7/24 Canlı Destek

Ukash ile Dolandırılmayın

Ukash İle Dolandırılmayın

Kuşkusuz ki internet üzerinden yapılan alışveriş sayısı her geçen gün yoğun bir şekilde artmaktadır. Bunun en büyük sezbebi insanların artık yorulmadan ve fazla uğraşmadan ‘’ istediği ürünü ‘’ alabilme özgürlüğüdür. Her hangi bir ürünü isteyen kişi artık internet üzerinden belirli sitelere girerek ya da arama motorları ile bu ürünü bulabilmektedir. Bunun yanı sıra yine hiçbir şekilde yorulmadan oturduğu yerden ödemesini yaparak ürününü kapısına kadar getirebilmektedir. Ancak tüm bu kolaylığın bazı aksaklıklar doğurması da olağan bir durum haline gelmiştir. En çok dolandırılma vakaları da aynı şekilde internet üzerinden yapılan alışverişlerde görülmektedir.

Ukash sistemi, dolandırılmanın yüzde sıfıra indirilmesi için çok olumlu bir gelişme olarak piyasaya çıkmıştır ancak bu sefer de ukash kart satışı ile dolandırılmalar ortaya çıkmıştır. Ukash kart satın almak isteyen bir kişinin hemen her bayiye güvenmek gibi bir lüksü yoktur, bu nedenle de güvenilir sitelerden ve bayilerden ukash almak adına iyi bir araştırma yapmak gereklidir. Özellikle internet üzerinde ukash kart satan bazı bayilerin dolandırıcı bir firma oldukları sonradan ortaya çıkmakta ve birçok kişi bu yönde mağdur olabilmektedir.

Bunlara rağmen işini iyi bir şekilde yapan çok az ukash bayisi internet üzerinde bulunmakta ve faaliyetlerine devam etmektedir. İnternet siteleri aracılığı ile bulunan bu bayiler referansların okunması ile daha güvenilir bir hale gelebilmektedir. Siz de ukash kart almadan önce mutlaka araştırmanızı iyi bir şekilde yapınız.

Ukash Güvenli midir?

Ukash sistemi gelişmeye başladığı andan itibaren kullanıcının tam olarak ihtiyacını karşılamaktadır. Çünkü bu sistem şu an dünyada online alışverişlerinizde kullanacağınız en güvenilir ve pratik ödeme şekli olarak geçmektedir.

Ukash kartları bir nevi internet üzerinden kullanabileceğiniz online bir kredi kartı imkanı sağlamaktadır. Bu kartları tek kullanımlık şeklinde kullanabilmek mümkündür. Örneğin 10 euro’luk bir kart ile 10 euro alışveriş yaptıktan sonra o kartla işiniz bitmiş demektir. Ukash, dünya çapında oldukça yaygın bir sistem olduğu için internette bir ok alışveriş sitesinde ödeme seçeneklerinde yer kazanmıştır. Bunun en büyük nedenlerinden biri internette kendi kişisel bilgilerini vermek istemeyen insanlardır. Haklı olarak internet üzerinden hiçbir kişisel bilgi vermek istemeyen insanlar en pratik yöntem olarak ukash’e başvurmaktadır.

Ukash sayesinde internetten ödeme yaparken korkma devri bitmiştir. Hiçbir kişisel bilginizi almayan ukash size yalnızca 19 haneli bir numara vermektedir. Bu 19 haneli numara ile internette ukash simgesi olan bütün alışveriş sitelerinde gönül rahatlığı ile alışveriş yapmak mümkündür.

Bu teknoloji uzun zaman boyunca insanlara oldukça yardım edecek ve hayatlarını oldukça kolaylaştıracaktır.


  • Fatma Ada 05 April 2013 at 20:12

    ukash kartımı ukashbayi.com sitesinden alıyorum. bu zamana kadar hiçbir sahtekarlık ya da dolandırıcılık ile karşılaşmadım. siz de ukash kart satın alma sırasında istenmeyen sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız, hemen bir ukash satın alın ve istenen sonuçlara ulaşma şansına ulaşın.

  • Yasin Abaklı 05 April 2013 at 20:13

    yaklaşık olarak 1 ay önce ukashbayi .com sitesinden ukash kart aldım ve herhangi bir sorun yaşamadım. bunun yanında ukash kartımı hala kullanıyorum ve istediğim siteden dilediğim ürünü satın alabiliyorum. siz de ukash kart satın almak için ukashbayi.com sitesini tercih edebilirsiniz. ben buradan herkese tavsiye ediyorum.

  • Kübra Abbasoğlu 13 May 2013 at 23:10

    ukash kart alırken satın almayı düşündüğünüz firma hakkında geniş çaplı bir araştırma yapmalısınız. ben ukash kartlarımı ukashbayi.com sitesinden alıyorum ve hiçbir sorunla karşılaşmadan istediğim limitte bir ukasha kolayca sahip oluyorum. herkese bu siteyi tavsiye ederim.

Yorum Yazın