7/24 Canlı Destek

Ukash Geçen Siteler

Günümüzde insanlar yoğun iş temposu altında çalışmakta ve sürekli bir koşuşturma içindeler. Bu yoğun tempo yüzünden birçok işe vakit ayırmak hayal olmuştur. Alışveriş de bu aktivitelerden birisi. İnsanlar eskiden gidip gönüllerince gezip beğendikleri ürünleri görerek, dokunarak alabiliyorlardı. Ama artık azalan boş vakitle birlikte bu hayal oldu. Kişiler bu ihtiyaçlarını daha kolay yoldan, evlerinde bilgisayar başında giderme yolunu seçtiler. İnternet üzerinden alışverişin çıkış noktası da burasıdır. Her buluş bir ihtiyaçtan doğduğu gibi sanal alışveriş de bir ihtiyaçtan doğmuştur. Daha sonra bazı kötü niyetli kişiler bu işe de el attılar ve internet üzerinden alışveriş güvenilirliğini yitirdi. Çünkü internet üzerinden alışveriş esnasında kimlik bilgileri ve kredi kartı bilgileri paylaşımı zorunlu hale geldi. Bu kural yüzünden hem hackerlere gün doğdu hem de özel hayatın gizliliği problemi ortaya çıktı. Çünkü kimlik bilgileri paylaşımı yüzünden insanların ne yaptıkları kayıt altına alınıyor ve ifşa edilebiliyordu. Bu yüzden ihtiyaçtan yeni bir icat doğdu ve ukash kullanıma açıldı.

Öncelikle bilemeyenler için ukash nedir sorusunun cevabını verelim. Ukash sanal ortamda yapılan ödemelerde kimlik bilgileri paylaşımını ortadan kaldıran uygulamadır. Kimlik bilgilerinin yanında kredi kartı bilgileri paylaşımını zorunluluğunu da ortadan kaldırmıştır. Ukash nedir sorusunu cevabını verdikten sonra ukash ödeme nasıl olur onu söyleyelim. Ukash ödeme sayesinde tüm dünya üzerindeki 14 binden fazla kuruluş aracılığıyla ödeme yapabilirsiniz. Bu şirketlerin sayısı ukash ilk çıktığı zamanlarda oldukça azdı. Ancak zaman içinde tüm kurumsal veya kurumsal olmak isteyen şirketler kullanmaya başladı. Bu sayı gün geçtikçe katlanarak artmaktadır. Bu kartın en önemli artılarından birisi güvenliğidir. Çünkü sizin belirlediğiniz 19 haneli ukashpin sayesinde sanal ortamda yaptığınız tün ödemelerde gönül rahatlığıyla işlem yapabilirsiniz.
Ukash kart uygulaması en çok internet üzerinden oyun oynayan kullanıcılar için avantaj sağlamaktadır. Çünkü kullanıcılar kaynağını bilmediği sitelere kimlik ve kredi kartı bilgilerini verirken hep bir tereddüt yaşarlar. Her sitedeki güvenlik sertifikaları aynı değildir ve bazı sitelerinli problemli olabilir. Ukash kart bu problemi ortadan kaldırmak için aradığınız çözüm. Ukash kart sayesinde hesabınıza para yatırma ve çekme işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir biçimde yapabilirsiniz.

Ukash kartı alım işleminiz sonuçlandığından itibaren artık siz de bir ukash kart kullanıcısı oluyorsunuz. Sıradaki işlem ukash kart para yatırma. Ukash kartınızı her türlü işlemde kullanabilmek için tabii ki de içinde belli bir miktar bakiye bulunması gerekmektedir. Bu işlemi de çeşitli kuruluşlar yapmaktadır. Ayrıca ukashın anlaşmalı olduğu bankalar aracılığıyla da bu işlemi kolayca yapabilirsiniz.

Ukash sadece alışveriş değil birçok platformda da kullanılmaktadır. Bunlardan birisi de skype. Skype sayesinde istediğiniz kişiyle ister tyurt içinde ister yurt dışında, görüntülü olarak konuşabilirsiniz. Özellikle yurt dışındaki birisiyle telefon aracılığıyla konuşmak adeta bir işkence. Çünkü numaranın düşmemesi, sesin kesikli kesikli gelmesi gibi birçok problem yaşarsınız. Ancak tüm dünyada kullanılmaya başlanan yüksek hızlı internet bağlantısı sayesinde bu tür problemleri yaşamadan, skype aracılığıyla istediğiniz kişiyle iletişim kurabilirsiniz. Skype normal telefona göre daha ekonomik bir uygulama. Ancak skypeı daha ekonomik bir hale getiren buluş ise ukash kart. Ukash kartınızı temin ettikten sonra yapmanız gereken şey ukash kart para yatırma. Artık kartınızın içinde bakiye de olduğuna göre tek yapmanız gereken skype kullanırken ödeme bölümünden ukash kartı seçmek.


  • Sercan 11 April 2013 at 11:41

    birçok sitede ukash kart geçiyor ve kullanıcılar istedikleri gibi online alışveriş yapabiliyor. bunun yanında ukash ile online para transferi de gerçekleştirmek mümkün. bunların hepsini 19 haneli bir pin numarası ile yapmakta işin ayrı bir boyutu. herkese ukash satınm almasını tavsiye ederim.

Yorum Yazın