7/24 Canlı Destek

Sohbet ortamında Ukash.

 • 4 Yorum
 • 28 November 2012

Sohbet ortamında ” Ukash ”

Geçen hafta arkadaşlarla kafe de sohbet ediyorduk. Biri sizce bu yüzyılın en büyük buluşu nedir? diye sordu. Herkes bir kaç dakikalık düşünmenin ardından kendine has fikirlerini ortaya koydu. İnternet, telefon, bilgisayar, araba vs. konulardan bahsediyorlardı hep. Ben sessiz sakin dinliyordum. İlerleyen zamanlarda ban dönüp senin fikrin yok mu dediler. Bende benim fikrim sizinkilere göre çok daha yenilikçi deyince merak ettiler ve hemen ne olduğunu sordular merakla.

Anlatmaya başladım. Bana göre en büyük buluş Ukash’tır. Kimse daha önce duymamıştı ve ben aralıksız anlatmaya devam ediyordum. Merkezi İngiltere’de bulunan ve dünya genelinde çok fazla online alışveriş sitesi ile anlaşması olan bir sanal kredi kartıdır. Bu kart ile internet üzerinden istediğiniz siteden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.  Ukash kart adı verilen üzerinde 19 haneli bir pin numarası bulunduran bu sanal kredi kartı ödemelerin bu pin numarası ile yapılmasına yani size sınırsız özgürlük imkanı tanımaktadır dedim. Herkes hala şaşkın şekilde beni dinliyordu. Kendimle o anda gerçekten gurur duydum çünkü beni bu kadar dikkatli dinlediklerine göre güzel bir konu anlatıyorum diye düşündüm ve eklemeye devam ettim.  Ukash satışı yapan siteler vasıtası ile bu sanal kartı alabilirsiniz. Diğer banka kartları gibi çok zahmetli değil ve her şeyden önemlisi aşırı bilgi istemiyor. Buna rağmen verdiniz tüm bilgileri de saklı tutuyor dedim. Bir kaç gün sonra yeniden toplandığımızda baktım ki sohbet konusu bu olmuş. Arkadaşların ilgisini çekmiş olacak ki hepsi araştırmışlar detaylarını. Hatta aralarından ukash satın alanlar bile olmuş. Bence sizde vakit kaybetmeden alarak ayrıcalıklar platformunda yerinizi almalısınız. Güvenlik ve süratten taviz vermem diyorsanız siz de zaman kaybetmeden bize katılmalısınız.


 • Oktay Kara 29 November 2012 at 11:09

  Evet bencede en büyük buluş Ukash,bu sayede oynadığım online oyuna sorunsuz anında RP yükleme yapabiliyorum.Ve bu siteyi oyun arkadaşlarımda kullanarak benim yanılmadığımı onlardan duyunca doğru adreste olduğumu anladım. tşkrler

 • Leman 07 April 2013 at 16:52

  kredi kartının yapabildiği birçok işi yapan ukash kart bencede son zamanların en iyi buluşu. ben internette kredi kartı kullanmayı tercih etmeyen biriyim. bu nedenle ya internetten birşey bakmam ya da baktığım ürünü bulunduğum şehirdeki mağazalardan almaya çalışırım. ancak ukash kart çıktığından beri bende internette online alışveriş yapıyorum ve herhangi bir sorun yaşamadan istediğim ürünü satın alıyorum.

 • Filiz Çakır 07 April 2013 at 16:54

  ukash kartla tanıştığımdan beri kredi kartı kullanmıyorum desem inanır mısınız? tabiki inanmazsınız :) bazen kullanıyorum. ancak internet üzerinden yaptığım tüm online işlem için ukash kartı kullandığımı söyleyebilirim. ukash güvenli bir sanal kart ve online alışverişlerimi gönül rahatlığı ile yapmama olanak sağlıyor. bende uzun süredir ukash kullanıyorum.

 • Orçun 07 April 2013 at 16:57

  yaklaşık olarak 3 aydan bu yana ukash kart kullanıyorum ve şu ana kadar ki kullanımlarımdan oldukça memnunum. 3 aydan bu yana hiçbir sorun yaşamadım ve online alışverişlerde kendimi güvende hissediyorum. herkese bir an önce ukash kart satın almasını tavsiye ediyorum. memnun kalacağınızdan şüpheniz olmasın.

Yorum Yazın