7/24 Canlı Destek

Ucuz ve Yasal Ukash Kart

İnternette alışveriş yapmaktan korkanlardan mısınız? Alışveriş yaparken kredi kartı bilgilerinizi vermek istemiyor musunuz? Fakat siz tüm bunları çekerken etrafınızdaki insanlar çılgınlar gibi alışveriş mi yapıyor? Ve sizde bunlara çok mu imreniyorsunuz? Yalnız değilsiniz. Böyle şikâyet ile alışveriş yapamayan insanlar çok fazla. Onlar ve sizin için geliştirilmiş bir sistem ukash kart ve sanal kart sistemleri.

Peki;  bu sistemler nedir nasıl kullanılır nasıl olur? Bu kart öne ödemeli para sistemi ile çalışmaktadır. Bir nevi kontör almaya benzetilebilir. Henüz internet üzerinden satışı olan bu karta ulaşmak için güvenilir bir site bulduktan sonra alımı yapılabilir. Alınması için gereken parayı internet üzerinden ödemek yerine havale ya da eft ile yollanabilir. Böylelikle ukash karta sahip olunabilir. Bu kart sistemi satışı henüz internet üzerinden gerçekleşse de ilerleyen zamanlarda çok daha yaygınlaşacak ve daha çok kullanılır olacaktır. İngiltere’de kullanılmaya başlanan bu sistem şu an Avrupa ülkelerinde marketlerde, benzin istasyonlarında bile satılmaktadır. İngiltere’den gelen bu kartın para birimi Euro’dur. Bu sayede tüm dünya sitelerinde alışveriş yapılabilir. Havale ya da eft ile para yollayarak aldığınız bu kart size 19 hanelik bir şifre yollayacak. Bu şifre ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz. 1200 site ile anlaşması olan sitelerden doyasıya alışveriş yapabilirsiniz. Anlaşmalı olan sitelerin üzerinde ukash kartın amblemi bulunmaktadır. Böylelikle sizde güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

İnternet üzerinde indirimli olan tüm ürünlere bundan sonra güvenle sahip olabilirsiniz. Tek kullanımlık olan bu şifrelerde kafanızda hiçbir soru işareti kalmaz. 1 yıllık kullanım süresi olan bu kartlardan gelen şifreyi istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Eğer şifreyi kullanmak istemezseniz bu kartı nakit paraya da çevirebilirsiniz. O günün kur durumuna göre alacağınız para da azalmalar olabilir. Ama yine de paranızın büyük bir kısmı yine sizin cebinize kalır. Güvenle alışveriş yapabileceğiniz bu karta sahip olmak için ne duruyorsunuz. Bir an önce alınabilecek bir güvenilir site bulun ve bu karta sahip olun. Sahip olduktan sonra istediğiniz yerde istediğiniz sitede güven içerisinde alışverişin tadını çıkarın.


Yorum Yazın