7/24 Canlı Destek

Ukash Alışveriş Hakkında Bilgiler

Ukash İngiltere merkezli kurulan internet üzerinden alışveriş yapmanıza olanak sağlayan ön ödemeli elektronik ödeme sistemidir. Her geçen gün yaşam kalitesinin artması ve teknolojinin ilerlemesi alışveriş sisteminde de bir takım değişiklerin oluşmasına neden olmuştur. İnternet üzerinden alışverişlerde kredi kartlarının yerine geçen ukash kart internet ortamında gün geçtikçe kullanımı daha yaygın bir hale gelmiştir. Günlük yaşamımızın vazgeçilmez parçası haline gelen internet ve internetin sağladığı kolaylıklardan faydalanmayanımız kalmamıştır. Tek tereddüt yaşadığımız alansa para işlerimizle ilgili olan durumlardır. Para transferleri hepimizi sıkıntıya sokar, güvenlik tedbirleri üst düzey olarak belirtilse de içimiz rahat etmez. Bu dönem artık sona erdi. Çünkü artık Ukash  kartları yaşamımıza girmeye hazır.

Anlaşmalı olduğu binlerce alışveriş sitesi sayesinde kredi kartlarına oranla çok daha hızlı ve güvenli bir alışveriş ortamı sağlayan elektronik kartın kullanımı ülkemizde de popüler hale gelmiş ve kullanan kişiler tarafından memnuniyetle karşılanmış bir sistemdir. kartın kullanımı oldukça basittir. Ön ödeme ile satın aldığınız ukash kart sizin belirlediğiniz 19 haneli bir sanal koddan oluşmaktadır. Yatırdığınız para elektronik kartınıza anında bakiye olarak eklenerek kullanıma açılmaktadır. Kullanıma açılan kartınızı ukash logosunu gördüğünüz her yerde kullanabilirsiniz. Ülkemizde internet alışverişinde yaygın bir şekilde kredi kartı kullanılmaktadır. İnternet ortamın sunduğu güvenlik açıkları nedeni ile pek çok kişi kredi kartı kullanımında kaçınmış ve istediği ürünleri almaktan vazgeçmiştir. Kredi kartının oluşturduğu güvenlik açığından dolayı paypal gibi elektronik hesaplar açılmış fakat bu sistemlerde birtakım güvenlik açıkları ile karşı karşıya kalmıştır. Bu tür güvenlik açıklarını engellemek amacıyla kurulan bu elektronik kart genellikle tek kullanımlıktır. Bu elektronik karta sahip olmanız için internet üzerinden güvenilir kart bakiyesi sistemi sunan sitelerden temin edebilirsiniz. Çok küçük bir meblağ ödeyerek sahip olacağınız bu kartlar sizlerinde güvenilir bir alışveriş yapma imkanına kavuşmanıza yardımcı olacaktır. Kartı satın almak isteyen kullanıcılar anlaşmalı sitelere kullanmak istediği bakiyeyi belirterek karta anında sahip olabilmektedir. Kartı kullanıma açtıktan sonra istedikleri bir internet alışveriş sitesine girerek herhangi bir kullanıcı kimliği belirtmeden sadece 19 haneli kart kodunu yazarak hızlı bir şekilde alışveriş yapabilirler.

Kartı satın alırken çok yüksek ücret isteyen sitelerden uzak durmanız gerekmektedir. Pek çok dolandırıcı site sizleri kandırarak yüksek meblağ karşılığında bu elektronik kartın kullanımını sizlere açabilmektedir. Öncelikle güvenliğiniz açısından bir msn adresiniz olmalı ve kartı satın aldığınız firmanın msn adresini ekleyerek onlar ile irtibata geçmelisiniz. Dilediğiniz an firma sahipleri size ulaşarak canlı şekilde bilgi vermektedir. Canlı yayından destek alırken sizin üye olmanızı istemektedirler. Bunun amacı, ödemenizi firmanın kontrol edebilmesi ve kişisel bilgilerinizin istenmesi herhangi bir dolandırıcılığa karşı önüne geçilmek için bilgileriniz istenmektedir.

Alışverişin kolay adresi olan Ukash kart almak için sitemiz  ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İnternet dolandırıcılarına karşı olarak çıkmış olan bu sanal kartı alışveriş sırasında olmasa da satın alırken yine dolandırıcılar karşısında dikkatli olmanızda yarar vardır. Sitemiz paypal, banka havalesi, kredi kartı ile rahatlıkla ukash kart satın alarak online alışverişin sunduğu imkanlardan, fırsatlardan rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Bu sanal kartı, son yıllarda daha çok öğrenen kişilerin yanı sıra gelecekte çok daha fazla tercih edilen bir ödeme sistemi olacaktır. Son zamanlarda online üzerinden alışverişin artması dolayısı ile ödeme yöntemi de sürekli gündeme geldiğinden dolayı, ukash kart tasarlanarak herkese büyük bir kolaylık tanımıştır. Bu kartları satın almak için bildiğiniz, güvendiğiniz ya da referansı olumlu yönde yüksek olan firmalar ile irtibata geçerek birkaç adım sonrasında güvenli alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.


 • Can Murat 02 April 2013 at 18:16

  ukash kartımı yeni aldım ve 2 kez online alışveriş yaptım. ukash pek çok sitede geçiyor, bunun yanında kredi kartı kullanmak gerekmiyor. çünkü ukash kartlardan birini satın almanız halinde sizde 19 haneli bir pin kodu veriliyor ve bu pin kodu online alışverişler yapmanıza olanak sağlıyor. herkese öneririm.

 • Ece Meltem 09 April 2013 at 21:56

  ukash kart ile online alışverişler oldukça güvenli ve hızlı oluyor. ukash pin kodu ile yapılan online alışverişlerde kullanıcılar kişisel bilgilerini vermek zorunda kalmıyor. bunun yanında ukash ile isteyen herkes istediği siteden online alışveriş yapabiliyor. ukash kart kullanmanın avantajları bitmez…

 • Yeter Doğru 09 April 2013 at 21:58

  son 4 aydır internette yaptığım online alışverişler için ukash kartımı kullanıyorum ve kredi kartına kesinlikle ihtiyaç duymuyorum. çünkü ukash ile birden çok işimi halledebiliyor ve alışverişlerim sırasında ukash ile daha güvende oluyorum. bunun yanında online alışverişlerimi kolay ve hızlı bir şekilde yapıyorum.

 • Semanur Yanık 09 April 2013 at 22:00

  ukash kartı tanıdığım günden bu yana kredi kartımla online alışveriş yapmıyorum. çünkü birçok konuda ukash yanımda oluyor ve onun sayesinde kredi kartı kullanımına ihtiyaç kalmıyor. bence kredi kartı kullanmak istemeyenler için ukash oldukça önemli bir konumda yer alıyor.

 • Server 12 April 2013 at 08:03

  Yurdışı merkezli kurulan bir kart olmasından dolayı endişelerim vardı. Fakat yaklaşık bir yıldır ukash kart kullanıyorum çok memnunum. İstediğim siteden hızlı ve güvenli bir şekilde yapıyorum.

Yorum Yazın