7/24 Canlı Destek

Ukash Kart ile Güvenli Bilgisayar Almak

 • 7 Yorum
 • 02 April 2013

ukashBilgisayar teknolojisi her gün yeni bir ürün ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Özellikle son gelişmeler en kısa süre içinde bilgisayarlara uygulanarak yeni modellerin daha üstün özellikler kazanması sağlanıyor. Özellikle gençler bilgisayarın özellikleri konusunda çok seçici davranıyorlar. Aldıkları ürünlerin en uygun fiyata ve en iyi donanıma sahip olması onlar için çok önemli. En uygun fiyatları da internet üzerinde kolay bir şekilde bulabilmektedir. Ama kredi kartı bilgileri ve şifrelerini vererek internet üzerinden bilgisayar almaya biraz soğuk bakıyorlar. Onları en fazla korkutan olay bu bilgilerinin çalınacak olması en endişesi. Ukash kart sayesinde artık gençler en güvenli şekilde istedikleri mağazadan istedikleri bilgisayarı alma şansına sahipler. Hiçbir kimlik bilgisi ya da hiçbir kredi kartı numarası vermeden bilgisayarlarını en ucuz fiyata internet siteleri üzerinden almaya başlayabilirler. İngiltere kökenli bir firmanın düşündüğü ve piyasaya sunduğu Ukash kartlar sayesinde dünyada yer alan 15.000 den fazla sitede alışveriş olanağı artık insanları bekliyor. Alacakları bilgisayarlar için Ukash kartları kullanan gençler bu alışverişten çok memnun kalacaklar.

Ülkemizde de artık yasal bir şekilde satın alınabilen Ukash kartların en büyük özelliği ise tek seferlik bir sanal kredi kartı olmaları. Yani siniz içen yatırdığınız parayı kullandıktan sonra kart artık kullanılmaz bir duruma geliyor. Bu ön ödeme sayesinden gençler ne kadarlık bir bilgisayar almak istiyorlarsa o kadar miktarı kartlarına yükletiyorlar. Bu durumda da kartlarının limitlerini aşmadan ve güvenli bir şekilde en ucuz bilgisayarları alma şansını yakalamış oluyorlar. Ukash kartlar ülkemizde bazı aracı firmalara ile kolay bir şekilde satın alınabiliyor. Tek yapmaları gereken işlem Ukash kartlarına ne kadar bir miktar yükleyeceklerini bu firmalara söylemek. Kısa zamanda alınan kartlar ile artık güvenli alışverişte başlamış oluyor. Gençler internet sitesinde istedikleri bilgisayarları sepetlerine ekledikten sonra ödeme sayfasına geliyorlar. Bu ödeme sayfasında yer alan ödeme seçenekleri arasında Ukash kart ile ödeme kısmına tıkladıktan sonra karşılarına açılan kısımda kendilerinden Ukash kart ile almış oldukları şifrelerin girilmesi isteniyor. 19 haneli pin numarasını giren gençler artık istedikleri bilgisayarları satın almış durumda bulunuyorlar. İşte Ukash kart ile bilgisayar almak bu kadar hızlı ve bu kadar güvenli bir işlem. Kesinlikle hiçbir kredi kartı bilgisi ya da şifresi girmenize gerek yok. Bunun dışında herhangi bir kimlik bilgisi girmenize de artık gerek kalmayacak. Gençler Ukash kart ile alışveriş yapmaktan gayet memnun gözüküyor. Ukash kartlar onların en güvenli bir şekilde elektronik eşya almalarında sonun kadar yardımcı oluyor.

Henüz bu dünyanın en güvenli sanal kredi kartı ile tanışmamış gençler varsa özellikle istedikleri ucuz bilgisayarları internet üzerinden almak için, aracı firmalar sayesinde en kısa sürede Ukash kartına sahip olabilirler. Çok düşük bir maliyet ile alacakları Ukash kartlar onlara internet ödeme güvenliği konusunda çok büyük bir fayda sağlayacak. Artık kredi kartlarının numarasının çalınması ya da kopyalanması gibi bir sorun da ortadan tamamen kalkmış oluyor. Bu güvenli alışveriş kartını tüm internet alışverişlerinde ve neredeyse tüm internet sitelerinde kolay bir şekilde kullanabilirler. Kısa sürede sahip olabilecekleri Ukash kartlar onlara aracı firmalar sayesinde hızlı bir şekilde ulaştırılıyor. Sizlerde bu güzel kartı satın alarak gönül rahatlığı içinde istediğiniz internet sitesinden istediğiniz ürünü en güvenli şekilde satın alabilirsiniz. Artık insanlar Ukash kart ile internet üzerinden alışverişin çok daha güvenliği olduğunu öğrenemeye başlamış durumdalar.


 • Selin 02 April 2013 at 22:03

  nasıl yani ukash kart ile istediğim herhangi bir teknoloji sitesinden bilgisayar almam mümkün mü? eğer mümkünse bu konuda bilgi verebilir misiniz. çünkü bende internet üzerinden bilgisayar almak istiyorum, normla mağazalara göre internet üzerinde daha uygun fiyatlar görüyorum. ancak aynı zamanda kredi kartı kullanmak istemiyorum. Eğer ukash kart ile alabilirsem çok ii olur benim için

 • sami 06 April 2013 at 20:34

  kullandığım ukash kartıma yükleme yaptıktan sonra ukash kartla tablet bilgisayar satın aldım, üstelik güvenli ön ödemeyi yaptıktan sonra diğer kredi kartlarında olduğu gibi birçok bilgiyi girmeme gerek kalmadan.

 • Serhat 07 April 2013 at 16:59

  Teknoloji marketlerinde ürünler gerçekten çok pahalı. İnternet magazalarında neredeyse yarıyarıya düşüyor fiyatlar. Mesela ukash kartınız varsa limiti düşük olsa bile yükleme yapabiliyorsunuz. Bu yönden çok avantajlı.

 • Ali Ceylan 08 April 2013 at 23:59

  ukash kart avantajlarını her alanda göstermeye devam ediyor. bu kart ile yapılan online alışverişlerde kişisel bilgiler paylaşılmıyor ve ödeme alanlarına girilmesi gereken sadece 19 haneden oluşan pin numarası oluyor. herkese en kısa zaman içerisinde bir ukash kart almasını tavsiye ederim.

 • Muammer Çiçek 09 April 2013 at 00:00

  ukash kart ile aynı anda birçok avantajdan yararlanıyorum. bir ukash kullanıcısı olarak uzun süredir online işlemlerinde kredi kartı kullanmadığımı belirtmek istiyorum. eğer siz de kredi kartı kullanımına sıcak bakmıyorsanız, hemen ukash kart limitlerinden birini satın almanızı tavsiye ederim.

 • Ayşe Bulut 09 April 2013 at 00:01

  siteniz hakkında birtakım araştırmalar yaptım ve ukash kartını sizden alan herhangi bir kişiden olumsuz bir yorum görmedim. bende sitenizden ukash kart satın almayı düşünüyorum. bu konuda kimlerle iletişime geçeceğim hakkında bilgilendirme yaparsanız sevinirim. kolay gelsin.

 • Tercan 11 April 2013 at 12:38

  online alışverişlerin en güvenli ismi ukash. kısa süre önce satın aldım ve istediğim her ürünü kolayca tercih ettiğim sitelerden alabiliyorum. ukash kart ile site ayırt etmiyorum. siteleri tanısam da tanımasam da ürün alımı yapıyorum. özel bilgilerimi vermediğim için herhangi bir sorun yaşamıyorum. tavsiye edilir.

Yorum Yazın