7/24 Canlı Destek

Sanal Ukash ile Tanışın

Ön ödemeli kart denilince akla ilk gelen en güvenli ve en rahat kart Ukash kart oluyor. İnternetten alışveriş ve harcama yapabile imkânı sunan kart sayesinde, internette dolandırıcılık ya da hırsızlık mağduru olma olasılığının tereddüdünü yaşamadan gönlünüzce keyifli alışverişler ve harcamalar yapabilirsiniz. Bugün internet denen kolaylığa ve imkâna sahip olduğu halde kredi kartı olmadığı için ya da kredi kartı olduğu halde kartımın bilgilerine ulaşılır ve kartım boşaltılır ya da ödeyemeyeceğim miktarda harcamalar yapılır ya da kartımdan büyük miktarlarda paralar çalınır endişesi ile internetin alışveriş ve harcama imkânını kullanamayan çok kişi var.

İnternette güvenli ve rahat alışveriş yapma olanağı sağlayan kart artık herkesi internetin tüm nimetlerini kullanmaya davet ediyor. Kullanımı sırasında hiçbir kişisel bilgi kullanmayı gerektirmediği için internetteki sanal hackerların sizi dolandırması mümkün olmuyor. Ukash kart sayesinde oyun oynanan sitelerde harcama yaparak online olarak oyun oynama fırsatı bulunuyor. Online oyun (lol vb.) oyunu oynanan sitelerde de geçerli olan kart sayesinde online oyun oynayabilir, şansınızı arttırma imkânı elde edebilirsiniz. Artık dünyada üç kişiden ikisinin kullandığı Skype sayesinde kontör ve kredi yükleme imkânı da sunan Ukash kart, sizi en zor anlardan ve en zor durumlardan kurtarıyor. Ansızın kontörünüz bitti diyelim ve kontör yükleyebileceğiniz tüm dükkânlar, mağazalar da kapalı. Yolda kaldınız ve telefonunuzda kontör yok, etrafta da kontör yükleyebileceğiniz bir yer yok. Hemen cep telefonunuzdan Skype aracılığıyla kontör yükleyebilirsiniz. Kredi yükleme olanağı da sunan kart cüzdanınızda, cebinizde ya da çantanızda en acil durumlar için hazır bulunmalı.

Sanal para anlamına gelen Ukash kartınızı kullanmak hem kolay hem de çok avantajlı. Cebinizde nakit bulundurmayı sevmiyorsanız ki artık hırsızlığa karşı cebinde ya kredi kartı ya da para kart taşıyor. Kredi kartları nakit para kullanma zorunluluğu olan yerlerde, nakit paraya olan ihtiyacınızdan dolayı çekeceğiniz parayı öderken faiz uygularken Ukash kartta böyle bir uygulama yok. Ukash kartınızdaki bakiyenizi istediğiniz anda nakit paraya çevirerek kullanmanıza olanak sağlarken sonrasında her hangi bir fatura ve beraberinde bir faiz ödemenize gerek bırakmaz. Ön ödemeli olduğu için anında ödeme yaparsınız ve ödemeniz nakit para yerine geçer. Fatura derdi, gecikme faizi, hesap işletim parası ödeme derdi yoktur.

Üstelik kimlik bilgisi, hesap numarası ya da Iban numarası vermeye gerek olmadığı için sadece güvenli değil aynı zamanda da diğer bütün ödeme şekillerine bağlı olarak yüzde yüz daha hızlıdır. Bugün itibariyle neredeyse dünyanın hemen her web sitesinde kullanım geçerliği olan Ukash kart zahmetsizdir. Tek kullanımlık olan kart sıcak evinizden çıkmadan her türlü ihtiyacınız olan alışverişlerinizi ve harcamalarınızı yerine getirme imkânı sağladığı için sizin dışarıda hiçbir zahmet yaşamanıza gerek bırakmaz. Ukash Kart online alışveriş sitelerinde ödeme olanağı sunan ön ödemeli bir kart sistemi olmakla birlikte Ukash kartın sahibi olan son tüketici, kartın kullanım alanlarını kendi ihtiyacına ve isteğine göre belirler. Ukash kartın kullanıldığı ve harcama yapıldığı siteler yasal olmalıdır ve sanal ortamda sadece yasal alışveriş ve harcamalar için kullanılmalıdır. Ukash Kart yasa olmayan sitelerde kullanılması halinde meydana gelecek olan yasal sorumluluk ve yükümlülük tamamen kart sahibine aittir. Çünkü kartı tasarlayan, üreten, satan kişi, kurum ve kuruluşları yasal olmayan kullanımlarda kesinlikle sorumluluk kabul etmez. Yasal olmayan olası kullanımlara doğabilecek hukuki durumlarda üretim yapan şirketler, satış yapan mağazalar her hangi bir sorumluluk kabul etmeyeceği için alışveriş yapılan sitelere dikkat etmekte fayda var.


 • Murat Dizdar 08 April 2013 at 19:17

  sanal kart dendiğinde aklıma sadece ukash kart geliyor. çünkü ben bu sanal karttan birine sahibim. geçtiğimiz ay aldığım 250 euro ukash ile istediğim her siteden online alışveriş yapabiliyorum. ayrıca bu alışverişler sırasında herhangi bir şekilde güvenlik sorunu yaşamaıyorum. çünkü kişisel bilgilerimi paylaşmama gerek kalmıyor :)

 • Salih Akan 08 April 2013 at 19:19

  ukash kart sahiplerinden biriyim ve ukash kartımı pek çok online alışverişlerimde kullanıyorum. kişisel bilgilerimi paylaşmadan hızlı ve güvenli bir alışveriş yapabiliyorum. ayrıca ukash ile online para gönderimlerini de sorunsuzca yapabildiğimi söylemek istiyorum. herkese bir ukash tavsiye ederim.

 • Akın 08 April 2013 at 19:21

  ukash kart ile siz de online alışverişlerinizi kolayca yapabilir ve sadece 19 haneli bir pin numarası kullanarak tüm online işlemlerinizi yapabilirsiniz. ukash kart sektörün en etkili sanal kartlarından biridir ve bende bir ukash kullanıcısıyım. ukashın avantajlarını gören ve açıkça hisseden biri olarak yazıyorum.

 • Hicran Çelik 10 April 2013 at 21:08

  ukash kart sayesinde istediğim her siteden ürün satın alabiliyorum. önceden tanımadığım sitelerden alışveriş yapamıyordum ve bu nedenle hevesi kursağımda kalıyordu. ancak ukash kart ile tanışmamın ardından istediğim ürün hangi sitedem olursa olsun kolayca sipariş verebiliyorum. çünkü ukash kartıma çok güveniyorum.

 • Tarık Özdağ 10 April 2013 at 21:09

  ben 250 eurodan daha yüksek oranda ukash kart satın almak istiyorum. acaba ukashın 250 eurodan daha yüksek bir limiti yok mu? ya da varsa nasıl ulaşabilirim ve satın alabilirim. bu konuda yardımcı olursanız ve yönlendirirseniz gerçekten çok mutlu olurum. şimdiden teşekkürler.

 • Ersin 03 May 2013 at 15:07

  sanal kartlar arasında oldukça etkili bir konumda yer alan ukash kart oldukça avantajlı bir karttır. kullanıcılara özel ilgilerini aylaşmadan alışveriş yapma şansı sunan ukashı 2 yıldan beri kullanıyorum ve şu ana kadar herhangi bir sorun yaşamadım. bence herkesin bir ukash kartı olmalı.

Yorum Yazın