7/24 Canlı Destek

Ukash Her Açıdan Avantajlı

 • 3 Yorum
 • 28 January 2013

Ukash kart kullanımı İngiltere’de 2000’li yılların başından beri ilgi görüyor. Müşteri güvenliği ve konforu açısından kullanıldığı ülkelerde popüler duruma gelen ukash ülkemizde de çevresine fazlası ile müşteri bulacağına kesin gözü ile bakılıyor.

Güvenilir Alışveriş UkashŞu anda ülkemizde sadece internet üzerinden alışverişlerde, online oyun sitelerinde ve turizm sitelerinde kullanılabilen ukash ile Avrupalı insanlar elektrik, su, doğal gaz fatura ödemelerini bile gerçekleştiriyor. Özellikle sanal ortamda alışveriş yapmayı sevenler için çok güvenli ve konforlu olan ukash kullanımı, hem müşteri için hem de satıcı firma için ayrı bir saygınlık izlenimi yaratıyor. Örneğin siteler arsında gezerken gözünüze takılan ve çok beğendiğiniz bir ürünü kredi kartı ile almaya kalktığınızda, sizden bir sürü kişisel bilgi isteniyor olması çoğu kez alışverişten soğumanıza sebep olabilir. Ancak aynı beğendiğiniz ürünü ukash ile ödeme yaparak aldığınızda, ödeme işleminiz çok hızlı bir şekilde hallolur. Ayrıca kredi kartı ile alışveriş yaparken “acaba kartımdaki limit yeterli olur mu, bu ödemeyi taksite böldürürsen ne kadar faiz öderim?” gibi endişeler yaşanır. Oysaki ukash kart ile alışveriş yaptığınızda kartınızda olan bakiye tutarı kadar alışveriş yaparsınız, doğal olarak ay sonunda gelen hesap özeti üzerinizde soğuk duş etkisi bırakmaz.

Ukash kart kullanımı her açıdan çok avantajlıdır. Mesela, alışveriş sitelerinin ya da turizm sitelerinin yaptığı anlık indirim ya da kampanyaları, kredi kartınızın hesap kesim tarihini beklediğiniz için çoğu kez avuçlarınızın arasından kaçmıştır. Ukash kart ile bu sorun ortadan kalkar. Beğendiğiniz tatil, gezi ya da ürün almak için zaman kaybetmenize gerek yoktur. Kartınızda olan bakiye tutarı yeterli geldiği durumda bu kampanyalardan faydalanır ve ihtiyacınızı karşılarsınız. Eğer ukash’inizde bakiye kalmamışsa, yine internet üzerinde çok hızlı bir şekilde bakiye yüklemesi yapar ve istediğinizi ürün ya da hizmeti elde edersiniz. Ayrıca alışveriş sitelerinin, gezi, turizm sitelerinin sitelerinin ukash kullanıcıları için özel indirim ve kampanyalar hazırladıklarının da altını çizmek gerekir. Zaten firmalar ukash ile satış yaptığında bir nevi peşin ödeme alıyor pozisyonu doğduğundan, bu uygulama onlarında işine geliyor, kazançları net ve peşin olarak ellerine geçiyor.

Müşterinin güvenliğini sağlamak amacı ile başlatılan ukash kart uygulaması alışverişin her çeşidi için en güvenli ve zahmetsiz ödeme biçimidir. Oyun sitelerinde zaman geçirmeyi ve online oyun oynamayı seviyorsanız ukash karttan daha ideal bir ödeme biçimi yoktur. Birçok insan oyun anında kontrolü kaybeder. “Yenilen pehlivan güreşe doymaz” hesabı, kaybettikçe daha çok hırs yapar. Online oyun oynarken ödemeyi kredi kartı ile yapıyorsanız ve sizde bu tür oyunlarda kontrolünüzü kaybediyorsanız ay sonunda kredi kartının hesap özeti geldiğinde tatsız bir sürpriz ile karşılaşmanız muhtemel. Ayrıca kredi kartının güvenliğinin güvenlik duvarı ile sağlandığı söyleniyorsa da, çevreden ya da haber bültenlerinden duyduğumuz birçok dolandırıcılık haberi bunun doğru olmadığını kanıtlıyor. Oyunu kaybetseniz bile sadece ne kadar kaybettiğinizi bilirsiniz, aklınızda soru işaretleri ile fazladan bir stres daha yaşamak durumunda kalmazsınız. Ama birde kazanıyor ve güzel bir kazanç elde ediyorsanız kredi kartı ile ödeme yaptığınızda tüm kazandığınız parayı kartınızın aylık tutarına yatırırsınız. Fakat ukash ile ödeme yapıyorsanız kazancınızın tamamı elinizde alır.


 • Dilan 11 April 2013 at 12:05

  kısa süre önce ukash kart aldım ve birçok sitede kullanabildiğimi görünce çok mutlu oldum. ukash gerçekten birçok sitede geçerli olan bir kart ve her yönden avantajlı. en önemli avantajlarından biri ise güvenli alışverişler yapılabilmesi. kişisel bilgilerini ürün satışı yapan sitelerle paylaşmak istemeyen herkese öneririm.

 • Yalın 11 April 2013 at 12:13

  ukash avantajlı bir ödeme sistemi. kredi kartı reklamlarında kartların çok avantajlı olduğu söyleniyor, ancak hiçbiri ukash gibi olamaz sanırım. sonuçta hepsi kredi kartı ve zamanında yapılmayan ödemeler için faiz ya da komisyon bedeli ödeniyor. ukash ile paran varsa ödeme yapıyorsun. işlem bu kadar basit

 • Hülya 12 May 2013 at 15:30

  artık bende birçok kişi gibi ukash kart kullanmaya başladım. özellikle ukash kartın kişisel bilgileri paylaşamadan online ödeme yapabildiğini duyunca hemen internete giriş yaptım ve sitenizde ukash satıldığını gördüm şu an online ödemelerim ukash kartımı kullanıyorum ve çok rahat alışveriş yapıyorum.

Yorum Yazın