7/24 Canlı Destek

Ukash Güncel Bilgiler

Alışverişlerinizde Ukash Güvencesi

Bilindiği üzere artık internet üzerinden her türlü alışverişin yapılabilirliği sağlanmış durumdadır. Birçok ünlü markanın kendi siteleri üzerinden ürün satmalarının yanı sıra, online mağazalar da açılmıştır. Bu online mağazalar da farklı markaların farklı ürünleri satılmakta ve bunun dışında bazı sitelerin sunmuş olduğu imkânlar doğrultusunda kişiler kendi ürünlerini de internet üzerinden bir başkasına satabilmektedir. Bu durumlar sonucunda ise hali ile internet üzerinde büyük bir pazar alanı oluşmuştur. Fakat dünyanın her yerinde bulunan dolandırıcılar aynı şekilde internette de büyük tehlike saçabilmektedir. Bu duruma karşın ise Londra’da fikir olarak ortaya çıkan ukash sistemi internet üzerinden alışverişlerde güvenli bir sistem olarak ön plana çıkmıştır. Ukash kart olarak kullanılan bu sistemde hiçbir şekilde kişisel bilgi ve hesap bilgileri olmaması nedeni ile tehlike yüzde sıfır oranına düşebilmektedir.

Araştırmak isteyen bir kişi facebook ukash sayfalarına bakabilmesinin yanı sıra arama motorları yardımı ile de ukash ile ilgili sitelere göz atabilir ve bilgi alabilir. Ukash kart, alındıktan sonra kişiye on dokuz haneli benzersiz bir kod olarak sunulur ve bu kodda alınan miktar kadar bakiye bulur. İşte bu kod sayesinde kullan-at kartı pozisyonuna bürünen ukash kart hiçbir şekilde tehlike belirtmez. En ucuz ukash kart aramalarını ise yine arama motorları ile yapmak mümkün olmaktadır. En düşük komisyonlar ile ukash kart alımı yapmak isteyen bir kişinin araştırması yeterlidir.

İnternt ve Alışveriş

Günümüz teknolojisinin akıl almaz ilerleyişiyle birlikte birçok insan artık alış verişlerini internet üzerinden online olarak yapmaktadır. Vakit olarak çok daha kısa sürede yapılabilen online alışverişler aynı zamanda birçok ürüne ulaşarak karşılaştırmamıza olanak sağlar. Gittikçe büyük bir sektör haline gelen online alış verişin sağladığı kolaylıkların yanı sıra güvenlik gibi bir sorunu da vardır maalesef. İnternet sitelerinden beğendiğimiz bir ürünü satın alırken kullandığımız kredi kartı ve kimlik bilgilerimizin dolandırıcıların ellerine geçmesiyle mağdur duruma düşebiliriz. Bu yüzden güvenilir bir ödeme yöntemi tercih ederiz. Gönül rahatlığıyla alış veriş yapabilmemiz için gerekli olan tek şey ukash karttır. İngilizlerin kullanmaya başlamasıyla adını duyuran ukash kart, dünya genelinde hızla yayılmaktadır. Kredi kartından farklı olarak kullanılan ukash kart ile kredi kartı ve kimlik bilgilerinize gerek duyulmadan güvenli bir şekilde rahatlıkla alış veriş yapabilirsiniz. Ukash kartınızı aldığınızda size 19 haneli bir kullanıcı kodu verilir. Bu kullanıcı kodu sayesinde yapmış olduğunuz alış verişlerinizi ukash kartınızla hiç bir özel bilgi kullanmadan gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet üzerinde alış veriş yapmanın hızla artmasıyla dolandırıcıların önüne geçebilmek için gittikçe önemi artan güvenlik sorununu ukash kartınızla gidermiş olursunuz. İçerisine yüklediğiniz limit kadar kullanabileceğiniz bu kart ile yapılan her alış verişinizden sonra eğer hala limitiniz varsa size yeni bir kullanıcı kodu verilir ve bir sonraki alış verişinizde bu kod ile güvenli bir şekilde alış verişinize devam edebilirsiniz.


 • İsmail 09 April 2013 at 22:02

  bence ukash kart internetten online alışveriş yapmanın en etkili yollarından biri olarak karşımıza çıkıyor. kredi kartı kullanmadan ukash kart ile online alışveriş yapmak mümkün. ayrıca sadece ukash pin kodu ile yapılan online alışverişler oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşiyor.

 • Bedri 09 April 2013 at 22:08

  ukash kart kart ile istediğim her ürünü kolayca satın alabiliyorum. ayrıca ukashın bir özelliğini daha yeni keşfettim daha önce bilmiyordum. ukash ile online para transferi yapabiliyormuşum. bunu öğrendiğim andan itibaren sırf denemek için online para transferi yaptım ve bundan herhangi bir sorun yaşamadım. ukash avantajlarla dolu, herkese tavsiye ederim.

 • Yunus 09 April 2013 at 22:10

  bildiğim kadarı ile ukash, internet üzerinden kredi kartı gibi online alışveriş yapılmasını sağlıyor. ancak merak ettiğim bir şey var online ödemeler sırasında hangi bilgilere gereksinim duyuluyor, yani kredi kartlarında olduğu gibi kişisel bilgilerimizi paylaşıyor muyuz? cevap verirseniz sevinirim.

 • Kevser 12 April 2013 at 07:27

  Ukash kart sayesinde alışverişlerimde otokontrolümü sağlıyorum. Belirlediğim miktarda aldığım ukash kart ile o anki para durumuma göre alışverişimi yapıyorum. Diğer kredi kartları gibi kart aşımı gibi durumlarla da karşılaşmamam ayrı bi güzel yanı.

Yorum Yazın