7/24 Canlı Destek

Twitter Ukash Kampanyası

  • 24 January 2013

ukash-twitterSosyal medya ve sosyal ağlar, günümüzde birçok insanın interneti kullanmasının başlıca nedeni. İşimizde, evimizde, telefonumuzda, tabletimizde, kısacası internetle buluştuğumuz her yerde ve her an sosyal paylaşım sitelerinin takibindeyiz. Bilindiği üzere tüm dünyada en popüler paylaşım sitelerinin başında Facebook, Twitter, Google+, Tumblr, Linkedin gelmektedir.

Artık birçok firma tüm satış kanallarını öncelikli olarak sosyal ağlara göre düzenlemektedirler. Üyesi olduğumuz, takip ettiğimiz bu sitelerin mutlaka bir köşesinde bir reklam alanına rastlamak mümkün. Hatta bu iş o kadar gelişti ve kullanıcıya özel hale geldi ki, bir sistem ve program sayesinde sadece bizim ilgimizi çekebilecek ürünler reklam alanında gözükürken, başka bir kullanıcıya da yine ona özel ürünler reklam alanında gözükmektedir.

İşte tam burada bir ihtiyaç daha doğuyor. Ürünü beğendik, almayı düşünüyoruz. Peki ama nasıl? İlk defa karşılaştığımız bir alışveriş sitesinden güvenli bir şekilde nasıl alışveriş yapacağız? Siz de birçok kişi gibi kişisel bilgilerinizin ve kredi kartı numaralarınızın gizliliğine önem veriyor bu bilgilerinizi 3.şahıslarla paylaşmak istemiyorsanız, tam size göre bir çözüm önerisi sizleri bekliyor. Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, dünya üzerinde birçok ülke bu konu için en doğru ve pratik çözümü bulmuş durumda. ”Ukash Kart” Ukash kart sanal ortamda yapılan tüm  alışverişlerde en çok güvenilen ödeme sistemi olarak bilinmektedir. Hemen bir adet Ukash kart satın alarak alışverişlerinizde gizlilik ve güvenliğinizi koruma altına alabilirsiniz.

Ukash kart nedir? Neden satın almalıyım?

Ukash kart, Avrupa’nın en yaygın kullanılan sanal kartlarından biri olan, internet üzerinden alışveriş yapmanızı sağlayan İngiltere tabanlı online ödeme aracıdır.  Ukash kartın 19 haneden oluşan bir “Pin” numarası vardır. Kartınıza yüklediğiniz tutarı harcadığınızda pin numaranız da geçersiz olur. Yeniden yükleme yaptığınızda size yeni bir numara verilir. Tıpkı Gsm hatlarına kontör yükler gibi. Kart tek kullanımlıktır. Ön ödeme sistemiyle çalışır. Bu sayede alışverişlerinizde maksimum düzeyde güvenliğinizi korumuş olursunuz.

Ukash kartın en büyük avantajlarından biri de, limit kontrolünün elinizde olmasıdır. Yapacağınız harcama tutarı kadar bakiye yüklediğiniz için, bütçenizi aşma ya da herhangi bir sürpriz ödeme ile karşılaşmanız mümkün olmayacaktır.

Ukash kart hakkında detaylı bilgi almak ve tüm yenilikleri takip etmek için bizi lütfen Twitter hesabınızdan takip edin. Bu sayede yapacağınız ilk alış verişinizde tüm Twitter kullanıcılarımıza özel ‘‘Twitter Ukash” kampanyası adı altında düzenlenen özel indirim ve fırsatlardan yararlanma hakkına sahip olacaksınız. Şimdi hemen Ukask kartı ”Twitter Ukash” kampanyası ile satın alın ve bu yeni uygulamanın avantajlarından yararlanmaya başlayın.

Ukash Kartı nasıl satın alırım?

Ukash kartınızı güvenli, hızlı ve en uygun fiyatla satın almak için yapmanız gereken tek şey, yükleyeceğiniz bakiyeyi fiyat listemizden seçip ödemenizi gerçekleştirmek.  Bakiyenizi dilerseniz kredi kartı ile, dilerseniz tarafınıza göndereceğimiz banka hesap numaramıza havale ya da eft yaparak yükleyebilirsiniz. “Twitter Ukash” kampanamızdan yararlanmak için açıklama kısmına Twitter kullanıcı adınızı yazmanızı rica ederiz. Yaptığınız ödeme tarafımıza ulaştığı gibi 19 haneli Ukash kart pin numaranız e-mail adresinize gönderilecektir. Pin numaranızı alışverişlerinizde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanmak ve diğer tüm yeniliklerimizden haberdar olmak için takip etmeniz gereken Twitter Ukash hesabımız: …

Artık Ukash kart ile yepyeni bir online alışveriş dönemi başladı. Şimdi Ukash kart ailesine katılıp, güvenli alışverişin tadını çıkarmanın tam zamanı!


Yorum Yazın