7/24 Canlı Destek

Sıkça Sorulan Sorular

Astropay Nedir?

16 haneli kart kodu, güvenlik kodu ve son kullanma tarihi kodlarından oluşan ve internet ortamında güvenli alışveriş yapma imkanı sağlayan bir para harcama sistemidir. Kontör yüklemek kadar kolay ve basit bir yöntemdir. Sadece dolar bakiyesi olarak satılmaktadır. Tek bakiye yüklemelik ve kullanıldıktan sonra iptal olan bir ön ödemeli karttır.

Paykasa Nedir?

Sadece 16 haneli kart numarası ve içerisinde sabit euro değeri olan bir ön ödemeli kart türündendir. Tek kullanımlık ve kullanıldıktan sonra iptal olan bir karttır.

Çalışma Saatleriniz nasıldır? Size hangi saatler arasında kolayca ulaşabiliriz?

7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet veren tek firmayız. İstediğiniz an bir telefonla veya web sitemizden canlı destekle anında bize ulaşabilir güvenle alışverişinizi yapabilirsiniz.

Kodlarımı nasıl alacağım?

Yaptığınız ödemenin banka hesaplarımıza geçtiği teyid edildikten sonra, SMS yolu ile cep telefonunuza veya canlı destekten msn yolu ile kodlarınızı kolayca ve süratle alabilirsiniz.

Kodlarımı paramı gönderdikten sonra ne kadar süre içinde alabilirim?

Kodlarınız normal olarak en geç 10 dk içinde elinizde olacaktır. Bu durumun istisnası bazen internette yaşanan teknik sorunlar, paranın hesaba geçişinin zaman alması, ya da işlem yoğunluğu gibi nedenlerle en fazla 20 dakikaya uzayabilir.

Kimler Astropay veya Paykasa Kullanabilir?

18 yaşının üzerinde olan her birey ön ödemeli kart kullanabilir.

Kişisel bilgilerime üçüncü kişiler ulaşabilir mi?

Müşterilerimizin kişisel kimlik bilgilerinin ve telefon numaralarının güvenliği satış sözleşmemizle korunmaktadır. Kesinlikle üçüncü kişiler bu bilgilere ulaşamaz.

Astropay veya Paykasa kodumu ne kadarlık bir süre içinde kullanmak zorundayım?

Almış olduğunuz ön ödemeli kartları, aksi belirtilmedikçe kodunuzu bir yıl içinde kullanmak zorundasınız. Aksi taktirde kodunuz iptal olur. Bu sorumluluk size aittir.

Size nasıl güvenebilirim?

Güvenilirliğimiz bundan önceki 7 senelik internet satış tecrübemizden kaynaklanmaktadır. Son yedi yıl içerisinde internet üzerinden, bijuteri, kozmetik, sağlık ürünleri vb diger ürünlerin online satışını yapmaktayız. Bugün hala internet ortamında sorunsuz ve istikrarlı bir şekilde varlığımızı sürdürüyor olmamız güvenilirliğimizin en önemli kanıtıdır.

Neden biz?

Sitemiz " Pay Digital Limited " bünyesinde ( K.K.T.C firmasıdır ) satış ve destek vermektedir. Aldığınız ürünleri bireysel değil kurumsal firma güvencesiyle satın alırsınız.