7/24 Canlı Destek

Spor için Ukash

 • 3 Yorum
 • 25 March 2013

Artık gerçek mağazaların yerini yavaş bir şekilde sanal mağazalar almaya başladı. Aradıkları her ürünü kolay bir şekilde bu sanal mağazalarda bulabilen insanlar, uygun fiyatları ile her geçen gün da bu sanal mağazalardan daha fazla alışveriş yapmaya başladılar. Artık Ukash kart ile de internet sitelerinden alışveriş yapmak daha kolay bir hale geldi. Uygun fiyatlara buldukları ürünler en kısa süre içinde almak isteyen kişiler artık çok hızlı çok güvenli bir şekilde Ukash kart sayesinde bu ürünleri elde edebiliyorlar. Özellikle de internet üzerinden spor malzemeleri almak isteyen insanlar artık korkmadan en kolay bir şekilde bu ürünleri alma şansına sahipler.

İngiliz bir firmanın piyasaya çıkardığı ve tüm dünyada en fazla kullanılan sanal kredi kartı olarak bilinen Ukash kart artık ülkemizde de çok sayıda sitede geçerli bir ödeme aracı olarak kullanılabiliyor. Ülkemizde tamamen yasal olarak hizmet veren acarı kurumlar ile kolay bir şekilde alınabilen Ukash kart, güvenli internet alışverişinin adresi olarak gösterilmeye devam ediyor. Çok sayıda aracı kurum ile bu kartı en kısa sürede alarak en güvenli şekilde alışverişinize başlayabilirsiniz. Ukash kartın limiti kullanıcıların istediği şekilde belirleniyor. Alacağınız ürünlerin miktarını belirledikten sonra Ukash kartınıza istediğiniz kadar para yüklemesi yaptırabilirsiniz. Çok düşük bir maliyetle satın aldığınız bu kartı güvenli alışveriş anlamında her zaman kullanma şansınız var. Ukash kartlar tek seferlik kartlar olduğu için size verilen pin numarasını bir sefer kullanma hakkınız var. Bu özellikte kullanıcıları güvenliği düşünülerek belirlenmiş bir sistem.

Almak istediğiniz ürünleri alışveriş sitesinde sepetinize ekledikten sonra ödeme kısmına geliyorsunuz. Burada ödeme seçenekleri arasında yer alan Ukash kart ile ödeme kısmına bastığınızda karşınıza çıkan alan size verilmiş olan pin numarasını girmeniz yeterli oluyor. Böylece alışverişinizi bitirmiş oluyorsunuz. Gördüğünüz gibi ne bir kimlik bilgisi ne de bir kredi kartı numarası girişi yaptınız. Bu şekilde en güvenli yolla artık istediğiniz spor malzemelerini ya da diğer spor ürünlerini her siteden hızlı ve güvenli bir şekilde alma şansına sahipsiniz.

Ukash kart dünyada 15000 in üzerinde site ile anlaşma yapmış durumda. Ülkemizde de özellikle spor ürünleri ve spor malzemeleri satan çok sayıda internet sitesi ile anlaşması bulunuyor. Alacağınız ürün isterseniz tuttuğunuz takımın forması olsun ister indirimde olan bir spor ayakkabı artık bu ürünleri en güvenli bir şekilde alma şansını yakalamış oluyorsunuz. Ülkemizde de yasal bir şekilde satışı yapılan ve aracı kurumlar ile çok hızlı bir şekilde alabildiğiniz Ukash kart şu an dünyada en güvenli sanal kredi kartı olarak gösteriliyor. Ön ödemeli sistemi sayesinde ne kadarlık bir alışveriş düşünüyorsanız sadece o miktar kartınıza aktarılarak hem güvenliğiniz sağlanmış oluyor hem de alışveriş esnasında gereksiz ürünler alarak bütçenizde açık vermemeniz sağlanmış oluyor.

İnternet üzerinden özellikle spor aletleri, spor ürünleri ve tuttukları takımların ürünlerini almak isteyen ama kredi kartı numaralarını vermek istemeyen kişiler Ukash kart sayesinde hiçbir bilgi vermeden e güvenli şekilde istedikleri formaları ya da spor ayakkabıları alma şansına sahipler. Sizde henüz bu güzel ürün ile tanışmadıysanız internet üzerinden bu kartın satışını yapan aracı firmalar ile en kısa sürede iletişime geçerek hızlı ve kolay bir şekilde bu ürüne sahip olabilirsiniz. Ukash kart sayesinde internet üzerinden dolandırıcılık olayları artık tarihe karışmış durumda. 19 haneli pin numaranız tek kullanımlık olduğu için kimsenin bunu ele geçirme şansı da yok.


 • Yasemin 06 April 2013 at 20:59

  Lisanslı ürünler lisanlı mağazalarında oldukça pahalı fakat internette birçok çeşitte ve uygun fiyatta ürün bulmak mümkün. kredi kartı kullanıcısı olmadığım için ukash tam bana göre. küçük limitli ukash kartla istediğim spor mağazasından alışveriş yapıyorum. teşekkürler

 • Engin 07 April 2013 at 19:12

  Kredi kartı kullanıcısı olmadığım için, ukash kart tamda bana göre. Bütçeme göre aldığım ukash kart sayesinde, mağazalaeda oldukça pahalı olan ürünleri, oldukça uygun fiyata satın aldım.

 • Özge Demir 13 May 2013 at 12:14

  spor giyinmeyi seven biriyim ve genelde giyeceklerimi internet üzerinden ukash kartla alırım. 2 yıldır internet alışverişlerinde ukash kart kullanıyorum ve herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum bu nedenle herkese bir ukash kart tavsiye ederim. benim gibi istedikleri ürünleri istedikleri sitelerden bu şekilde kolayca alabilirler.

Yorum Yazın