7/24 Canlı Destek

Ukash Battle Knight

ukash-battleknight Bilgisayar sistemlerinin hayatımıza getirdiği en büyük değişimlerden bir tanesi de oyunlar alanında gerçekleşmiştir. Hemen her konuda farklı bir oyun görmek artık çok da zor değildir. Her alanda oyun oynamak isteyen kişileri ilgilerini en çok savaş oyunları çekmektedir. Bilmeyenler ve daha önce hiç oynamayanlar için çok saçma yaftası ile başlanılan oyunlar kısa süre içerisinde fenomen halini alabiliyor. Tüm dünyanın severek oynadığı bu oyunlarda eğlence, heyecan ve macera hiç eksik olmuyor. Birbirinden farklı kurgulara sahip oyunlar içerisinde herkesin duygu ve düş dünyasına bağlı bir oyun bulunuyor. Bu oyunlar arasında son dönemin en gözde olanı ise Battle knight olmuştur. Kendine has dünyası ile sevenlerini her oyunda farklı dünyalara sürüklemesi ile gönülleri fetheden yapıya ulaşan bu oyun ile siz de aradıklarınızı bulmanın keyfini yaşayacaksınız.

Karakterinizi belirlerken kız ya da erkek olmasından çok sizin adınızı tarihe altın harfler ile yazdırıp isteyip istemediğiniz önemlidir. Bu oyunda tüm karakter kılıç taşıyabilmektedir. Heyecan ve macera hiçbir zaman sizden ayrılmayacaktır. Kendiniz için yaptıklarınızın arasına ekleyeceğiniz yeni oyunlarınız ile en güzel zaman dilimleri sizleri bekliyor. Bu eşsiz dünyada kılcınız ile dünyayı dize getirmek için savaşmanız gerekmektedir. En iyiler arasında yer alarak asillik unvanları kazanabilirsiniz. Turnuvalardan mağlup ettiğiz mızrakçılar ile farklı dünyalara adımlar atacaksınız. Oyunda daha başarılı olmak için daha özellikli zırh ve kılıçlara ihtiyaç duyacaksınız. Bu uğurda ise harcamanız gereken yakutlar vardır. Yakutları belirli oranda gelişiminiz devam ettirmek için satın almalısınız. Online işlemler bölümünden e-pin kuponu ile yakut alabilirsiniz. Site üzerinde belirtilmiş yapılarda en güvenlikli yapılar söz konusu olsa da internet üzerinden yapmış olduğunuz tüm alışverişleriniz için Ukash kullanmanız önerilmektedir. Özel yapısı ve yüksek güvenlikli sistemi sayesinde kredi kartı ve banka bilgilerinize ihtiyacınız olmadan kısa süre içerisinde hem hızlı hem güvenli hem de gizlilik içerisinde ihtiyaç duyduğunuz yakutlarınızı alabilirsiniz. Bu sayede attığınız adımlar ile karakterinizi daha güçlü hale gelecektir. Size de oyunun tadını çıkartmak kalmaktadır. Ukash tüm dünya üzerinde aktifliği kabul edilmiş ön ödemeli bir yapıya sahip sanal birkarttır. Bu kartı internet üzerinden hizmet veren servisler aracılığı ile elde etme imkanına sahip olacaksınız. Kısa süre içerisinde kullanmayı öğrenecek ve asla vazgeçemeyeceksiniz. Aklınızda güvenlik soruları kalmadan en hızlı ve en güvenli yöntem olan Ukash Kart ile alışveriş işlemi esnasında herhangi bir komisyon alınmamaktadır. Yapacağınız iş ve işlemlerin sadece ödediğiniz kadarı ile bu özelliklere sahip olacaksınız. Oyunda yepyeni başlangıçlar ve aralıksız gelişime devam etmek için size gerekli olan yakutlar Ukash ile artık çok daha kısa sürede hesabınıza dahil edilecektir.

Oyun hayatınızda her zaman daha iyi yerlere gelmek istiyorsanız daha kesin adımlar ile yolculuk etmek zorundasınız. Yaptıklarınız ile herkesi kendinize hayran bırakmaya ve göz kamaştırmaya hazır olun. Her zaman severek oynadığınız oyunda her zaman ileriyi hedeflerin arasındaki yerinizi daha da sağlama almak için daha çok çalışmak ve savaşmak gerekmektedir. Bildiğiniz ve bilmediğiniz daha birçok özelliği aktif etmek için hemen sizde oynamaya ve bu büyülü dünyaya katılmaya hazır olun. Farklılıkların güzellikleri ile yaşayarak daha da keyifli zamanlara yelken açın. Bilinen tüm yöntemlerinizi daha da geliştirmek için oyundaki aktifliğinizi artırın ve her geçen gün daha da artan güzelliklerin farkına varın. En başarılı karakteri oluşturun tüm dünyanın en büyüğü olmayı ve birçok güzelliği bir arada hak edin.


Yorum Yazın