7/24 Canlı Destek

Ukash ile param güvende

PARAMIZI KORUMAK İÇİN EN GÜVENLİ YÖNTEM
İnternet sektörü hayatımızda gün geçtikçe daha da geniş yer kaplamaya başlıyor. Her anlamıyla hayatımıza yön veren internet bize bir çok kolaylık ve haliyle zorluk sağlıyor. Öncelikle kolaylıkları ile başlamak gerek. Ömrünüz boyunca gidemeyeceğiniz göremeyeceğiniz yerleri görebilirsiniz. Ama bundan daha da önemli bir şey var ise o da alışveriş yapmaktır. Hem ucuz hem zahmetsiz. Takdir edersiniz ki bu güzelliğinde diğerleri gibi sıkıntıları var. En başta ise güvenlik geliyor. İnternetten kredi kartımız ile alışveriş yaparken güvenlik için birçok yöntem vardır. Bunlar ne kadar başarılı olsa da her siteye güvenmemiz olanaksızdır. Artık bunları aşmanın çok kolay bir yolu var. Ukash gerçek anlamda sizi güvence altına alacaktır. Ukash kart ile artık kimlik bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi vermeden alışveriş yapmanın tadına varacaksınız. Denedikten sonra ilk sözünüz neden daha önce kullanmadım olacak bundan emin olabilirsiniz. Böylesine bir konuyu duyduğumda benim aklıma gelen ilk şey kesinlikle bizim bundan faydalanmamız mümkün olmaz. Böylesi bir ayrıcalık ancak V.i.p. diye tasvir edilen zengin insanlara özeldir diye düşünmüştüm ancak küçük bir araştırmadan sonra ne kadar yanlış düşündüğümü anladım. Bir kaç ufak tefek sorudan başka da sizden bilgi de istemiyorlar en güzeli de bu. Ukash satışı yapan birkaç farklı site mevcut. Kullanımı ise gayet basit. Tek yapmamız gereken bu kartta ne kadar limit kullanacağımızı hesap etmek. Gerisi zaten çocuk oyuncağı. İnternet sistemleri ve bunların açıkları ile uğraşan çok insan var. Bu demek oluyor kart numaralarımızı ve bilgilerimizi internette ne kadar az kullanırsanız o kadar güvende olacaksınız. Bin bir güçlükle kazandığımız paralarımızın başkası tarafından ele geçirilmesini sizde istemiyorsanız bu yöntemi kullanmanızı kesinlikle tavsiye ediyorum. Sizde kullandıktan sonra arkadaşlarınıza önereceksiniz buna inanıyorum.


 • Nadir Ak 29 November 2012 at 11:15

  Ben daha önce bazı sitelerde dolandırıldım ve arkadaşlarımın calışmış olduğu bu Ukash sitesini bana tavsiye etmesi üzerine burayla çalışmış oldum.

 • İlkay Akköy 06 April 2013 at 01:09

  ben ukash kart ile 2 ay önce tanıştım. bundan öncesine kadar tüm online işlemlerimi kredi kartlarımla yapıyordum. ancak yaptığım işlemler sırasında hep bir tereddüt yaşıyor ve istediğim gibi online alışveriş yapamıyordum. bu nedenle ukash kartla tanışmam benim için oldukça büyük bir şans. çünkü ukash kart sayesinde gönül rahatlığı ile online ödemelerimi yapabiliyorum.

 • Emre Akkurt 06 April 2013 at 01:11

  artık parasını korumak isteyen herkesin bir ukash kart satın alması gerekiyor. çünkü internette sorunsuz bir online ödeme yapmanın en etkili yollarından biri ukash kart. ukash kart sayesinde yapılan tüm online işlemlerde sadece 19 haneden meydana gelen pin numarası kullanıyor ve bu sayede kullanıcıların kişisel bilgileri tehlike altına girmiyor.

 • Hakan Akkoyun 06 April 2013 at 01:16

  ukash kart sayesinde artık kredi kartı kullanmıyorum ve online ödemelerin için uzunca bir zamandır ukashı kullanıyorum. bu ödeme şekli benim için hem avantajlı hem de sorunsuz bir şekilde ödeme yapmamı sağlıyor. ayrıca kredi kartı kullanmadığım için paramı güvende hissediyorum.

Yorum Yazın