7/24 Canlı Destek

Ukash Seçip Güvenliğinizi Sağlayın!

 • 5 Yorum
 • 02 January 2013

Sizi kredi kartlarının resmi belge külfetinden, ek ücretlerinden, haberiniz bile olmayan dönemsel faizlerinden kurtaracak yeni nesil bir kart var bundan sonra. Ukash kart. Yurtdışında tasarlanan ve kullanıcıya sunulduğu anda başarılı geri dönüşlerin ardından ne kadar doğru bir kart olduğunu ispatlayarak hizmet vermeye devam ediyor.

Kullanıcıya ulaştığı ve hizmete başladığı ilk andan itibaren kullanıcısının yüzünü güldüren ve memnun eden Ukash kart kullanımı konusunda oldukça kolay. Yapmanız gereken tek şey, alacağınız hizmet karşılığında kendi belirlediğiniz, size özel pin kodunuzu girmekten başka bir şey değil.Güvenliğinizi düşünerek tasarlanan kartta alışveriş ve harcamalarınız sırasında hiçbir özel bilgi vermenize gerek kalmıyor. Bu da olası dolandırıcılık ya da hırsızlık mağdurluğunun baştan önüne geçmesi anlamına geliyor.

Sahip olduğunuz banka kredi kartı internet üzerinden dolandırıcıların eline geçebiliyor. Harcamalarınız sırasında kredi kartı kullanımı için bütün özel bilgilerinizi vermek zorunda olduğunuz için dolandırıcılar ya da hackerler direkt olarak sizin bütün kişisel bilgilerinize ulaşarakanında hesabınızı boşaltıp, aynı zamanda kartınızla harcamalar yaparak sizi büyük meblağlarda borçlandırıp hayatınızı karartabiliyorlar. İşte Ukash kart bu güvenlik zaafını tamamen ortadan kaldırıyor ve sizden girmenizi istediği pin numarasıyla her türlü hizmetten faydalanma fırsatı veriyor. Ukash kartınızda nakit gibi kullanacağınız bir bakiyeniz oluyor. Pek çok insan biliyoruz ki üzerinde nakit para taşımaktan haz etmez. Ya da artık başka ödeme seçenekleri varken cebinden kâğıt para çıkararak ödeme yapmayı avam bulur. İşte bu insanların kurtarıcısı olan Ukash kart sizi cebinizde nakit para taşımayı sevmediğiniz halde kredi kartı kullanımından ya da her defasında atmye gidip para çekme zahmetinden kurtarıyor. Cebinizde Ukash kartınız varsa cüzdanınızda nakit para olmadığı halde nakit para yerine geçen kartınız var demek oluyor. Kartınız nakit para yerine geçiyor.

Ukash kart şu andan itibaren dikkatinizi çekip, sizi cezp etmeyi başardıysa o halde karta nereden ve nasıl ulaşabileceğinizi de merak ediyorsunuz demektir. Ukash kart pek çok internet sitesi üzerinden satılıyor. Yapmanız gereken en güvenilir internet sitesini bulup siteye girip karşınıza paket alternatifleri halinde çıkacak olan size en uygun paketi satın almak olacak. Ukash kart Euro ile işlem görmekte. 10 Euro’dan başlayarak 250 Euro’ya kadar paket alternatifleri şeklinde bulunan karta, dilediğiniz kadar yükleme yapabiliyorsunuz. 10 Euro’dan daha düşük paketi bulunmayan Ukash karta istediğiniz kadar yükleme yapabiliyorsunuz. Euro üzerinden işlem yapılıyor olsa da Türk lirası olarak alım yapabilirsiniz. Çok fazla yükleme yaptıysanız hiç endişelenmeyin. Telaşa mahal vermeden, istediğinizde kalan paranızı geri alabiliyorsunuz. Yükleme yaptıktan sonra harcadığınız meblağ üzerinden bakiyeniz arttıysa ve kullanmayı düşünmüyorsanız talebiniz üzerine paranız sizin ya da sizin vereceğiniz her hangi bir hesaba geri gönderiliyor. Ukash kart bugüne kadar hiçbir kartın düşünmediği kadar düşünüyor sizi.

Nakit paraya ihtiyacınız var. Ukash kartınız Euro. Hemen bozdurabiliyorsunuz. İstediğiniz anda kartınızdaki Euro bakiyenizi Türk lirasına çevirme imkânınız var. Ukash karta nereye ne harcadığınızı sizden daha iyi kimse bilmiyor. Dolayısıyla hesap özetine ihtiyacınız yok. Kartınızda olan bakiyeyi siz bildiğiniz ve bakiyenizden fazlasını harcayamadığınız için limit aşımı yok. Bakiyeniz bittiğinde harcama yapamıyorsunuz. Bu dezavantaj gibi gelmesin size bilakis sizin için büyük bir avantaj. Çünkü kredi kartınız olsa cebinizde paranız olmasa bile harcama yapabiliyorsunuz bu da faturanızı kabartıyor. Hatta belki hiç hesapta olmayan bir harcama yapıp sonraki ay açık vermenize neden oluyor. Ama Ukash kartta bu risk yok. Kartınız biterse harcama yapamıyorsunuz ama yeniden yükleme yaptığınız anda kartınız yine cebinizde nakit paranız. Bu da istenmeyen ve hesapta olmayan harcamaların önüne geçiyor.


 • Birgül 10 April 2013 at 23:11

  ukash kart ile güvenli bir alışveriş yapmak için daha ne bekliyorsunuz. 2 ay önce ukash kart aldım ve oldukça memnunum. çünkü ukash kart sayesinde kişisel bilgilerimi sitelerle paylaşmıyorum ve online para transferlerimi dahi gerçekleştirebiliyorum. herkese öneririm.

 • Burcu 10 April 2013 at 23:13

  ukash kartımı satın aldığımdan beri kredi kartımı kullanmıyorum. neden mi? ukash yüzünden. ukash kartım sayesinde istediğim her siteye giriyorum ve online ödemelerimi kolayca yapabiliyorum. bence herkesin bir ukashı olmalı. ukash ayrıcalıklı bir ödeme sistemi. hemen siz de dahil olun.

 • Öznur 10 April 2013 at 23:16

  online ödemelerinizde ukash kartı seçerek güvenli ödemeler yapabilirsiniz. ukash kişisel bilgilerinizi paylaşmanıza izin vermez, bu nedenle sizlere hızlı ve güvenli bir online ödeme sağlar. ben bir ukash kullanıcısıyım ve 3 ay önce aldığım ukash kartımda çok memnunum. onunla online işlemlerimi kolayca yapabiliyorum.

 • Mustafa Ercan 10 April 2013 at 23:18

  Ukash kart ile herkes riksiz bir ödeme sistemine dahil olabilir. Ayrıca facebook uygulamaları için online ödeme yapabilir. Bence herkesin bir ukash karta sahip olması gerekir. kredi kartı kullanmayanlar için ukash güzel bir alternatif.

 • Canan 12 May 2013 at 02:19

  bende ukash kartı tercih ediyorum ve online alışverişlerimde kendimi güvene alıyorum. kim kredi kartını vererek stres yaşamak ister ki. önceden illa ki internetten bir şeyler almam gerekiyordu ve kredi kartı bilgilerimi verdiğim için sıkıntı yaşıyordum. ama şimdi ukash ile alışveriş yapıyorum ve strese girmiyorum.

Yorum Yazın