7/24 Canlı Destek

Ukash Kart Ev Alışverişleri

Evlerimizi daha güzel hale getirmek için sürekli farklı dekorasyon malzemeleri almaya çalışıyoruz. Özellikle bayanlar isteği ve tavsiyesi doğrultusunda alınan dekorasyon ürünlerinde de artık internet üzerinden daha fazla sayıda ürünü görme şansımız var. Sanal mağazalarda yer alan dekorasyon ürünleri dışarıdaki mağazalara göre daha uygun fiyatlara sahip oldukları için buradan yapılan alışverişlerin sayısı da her geçen gün artıyor. İnternet üzerinden alışveriş yapan kişilerin en büyük çekindiği konu olan kredi kartı bilgilerinin çalınması ya da kopyalanması olayı da artık Ukash kart ile sona ermiş durumda. Sanal kredi kartı olarak bilinen ve kişilerin internet alışverişlerini daha güvenli bir şekilde yapması için hazırlanmış olan Ukash kartlar artık ülkemizde de yasal olarak satılmaya başlandı. Kredi kartı bilgilerini ya da kimlik bilgilerini internet alışverişlerinde girmek istemeyen kişiler bu sayede daha kolay bir şekilde ve daha güvenli bir şekilde alışveriş yapma şansını yakalamış oluyorlar.

Eviniz için almak istediğiniz bir tablo, bir vazo ya da bir duvar süsü için artık internet üzerinden daha fazla seçeneği çok daha kısa zamanda görme şansınız var. Özellikle de indirimde olan ve güzel kampanyalara ile daha ucuza satılan dekorasyon malzemelerini Ukash kart ile istediğiniz site üzerinden en güvenli bir şekilde alabilirsiniz. Dünyada yaklaşık 15000 den fazla sitede geçerli olan ve ülkemizde de çok sayıda alışveriş sitesiyle anlaşması olan Ukash kart müşterilerine en güvenli hizmeti sunmaya devam ediyor. Ukash kart bir İngiliz firması tarafından piyasaya çıkartıldı. Çıkartıldığı günden itibaren çok sayıda kişi tarafından kısa bir süre içinde kullanılmaya da başlandı. Artık dünyanın her ülkesinde bu sanal kredi kartı kolay bir şekilde kullanılabiliyor. En güvenli sanal kredi kartı olarak bilinen Ukash kartlar ile istediğiniz yerli ya da yabancı siteden istediğiniz ürünü kolay bir şekilde alabiliyorsunuz.

Evlerimizi daha güzel hale getirmek için beğenmiş olduğumuz ürünleri artık bu kart sayesinde hızlı bir şekilde alma şansınız var. İnternet sitesinde alışverişinizi tamamladıktan sonra ödeme kısmına geliyorsunuz. Burada ödeme seçenekleri arasında ter alan Ukash kart ile ödeme kısmına bastıktan sonra karşınıza açılan yere, Ukash kart ile size verilmiş olan 19 haneli pin numarasını giriyorsunuz. Bunun ardından tamam butonuna basarak işlemiz bitirmiş oluyorsunuz. İşte Ukash kart ile alışveriş yapmak bu kadar basit ve bu kadar hızlı. Hiçbir kredi kartı numarası ya da şifresi girmeden artık bu ürünleri almış bulunmaktasınız. Güvenli alışveriş sayesinde kart numaranızın çalınması ya da kopyalanması gibi bir durum artık söz konusu olamayacak. Bu yüzden internet üzerinden alışveriş yapmaya çekinen kişiler en kısa süre içinde bu Ukash kartları aracı firmalardan alarak indirimlerden yararlanmaya başlayabilirler.

Evlerimiz için almak istediğimiz tüm ürünlerde bu karı kolay bir şekilde kullanma şansımız var. Bu ürün ister bir perde olsun isterse bir mutfak malzemesi olsun kısa ve güvenli alışverişler için Ukash kartınızın olması yeterli oluyor. İnternet üzerinde dekorasyon ürünlerinde yapılan indirimleri ve kampanyaları kaçırmamak isteyen kişiler bu kart sayesinde istedikleri dekorasyon ürünlerini çok daha uygun fiyatlara alama olanağına sahipler. Aracı firmalara telefon ederek Ukash kartınızı en kısa süre içinde alabilirsiniz. Ukash kartlar tek kullanımlık kartlar oldukları için kolay bir şekilde alınarak hemen kullanılmaya başlanabiliyor. Bu yüzden ne kadarlık bir ürün alacağınıza karar verdikten sonra Ukash kartınızın limitini de sizler belirleyerek güvenli ve hızlı alışverişlere hemen başlama şansını yakalıyorsunuz.


 • Mehmet 04 April 2013 at 20:16

  ukash kart ne kadar faydalı? daha doğrusu ukash kartla istediğimiz her online sitede alışveriş yapabiliyor muyuz? bu konuda yardımcı olur musunuz? eğer birçok sitede ukash ile online alışveriş yapabiliyorsak bende ukash kartlardan birini satın almak istiyorum. şimdiden teşekkürler.

 • Necmi 04 April 2013 at 20:18

  ukash kartlardan birini satın aldım ve artık kredi kartımı kullanmıyorum diyebilirm. çünkü ukash kart, kredi kartı ile yapabildiğim herşeyi bana yaptırıyor ya da birçok sitede geçerli olması kredi kartı kullanmamı gerektirmiyor. bu nedenle bence herkes bir ukash sanal kredi kartı almalı ve kredi kartlarını kullanmaktan vazgeçmeli

 • Asu 04 April 2013 at 20:20

  bende ukash kart satın almak istiyorum, ancak internet üzerinde bulunan bazı satıcı firmaların önce ödemeyi aldıkları ve bir daha müşteriye dönmediklerini söylüyorlar, ya da sahte ukash pin kodları veren firmalarda bulunuyormuş. bu nedenle pek güvenemiyorum, ancak sizin site ile ilgili biraz araştırma yaptım ve olumsuz bir yoruma rastlamadım.

 • Mina 05 April 2013 at 21:43

  İnternetten üzerinden akışveriş yaparken hep teeddütlerim vardı. ancak ukash kart sayesinde, güvenli ve hızlı ve istediğim çeşitte ürünü hiçbir şahsi bilgimi vermeden alabiliyorum. Ukash kart satıcılarına teşekkür ediyorum. Bizleri ukash kartla tanıştırdıkları için.

 • minel 06 April 2013 at 20:24

  ukask kart almaya karar verdiğimde tereddütlerim vardı, fakat ukash satın alıp güvenli bir şekilde alışveriş yaptıktan sonra düşüncelerimin yersiz olduğunun farkına vardım açıkçası. eğer sizde kişisel bilgilerinizin başkaları tarafından bilinmesini istemiyorsanız ukash kart tam size göre.

Yorum Yazın