7/24 Canlı Destek

Ukash Kart ile Alışveriş Keyfi

Ukash kart sahipleri Ukash kartlı olmanın ayrıcalığını her yerde yaşıyor. İnternet üzerinden oyunları kolaylıkla kartları ile satın alma imkânı bulan Ukash kartlılar bu ayrıcalıklı kartın keyfini sürüyor. Sahip olması da kullanması kadar kolay olan kart internet üzerinden başvuru ile ya da Ukash kartı satan mağazalardan kolaylıkla satın alınabiliyor.

Gençlerin oynamaya bayıldıkları ve internet üzerinden online olarak oynayabildikleri oyunların başında gelen Knight Online, Ogame, Metin2 gibi oyunların Premium üyelik hesaplarına bu akıllı kart sayesinde online olarak sahip olmak artık mümkün. Bir zamanlar yani özellikle ilk çıktığı zamanda çocukların ve gençlerin oynamaya bayıldıkları Metin2 oyunu internet üzerinden online olarak anında oynanabiliyor. Daha ileri versiyonlarında üyelik isteyen oyuna Ukash kart ile üyelik yaptırabilmek Ukash kartlıları diğerlerine göre ayrıcalıklı kılmakla birlikte, istedikleri kadar uzun süre bu oyunu oynama ayrıcalığının da keyfini sürüyorlar. Bu akıllı kartın tasarımcıları, kart üretildiğinde bu kadar büyük ilgi göreceğini düşünmemişlerdi. Büyük bir kitlenin internet üzerinden yapacakları işlemlerde büyük gereksinimlerini karşıladığı için büyük ilgiyle karşılaşması, kartın tasarımcılarını ve üreticilerini oldukça memnun etmiştir.

Ukash kart ayrıcalıklarından biri de internetin sağladığı kolaylıklardan biri olan Skype kontör sayesinde Skype kullanıcıları Ukash kart sayesinde kontör ve kredi yükleyebilmektedirler. Malum Skype günümüz iletişim araçlarından en çok tercih edileni. Her geçen gün kullanıcı kitlesi artan Skype programı kullanıcılarına uzun zamandır program üzerinden kredi ve kontör yükleme hizmeti sunmaktaydı. Fakat kredi kartı ya da banka kartı olmayanların bu işlemleri gerçekleştiremiyor olduklarını biliyorduk. Acil ihtiyaçlarda ya da gereken hallerde internet üzerinden kredi kartı ya da banka kartı olan para kartları olmadan bu hizmetten faydalanamazken Ukash kartla birlikte kredi kartları ya da banka kartları olmadığı halde bu hizmetten yararlanabiliyorlar.

Dijital bir kart olan Ukash kart geniş bir güvenlik sistemleri ile korunan bir sanal kart olmakla beraber, internetteki pek çok faaliyetlere katılarak online oyunları oynayabilme olanağı sağlamaktadır. Dünyada pek çok ülkede satışı yapılan kart her geçen gün dünya üzerindeki diğer ülkelere de yayılmaya başlamıştır. Kişilerin güvenliği düşünülerek her türlü önlem alınarak üretilen ve kullanıma sunulan kart, kişilerin kişisel bilgiler vermeden kullanabiliyor olması dolandırıcılığa karşı da kart sahiplerini koruma altına almaktadır. İnternet üzerinde dolandırıcılığın çok yaygın görüldüğü günümüzde Ukash kart kullanıcılarının böyle bir riski bulunmamaktadır.

Çünkü kartın kullanımı sırasında ad, soyadı, kimlik numarası gibi kişisel bilgiler verilmediği için dolandırıcılara da hiçbir fırsatı doğmamaktadır. İngiltere çıkışlı olan kart yapılan araştırmalar sonucunda internette pek çok web sitesinde kullanılabildiği için yoğun olarak ilgi görmektedir ve her geçen gün bu ilgi büyüyerek artmaktadır. Pek çok oyun ve alışveriş sitesinde kullanılabilen kart kullanım kolaylığı ve kullanım alanının büyüklüğü sayesinde kullanıcılarını memnun etmektedir. Kişiler arasında kullanım kolaylığı ve kullanım alanlarının yaygınlığıyla çok konuşuluyor olması nedeni ile her gün kullanıcısı artmaktadır.


  • Selvi 08 April 2013 at 18:56

    artık online alışverişlerin keyfini ukash kart ile yaşıyorum ve kendimi her zaman için güvende hissediyorum. ayrıca online işlem yaptığım sitelere kişisel bilgilerimi vermiyorum ve bu durum beni cezbeden en önemli ukash avantajlarından biri. herkese bir ukash kart satın almasını tavsiye ederim.

  • Fatih 08 April 2013 at 19:12

    siz de bir an önce sektörün en etkili sanal kartlarından biri olan ukash kartı satın alın. çünkü ben öyle yaptım. satın aldığım ukash kart sayesinde online ödemelerimi sorunsuz bir şekilde yapabiliyorum ve kendimi her zaman için güvende hissediyorum. ayrıca ukashın diğer özellikleri de tam istediğim gibi.

  • Caner 08 April 2013 at 19:14

    bence ukash kart ayrıcalıklarını sadece ukashlardan birine sahip olarak yaşayabilirsiniz. çünkü kolay ve hızlı online alışverişler yaptığınız anlarda ukash sizi cezbeder ve sizi istenen sonuçlara sürükler. siz de ukash kart ile sorun yaşamadan alışveriş yapmak için hemen ukashlardan birini satın alın.

Yorum Yazın