7/24 Canlı Destek

Şimdi Alışveriş Zamanı

 • 5 Yorum
 • 20 March 2013

İnternet üzerinden alışveriş yapma imkanı sunan Ukash kart İngiltere merkezli bir sanal kart uygulamasıdır. Diğer ödeme seçeneklerine oranla tüketicilere daha güvenilir bir alışveriş hizmeti sunan sanal kart her dünyada milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.

Ülkemizde de satışa sunulması ile birlikte oldukça popüler bir hal almaya başlayan sanal kart pek çok tüketiciye güvenilir bir alışveriş yapma imkanı sunmaktadır. İnternet ağının ilerlemesi ile birlikte ürün satın almak isteyen pek çok kişi mağazalara gitmek yerine online alışveriş sitelerinden hızlı bir şekilde temin etmektedir. Dünyanın her neresinde olursanız olun istediğiniz ürünü satın almanızı sağlayan bu online işlem dünyada pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır. İnternet üzerinden yapılan birçok işlem beraberinde güvenlik açıklarının oluşumuna da sebep olmuştur. Ürün satın alınmak istendiğinde ürünü satan siteye kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. İnternet üzerinden kredi kartı bilgilerini giren binlerce kişi internet dolandırıcılarının kurbanı olmuştur. Bu tür güvenlik açıklarından çekinen tüketiciler gün geçtikçe internet üzerinden alışveriş yapmaktan kaçınmış bu da internet üzerinden alışveriş işlemlerinde büyük bir azalmaya neden olmuştur. Sektörde oluşan güvenlik açıklarını tamamen ortadan kaldıran ukash kart internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde herhangi bir bilgi girmeden rahatça alışveriş yapma imkanı sağlamaktadır. Ukash kart internet üzerinden alışveriş yapmak, oyunlara ve uygulamalara çevrim içi olarak ulaşmak ve birçok faaliyette bulunmak amacıyla üretilmiş güvenlik sistemli ve dijital yapılı bir karttır. İlk olarak İngiltere’de üretilmiş ve kullanılmaya başlanan ukash kısa sürede kalitesi sebebiyle birçok ülkeye yayılmıştır. Kullanım ağını geniş kitlelere yaymayı başarmıştır. Güvenlik konusunda kaliteli olan ukash tüm dünyada 12.000 den fazla internet sitesi üzerinde kullanılmaktadır. Kart sanal bir uygulama olduğu için herhangi bir satın alma işlemi gerçekleştirilmemektedir. Alışveriş işlemi gerçekleştirmek için kartı kullanıma açmak yeterlidir. Bu işlemin uygulanması oldukça basittir. Anlaşmalı sitelerden küçük bir meblağ karşılığında bu kartı kullanıma açabilirsiniz. Kartın bakiye kullanma işlemi tamamen sizin elinizdedir.

Alışveriş işlemlerinde yenilikler sağlayan bu karta resmi ukash satıcısı ukashbayi.com adresinden satın alabilirsiniz. Ukashbayi.com ukash bozdurma işlemlerini günün en iyi kurunu baz alarak Türk lirası hesabına çevirmektedir. Kart hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. Ancak kredi kartı ile sanal kart alırken dolandırıcıların bu yol ile kişisel bilgilerinize ulaşıyor olmak da büyük sıkıntı vermektedir. İstediğiniz şekilde kart almak için öncelikle küçük adımları inceleyerek güvenli bir sistemle temin etmenin yollarını öğrenmelisiniz. Kesinlikle bir msn adresiniz olmalı ve bu adresten firma sahiplerine mesaj atmalısınız. Onlar size ulaşarak canlı olarak bilgilendirme yapmakta ve dilediğiniz şekilde ödeme yaparak sanal karta sahip olunmaktadır. Son yıllarda online alışverişin hızla ilerlemesi nedeni ile ödeme sisteminizi de değiştirerek daha güvenli bir sistem olan ukash kart, sadece online üzerinden alışveriş yapılmaktadır. Kesinlikle dışarıdaki alışverişlerinizde bu kartı kredi kartı niyetine kullanamazsınız. Çünkü bu kart size verilen 19 haneli şifre ile internet ortamında kullanabileceğiniz bir sistem olarak geliştirilmiştir. Ukash kartı, birçok firma paypal sistemi ile satış yapmaz ilen sitemize kolaylıkla birkaç dakikada satışını sağlamaktadır.  Hızlı ve güvenilir bir ortamda online olarak kart sahibi olmak için verilen adımları yerine getirmelisiniz. Paypal, kredi kartı, mobil sistemi ve banka havalesi ile istediğiniz miktarı belirterek firmalar aracılığı ile sanal kartınızı temin ederek online alışverişinde güvenli olarak ödeme yapabilirsiniz. Gelecek yıllarda çok sık duyacağınız ve kredi kartı ile internet üzerinden ödeme yapmayı tamamen ortadan kaldıracak inanılmaz bir sistemdir.


 • Yaren 07 April 2013 at 23:53

  Ukash kartlar sayesinde birçok alışveriş sitelerinden kolaylıkla alışveriş yapabiliyorum. Kredi kartı kullanmama gerek kalmadan hızlı bir şekilde istediğim ürüne erişeniliyorum. Teşekkürler ukash.

 • Adnan 11 April 2013 at 23:04

  ukash kart sayesinde birçok ürünü herhangi bir sorun yaşamadan alabiliyorum. 1 yıldır ukash kart kullanıyorum ve bu zamana kadar ukash kart ile yaptığım online alışverişlerde herhangi bir sıkıntı yaşamadım. ukash kart hizmetini sağlayanlara buradan teşekkür etmek istiyorum.

 • altan 11 April 2013 at 23:05

  ne olursa olsun ukash kartı bir kez olsun deneyin. belki size yabancı bir kart olarak geliyor, ancak ukash kart sayesinde güvenli ve hızlı alışverişler yapabilirsiniz. ben bir ukash kullanıcısı olarak 2 yıldır bu kartı kullanıyorum ve bu kart sayesinde istediğim pek çok avantajı elde ediyorum. denemenizi tavsiye ederim.

 • Nedim 11 April 2013 at 23:10

  uzun zamandan beri ukash kart kullanıyorum ve online alışverişlerimi her zaman onunla gerçekleştiriyorum. bu zaman kadar bana herhangi bir zararını görmedim. ancak yararını çok gördüm. online alışverişlerimde hızlı olmamı ve güvenli olmamı ukash sağlıyor.

 • Kenan Sincan 11 May 2013 at 17:07

  internette alışveriş yapmayı çok seviyorum ve internetten ürün almak bana daha avantajlı geliyor. ancak avantajlı ürünler genelde bilinmedik sitelerde oluyor ve bende bu nedenle satın alamıyorum. ukash kartla tanıştıktan sonra her şeyin değiştiğini söyleyebilirim. artık istediğim ürünü istediğim siteden satın alabiliyorum

Yorum Yazın