7/24 Canlı Destek

Ucuz ve Güvenli Ukash

Ucuz Ukash
Bilindiği üzere online mağaza sisteminde alışveriş konusunda son zamanlarda ki en büyük gelişme ukash tarafından görülmektedir. İlk defa duyulduğu zaman hakkında fazla bir bilgiye sahip olunmaması Ukash’ın en büyük şanssızlığı olarak gösterilmektedir. Kullanıcı sayısı olarak çok büyük rakamlara ulaşmasına rağmen özellikle hala bilmeyen kişilerin bulunması ve bu kişilerin internet üzerinden alışveriş yapıyor olmaları bahsettiğimiz üzere Ukash’ın şanssızlığı olarak görülmektedir.
Peki açıklamak gerekirse. İnternet üzerinden güvenli alışveriş konusunda tavan yapmış bir sistem olarak bilinen ukash, birçok kullanıcının en rahat bir şekilde ve parasının güvende olduğunu hissederek tamamen yüzde sıfır risk ile alış veriş yapmasıdır. Ukash kart olarak da geçen bu sistem, benzersiz on dokuz hanenin bir araya gelerek bir bakiye halinde bulunmasıdır.
İnternet üzerinden birçok ucuz ukash satış sitesi bulunabilmektedir. Tek bir fiyat üzerinden piyasaya sürülmeyen ukash kart bakiyesi bakımından farklı miktarlar ile satılabilmektedir. Kendi bakiyesinin dışında bir de satan kişinin veya kurumun koyduğu komisyonu da ödeyerek bu kartlar temin edilebilmektedir. Ucuz Ukash arayışına giren bir kimse için yine güvenlik sorunu çıkabilmektedir elbette, her ne kadar güvenliği yerinde bir sistem olarak ukash kullanılsa da bu sefer de dolandırıcılar ukash satışı ile insanların karşısına çıkabilmektedir. Bu nedenle de güvenilir ve referanslı bol firmalardan bu kartları temin etmek en mantıklı ve güvenilir yoldur.

Neden Ukash Kart
Mesafeli alış veriş olarak adlandırılan internet üzerinden alış verişin hızla yaygınlaşmasıyla beraber sağladığı kolaylıkların yanı sıra bir takım sıkıntılar da meydana gelmektedir. Evinizden, iş yerinizden hatta cep telefonunuzdan zaman ve mekan kısıtlaması olmadan istediğiniz zaman istediğiniz miktarda alış veriş yapmanız mümkündür. Sadece şehir içi veya şehir dışı değil ülkeler arası, kıtalar arası alış veriş yapmak mümkündür. Karnınız acıktığı zaman yemek siparişi vererek karnınızı doyurabilir, sevdiklerinize çiçek göndererek onları mutlu edebilirsiniz. Bu kadar geniş bir alanda gerçekleştirilebilen online alış veriş için en büyük olumsuzluk olarak karşımıza güvenlik sorunu çıkmaktadır. 3. Şahısların bilgilerimize ulaşarak kötü emellerinde kullanmaları sonucunda kimse başının belaya girmesini ya da altından kalkamayacağı borca maruz kalmak istemez. Bu yüzden online olarak gönül rahatlığıyla alış veriş yapabilmek için ukash kart kullanarak bu tür olumsuzluklardan kurtulmuş oluruz. Ukash kart ile kimlik ve kredi kartı gibi özel bilgilerinizi kullanmadan size verilen 19 haneli ukash pini ile güvenli bir şekilde alış veriş yapabilirsiniz. Ukash kartınızda limit aşım gibi bir derdiniz de olmaz. Kredi kartından farklı olarak ukash kartınıza yüklediğiniz limitiniz kadar kullanabilirsiniz ve limitiniz bittiğinde yeni bir limit yükleyene kadar kullanamazsınız. Yani kredi kartı gibi önce alış veriş yapıp sonra ödeme yapamazsınız. Böylece daha sonra pişmanlık duyacağınız borcun altına girmemiş olursunuz. Bir bakıma ukash kart ile ön ödeme yaparak paranızın kontrolünü elinizde bulundurursunuz.


 • Demet Ersever 10 April 2013 at 00:34

  ukash kart sayesinde siz de istediğiniz siteden online alışveriş yapabilirsiniz. internette yapılan indirimler genelde yeteri kadar tanınmayan sitelerde olmaktadır. bu nedenle istenen ürünleri almak tedirginlik yaratmakta ve kullanıcılar kredi kartlarına ait bilgileri vermek istememektedir. ancak ukash kart ile istenen her siteden sadece ukash pin kodu ile online alışveriş yapmak mümkündür.

 • Sefer Aslan 10 April 2013 at 00:42

  güvenli bir alışveriş için ukash kartı tercih ediyorum. internet üzerinden yaptığım online ödemelerde kredi kartı kullanmayı tercih etmiyorum. ukash benim için bulunmaz bir nimet. bu nedenle ukash kartı bizlerle buluşturduğu için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

 • Orkun 10 April 2013 at 00:45

  ukash kartların fiyatları genel olarak bu şekilde mi? toplu alımlarda indirim yapıyor musunuz? ya da ukashı daha ucuza bulabileceğim bir yer var mı? bu konuda bilgi verirseniz çok iyi olur. çünkü yüksek miktarda ukash kart satın almayı düşünüyorum. şimdiden teşekkür ederim.

 • Can Doruk 12 April 2013 at 00:21

  ukash kart sayesinde istediğim her siteden online alışveriş yapabiliyorum. sadece 19 haneden meydana gelen bir ukash pin kodu özel bilgilerimi paylaşmadan internet üzerinde online alışveriş yapmamı sağlıyor. ukash kart hizmetinde emeği geçen herkese teşekkürler.

 • Umut 12 April 2013 at 00:26

  ukash kart sayesinde güvenli ve hızlı alışverişler yapabiliyorum. kısa zaman önce ukashımı aldım ve yaptığım araştırmalarda birçok sitede ukash kartımı kullanabildiğimi gördüm. özellikle indirimli sitelerde ukashı kullanabilmek çok avantajlı. bu nedenle tercihim ukash kart.

 • Kadir 11 May 2013 at 15:25

  internet üzerinden online alışverişlerde genelde güvenlik kısmına dikkat ederim. bu nedenle ukash benim için oldukça etkili bir sanal kart. çünkü ukash ile kişisel bilgilerimi paylaşmıyorum ve riske girmiyorum. ayrıca online alışverişlerimi daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyorum.

Yorum Yazın