7/24 Canlı Destek

Dikkat Ucash Değil Ukash!

Ucash Değil Ukash Kart! İlk olarak İngiltere’de kullanılmaya başlanılan bu kart internet üzerinden güvenilir ve hızlı alışveriş yapmak için tüketicilere sunulmuş sanal bir karttır. Bu kart dünya üzerinde 14 binden fazla internet sitesi ile anlaşma sağlamıştır. Böylece kullanıcılarının oldukça geniş bir platformda alışveriş yapmasına olanak sağlamaktadır.

Ukash ismi İngilizce olarak okunup yazılmaktadır. Kesinlikle ucash satın al canlı destek gibi yanlış cümleler yazarak yanlış yerlere yönlenmemeye dikkat edin.

Bir ukash bayinden alacağınız 19 haneli pin kodu ile internet üzerinden alışverişlerini güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Bu pin kodu tek kullanımlık olmaktadır. Başka alışverişlerinizde başka pin kodları kullanıyorsunuz. Bu şekilde alışverişinizin güvenliği sağlanmaktadır. Kredi kartlarına alternatif olan bu sanal kartlar kredi kartlarından daha avantajlı özelliklere sahiptirler. Kredi kartlarındaki gibi kişisel bilgilerinizi veya kart bilgilerinizi alış veriş sitesi ile paylaşmanız gerekmiyor. Sadece size gönderilen 19 haneli pin numarasını girmeniz ile ödeme gerçekleşiyor ve alış verişinize kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Ukash bayinden bu sanal kartlardan alacağınız zaman kart limitinizi kendiniz belirliyorsunuz. Size gelen pin kodunu ilgili yere girerek bu kart ile dünyaca ünlü alışveriş sitelerinden hızlı ve güvenli bir alışveriş yapmak mümkün hale gelmektedir.

Hiçbir kimlik sorgulaması gerekmeden sadece size gönderilen 19 haneli pin kodu ile yapacağınız alışverişlerde hiçbir şekilde güvenlik sorunu olmamaktadır. İnternet ortamındaki birçok alışveriş yeri ve web tabanlı oyunlar artık bu kart sistemini kullanıyor. Ayrıca internetten müzik indirirken ve facebook oyunlarını oynarken bu ön ödemeli kartların yararları vardır. Bu kartlara önceden para yükleyerek internet üzerinden kredi kartınızı vermeden içiniz rahat bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz. Ucash bayiler gibi yanlış kelimeler yazıp başka sitelerle ukash kartları karıştırmayınız. Çok uygun fiyat seçenekleri de bulunan ukash kartların piyasada çok fazla taklidi bulunmaktadır. Bu yüzden kesinlikle güvenmediğiniz sitelerden ucash satın al canlı destek gibi hatalı cümleler kurarak yanlış yerlere yönlenmeyin doğrusu ise ukash satın al canlı destek olmalıydı.

Bu karta başvuru yaparak kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak elinize fiziksel bir kart verilmeyecektir. Bunun yerine 19 hanelik pin kodu verilecektir ve kartınıza ne kadar para yüklediyseniz o kadar harcama yapabileceksiniz. İyi alış verişler.


  • Murat Bas 09 March 2018 at 03:21

    bende sürekli karıştırıyordum :))

Yorum Yazın