7/24 Canlı Destek

Ukash Gladiatus

ukash-gladiatus Bilgisayar oyunları her geçen gün çığ gibi büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Birbirinden farklı alanlarda geliştirilen oyunlar sayesinde oyuncular istedikleri yapıya sahip oyunlara kısa süre içerisinde sahip olabiliyorlar. Oluşturulan kurgular ve yeni teknolojik çalışmalar ile en iyi oyun tanımı yeniden gündeme gelmektedir. Herkesi istekleri farklıdır. Bu yüzden oyun çeşitliliğinin artarak devam etmesi gerekmektedir. Özellikle son dönemlerde hemen her kesimden oyun severe hitap edecek şekilde tasarlanmış oyunlar bulunmaktadır. Bu oyunlar sayesinde kişiler her zaman daha keyifli olmanın anahtarlarını yakalamaktadır. Her gelişimin etkileri biraz daha ağır olmakla birlikte daha keyifli zamanlara yol açmaktadır.

Son dönemlerin en güzide oyunları bireysel savaş oyunlarıdır. Özellikle kişilerin kendi gelişimleri ile birlikte gelişen karakterleri ile farklı alanlarda savaş ve yarış örnekleri gösterdiği oyunların tutkunları tüm dünyada bulunmaktadır. Bu durumu Romanın efsanevi gladyatörleri ile birleştiren gladitius sayesinde artık siz de eski çağların hırs ve tutkusunu günümüz teknolojisi ile birleştirme fırsatına sahip olacaksınız. Farkı kurgusu ile sizi de dünyasına çekecek amansız bir mücadele başlıyor. Yer altı mezarlarından çıkan en iyi dövüşçülerin kaderlerini yeniden yaza iken çıktığı yolculuğu konu eden bu oyunda bazen vahşice savaşlar yapmanız gerekecektir. Aksi halde mağlup olan siz olursunuz. Usta gladyatörler olarak arenanın her yerinde kan, onur, gurur ve zafer karakterlerini yansıtmak zorundasınız. Roma imparatorluğunun zorlu yollarında savaşan ve en iyi olmayı amaçlayan gladyatörlere her zaman bu arenada yer vardır. Yaptığınız savaşlarda iki seçenek vardır. İlki galip gelip herkesi dize getirmek, ikincisi ise mağlubiyetin mağduriyetini yaşamak. Siz hangisi olmak istiyorsanız onun için çalışın. Bu zorlu dünyada elbette yalnız olmayacaksınız. Rakiplerinizin yanı sıra dostlarınız ile de bu dünyada farklı maceralara çıkacaksınız. Kuracağınız ittifaklar ne kadar güçlü olur ise siz de o kadar güçlü olacaksınız demektir. Ayrıca gladyatörün seviyesine ve özelliklerine göre en güçlü zırhları ve en keskin kılıçları kullanarak en güçlü olma yolunda emin adımlar ile yürümeniz gerekmektedir. Tüm bunları yapar iken ihtiyaç duyacağınız özellikleri resmi satış sitesi üzerinden satın alabilirsiniz. Farklı ödeme koşulları bulunuyor olsa da site üzerinden en hızlı ve en güvenli şekilde alışveriş yapmak için ukash kullanmanız tavsiye edilmektedir.

Ukash gelişiminizi sağlamak için alacağınız ürünleri almanın en güvenli ve hızlı yoludur. Tüm sistemlerden farklı olarak güvenlik ve gizliliği bir arada sunan bu sistem sayesinde artık siz de kredi kartlarının esiri olmayacaksınız. Kredi kartı olmayanların oyunda geri kalmasının önüne geçmek için özenle geliştirilmiş bu sistem sayesinde her şey çok daha güzel olacak. Resmi satış sitesi üzerinden ödemelerinizi yaparken ukash kart seçeneğini işaretleyerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kullandıkça farklıklarını ve güzelliklerini anlayacağınız bu yepyeni sistem ile hayatınıza yeni başlangıçlar katacaksınız. Her kullanımda komisyon ödeme ya da bilgisayar korsanlarının zararlı yazılımlarına takılma riskini de tamamen ortadan kaldıracaksınız.

Oyunların efsanevi dünyasında hırs ve etkinliği artırarak daha güzel yerlere gelebilmek için yapacağınız bu yolculukta zorluklarla dolu bir mücadele sizleri bekliyor. Her düelloda biraz daha öğreneceğiniz bu oyun ile en etkili gladyatör olma yolunda emin adımlar ile yürümeye devam edin. Her zaman güvenliğinizi artırmaktan ve gizliliğinizi korumaktan ise vazgeçmeyin. Bilinen sistemlerin en hızlı ve en gizlisi ile yolculuğa devam edin. Kullandıkça sevecek, sevdikçe oynayacaksınız. Her adımda yeni bir mücadele ve yeni bir heyecan sizleri bekliyor. Sizde hemen farklılıklarla dolu bu dünyadaki yerinizi alın.


  • Ali poyraz 08 April 2013 at 01:26

    Oyunlar için ne kadarlık bir ukash kart önerirsiniz? Oyunlar için ayrı bir ukash kart almamıza gerek varmıdır?

Yorum Yazın