7/24 Canlı Destek

Dünya Üzerinde Ukash

Bilgilendirme ve/veya tavsiye niteliğinde yazılmıştır. Sitemiz K.K.T.C. üzerinden hizmet vermektedir.

Ukash dünyanın dört bir yanında kullanılan ön ödemeli bir kart türüne verilen isimdir. Ukash kartları bu kadar popüler kılan ise güvenli olmasıdır. Kredi kartınızın bilgilerini vermek yerine bu kullan at kartları anında yükleyip harcayabiliyorsunuz.

Herhangi bir sorunda karşınızda muhatap bulmak istiyorsanız doğru adres olan ukashbayi.com üzerinden işlemlerinizi yaparak en iyisine sahip olabilirsiniz. Her zaman %100 müşteri memnuniyeti üzerine kurulu bir iş ortaklığında bizlerle işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Ukash kartları telefon görüşmelerinde, alışverişte, ödeme yaparken kullanabileceksiniz. Yurt dışı alışverişlerinizde kaybettiğiniz zamanı bu ön ödemeli kart sistemi ile saniyeler içerisinde yapıp alışverişinizi tamamlayacak ve bizim “ 0 risk “ dediğimiz güveni yaşayacaksınız. Sitemizin altında yer alan banka logolarından veya banka bilgileri kısmından çalışmakta olduğumuz bankaları görebilirsiniz. Canlı destek yardımı ile banka hesap bilgilerini alıp ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Bütün bu işlemler maximum 5 dakika içerisinde tamamlanacak ve kodunuzu size en kısa süre içerisinde ulaştırılacaktır.

Ukash Online
Sizlerde dünya çapında 10.000lerce internet sitesinde güvenli alışveriş yapmak istiyorsanız hemen ukash alın. Sitelerin listesini görmek için ukash.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ukash Nasıl çalışır?
Öde ve AL mantığı ile çalışır ödeme yaptıktan hemen sonra kodunuzu güvenle harcamaya başlayabilirsiniz 1 sene boyunca ne zaman isterseniz bu kodları kullanabilirsiniz.
İlk Ukash kullanımı
İlk kullanımınızda herhangi bir konuda yardım almak isterseniz operatörlerimiz yardımı ile destek alabilirsiniz 7/24 sizlere yardım etmek için görevlerin başında olacaklar.


 • Mehmet Akbolat 08 August 2012 at 10:23

  Güvenilir firma bulmak şamdan kayısı getirmekten daha zor. biz bu sefer şanlıydık burayı bulduk ama buraya gelene kadar 50 yoldan geçtik dolandırıla dolandırıla bir hal olduk.

 • Ogun Balaban 28 August 2012 at 15:23

  İlk ukash alımında yaşadığım sorunların hiç birini sizle yaşamadım. müşteri temsilciniz ergin bey beni arayıp ne yapmam gerektiğini kademe kademe aktardı. güzel bir ukash sitesi ve still sahibisiniz. Umarım diğer siteler sizi örnek alır.

 • Yasemin 03 April 2013 at 09:28

  Sizin sayenizde internette online alışveriş yaparken kredi kartı kullanmıyorum ve yaptığım işlemlerde aklım kalmıyor. emeği geçen herkese teşekkürler

 • Dilek 03 April 2013 at 09:31

  ukash kart ile internet üzerinde kredi kartı kullanmadan alışveriş yapabiliyorum. üstelik kredi kartı ile birçok bilgi girmem gerekirken, ukash kart ile sadece pin kodunu kullanarak alışveriş yapıyorum. ukash kartı olmayan herkese bir an önce bu kartlardan birini almalarını tavsiye ederim. iyi günler

Yorum Yazın