7/24 Canlı Destek

Ukash Amazon Ödeme Şekilleri

  • 1 Yorum
  • 23 January 2013

Dünya devlerinden ve internetten alışverişin öncülerinden olan Amazon internet sitesinde her sektörden ürün sahibi olmak mevcuttur. Almak haricinde ürünlerinizi satabileceğiniz bir sistem tarzı oluşturulmuştur. Bu sistemde çeşitli ödeme seçenekleri de kullanılmaktadır. Amazon ödeme şekilleri arasında ukash kart sistemi kullanımı da mevcuttur. Sanal karttan oluşan bu sistem kullanıcı için çeşitli kolaylıklar sağlamaktadır. 19 hanelik pin numarasından oluşan kart ile çeşitli platformlardan alışveriş yapmak mümkün. Çeşitli bakiyeler arasından kendinize uygun olanını belirleyip satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu karta çeşitli satış firmalarından ve de online satış sitelerinden sahip olabilirsiniz. En ucuz ukash sahibi olmak için bu firmalardan destek alabilirsiniz.

Günümüzde değişen alışveriş tarzına uygun olarak geliştirilen ödeme seçenekleri kullanıcılar için ayrıca büyük kolaylık sağlamaktadır. Sanal kartlar sayesinde kişisel bilgi paylaşımında bulunulmadan, kredi kartı bilgileri verilmeden ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Dünya çapında birçok internet alışveriş sitelerinde aktif olarak kullanılan bu sistem Amazon ödeme şekilleri arasında da yer almaktadır. Bunun haricinde sanal kartınızı çeşitli online alışveriş siteleri, online olarak aktif olan online oyun sitelerinde kullanabilirsiniz. Ukash kart 19 haneden oluşan pin numarasından ibarettir. Bu kart bir yıl boyunca geçerlidir ve bir yılın sonunda kullanılmadığı takdirde geçerliliğini yitirir. Bir yıl boyunca aktif olan pin numaralarının kullanımı da tek seferliktir.

Yani her alışverişinizde yeni bir pin numarası alırsınız. Bakiyeniz kalması durumunda da yeni bir pin numarası alırsınız. Son derece güvenli bir sistem olmakla beraber çalınma ya da başkaları tarafından ele geçirilme durumunu da ortadan kaldırıyor. En ucuz ukash bakiyenizi kendiniz belirlersiniz ve sizin bakiyeniz doğrultusunda bir pin numarası verilir size. Bir yıl boyunca bu bakiyeniz kullanılana kadar aktifliğini korur. İstediğiniz takdirde bakiyenizi tekrardan paraya çevirebilirsiniz. Bu işlem için herhangi bir satış firmasına ya da online satış sitelerine başvurmanız yeterlidir. Kredi karı ile aynı işlemi gören ve de kredi kartı gibi şifreli numaralardan oluşan sistemin en büyük avantajı tek kullanımlık olması ve de istenilen bakiyede alınması avantajı vardır. Bu sayede kart bilgilerinizin deşifre olması gibi bir durumda söz konusu da değildir. Farklı alternatifler sunan sanal dünya sayesinde günlük ve özel işlemlerimizi birkaç tuşla halledilebilir seviyeye ulaşmıştır. Fatura ödemek olsun, alışveriş olsun, sosyal platformlar olsun birçok platformda ödeme ve alışveriş imkânları mevcuttur. Bu gelişen sektör kendi bünyesinde çeşitli alanlar oluşturmuştur. Şuan büyük bir piyasaya hâkim olan online oyunlarda da ödeme şekli olarak bu sistem kullanılmaktadır. Çeşitli oyun siteleri ve de online oyun altınlarında kullanım sağlamaktadır. Sosyal mecralar, platformlar ve çeşitli online alışveriş sitelerinde kullanımı aktiftir.

Gelişen sektörde birçok ark niyetli kişiler kendi çıkarları doğrultusunda davranarak birçok kullanıcının kişisel bilgilerine ve de kredi kartı bilgilerine ulaşabilmiştir. Bunun neticesinde çeşitli kimlik avı dolandırıcılığı ve de kredi kartı dolandırıcılığı türemiştir. Kullanıcılar için güvenilir bir online site bulmak zorlaşmakta ve de alınan önlemler bazı durumlarda yetersiz kalmaktadır. Bundan dolayı çeşitlenen sanal kartların kullanımı kullanıcılar için daha cazip hale gelmektedir. Kimlik bilgileri verilmeden ve kişisel bilgi paylaşımı yapılmadan işlemler büyük bir hızla gerçekleşmektedir. Sıfır risk endişesi yaşatan kartlar ile online alışveriş sitelerindeki kampanya ve avantajlardan güvenilir bir biçimde yararlanılmaktadır. Kısa sürede gerçekleştirilen bu işlemler sayesinde yerinizden kalkmadan birçok işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Hem zaman kaybı yaratmadan daha avantajlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.


  • Ramis 11 April 2013 at 11:40

    ukash kart kart ile amazondan ürün alabilmek çok güzel. amazon sonuçta bir türk sitesi değil ve ürünler yurt dışından geliyor. bu nedenle yurt dışında kredi kartı kullanmayı tercih etmiyorum ve ukash kartım sayesinde online alışverişlerimi gerçekleştiriyorum. amazondan alışveriş yapmak isteyenlere tavsiye ederim.

Yorum Yazın