7/24 Canlı Destek

Ukash ile Tanışın

Bugüne kadar bildiğiniz bütün kart kavramlarını yok edecek bir kart var artık. Ukash kart. İngiltere’de üretilen kısa sürede bütün dünyayı etkileyen bu akıllı kart şimdiden ülkemizde de çok konuşulmaya başladı bile. Ukash kart bildiğiniz bütün kartlardan farklı. Teknolojinin her gün ilerlediği günümüzde gün geçmiyor ki yeni bir cihaz, aygıt ya da kart icat edilmesin. Bu kart son zamanların en akıllı, ekonomik ve akıllı icadı denebilir.

Size verilen on dokuz rakamlı bir kart. Öyle banka kredi kartlarında yazılan rakamlar gibi bilmek ya da ezberlemek zorunda olduğunuz bir kart değil. Çünkü bütün işlemler pin numarası ile gerçekleştiriliyor. Pin numarası da tabii ki kişiye özel. Sizin kartın üzerindeki on dokuz haneli rakamla işiniz yok. Ukash kart bugün pek çok internet üzerinde satılan sanal bir kart. Paketler halinde satılan kart en düşük bütçeden en yüksek bütçeye varana kadar rakamlarla satın alınabiliyor. En az 10 Euro’dan alımı başlayan Ukash kart 250 Euro’ya varan hali hazırda rakamlarla satın alınabiliyor.

Daha yüksek alım yapmak isteyenler için özel paketlerde anında hazırlanarak alıma hazır halde satışa sunulabiliyor. Kart kredi kartı değil, sakın yanlış anlaşılmasın. Bir nevi bir para kart. İçinde bakiye bulunan ve istenildiği anda istenildiği yerde kullanılabilen, faiz, masrafve ek ücretler ödemeyi gerektirmeden satın alınıp kullanılabilen bir kart. Bugün bütün bankaların kredi kartlarında rutin olarak faiz, vergi ve ek ücretler uygulanırken Ukash kartta böyle bir durum söz konusu değil. Herhangi bir işlem ücreti de alınmamakta. Limitinizi aşan harcamalar yapmak gibi bir riskinizde yok çünkü kartınızdaki paket limiti bittiğinde alışveriş ya da harcama yapamıyorsunuz. Bu da ileriye yönelik doğacak istenmeyen kredi kartları borçlarını ortadan kaldırmış oluyor.

Bu akıllı kartta, bakiyeniz Euro şeklinde yüklendiği için kafanızda her hangi bir soru işareti olmasın çünkü istediğiniz anda Ukash kartınızdaki Euro olan limitinizi Türk lirasına çevirip kullanabiliyorsunuz. Limitiniz bitince de paketinizi istediğiniz zaman istediğiniz paket miktarıyla yeniden yükleme imkânına sahip oluyorsunuz. Kartınızda harcayamadığınız limit fazlası olursa, istediğiniz taktirde istediğiniz herhangi bir hesaba kartınızda kalan paranız aktarılabiliyor. Hem de bu işlemlerin tamamını günün istediğiniz her hangi bir saatinde gerçekleştirebiliyorsunuz. Günün her saati hizmet veren çağrı merkezi elemanları aracılığıyla istediğiniz her türlü işlemi gerçekleştirip, istediğiniz bütün bilgileri alabiliyorsunuz.

Satın alması kolay, kullanması pratik olan Ukash kartı tercih etmeniz için pek çok neden var. Bankaların kredi kartlarını kullanırken yaşadığınız sorunların hiç biri bu akıllı kartta yok. Cebinizdeki banka kredi kartlarında çoğu kez büyük sorunlarla karşı karşıya kalabiliyorsunuz. Öyle ki kartınızda limitiniz olduğu halde hatta kartınıza daha yeni ödeme yaptığınız halde alışverişiniz ya da harcamanız sırasında yetersiz bakiye cevabıyla karşı karşıya kalabiliyorsunuz. Hem de kız arkadaşınız, çocuklarınız, yıllar sonra ilk defa gördüğünüz ve bir kahve ısmarlamak istediğiniz ilkokul arkadaşınızın yanında. Yaşanacak mahcubiyeti tahmin etmek istemiyoruz. Sizi temin ederiz ki bütün bu sorunlar banka kredi kartları kullanan kişilerin yaşadığı ve tecrübeyle sabit sorunlar.

İşte Ukash karta bu yüzden akıllı kart diyoruz. Cebinizdeki kart hesabını biliyorsa sizce de akıllı değil midir? Ukash kartınız sayesinde hesabınızı biliyorsunuz. Sizi aşan hesapların altında kalmıyorsunuz. Çünkü cebinizdeki miktar belli, limitinizi istesenizde aşamazsınız. Nakit para yerine geçen kartınızdaki para kesin ve sizi tatsız durumlara düşürmüyor. Sık sık kampanyalar düzenleyen Ukash kart yetkilileri sizlere cazip fırsatlar sunuyor. İnternetten kolayca ulaşabileceğiniz Ukash kartla ilgili her türlü bilgi Ukash kart internet mağazalarında mevcut. Şimdiden güle güle kullanın.


  • Karin 11 April 2013 at 12:31

    ukash kart ile tanıştığım günden bu yana elimi kredi kartıma atmadım. internet üzerinden yaptığım tüm alışverişlerde sadece ukash kullanıyorum ve kendimi daha güvende hissediyorum. ayrıca aklım yaptığım alışverişlerde kalmıyor. herkese ukash sanal kart almasını öneririm.

Yorum Yazın