7/24 Canlı Destek

Sanal Kredi Kartı

Günümüzde internet ağı giderek yaygınlaşmaktadır. İnternet üzerinden birçok işlemlerimizi kolaylıkla gerçekleştirebiliriz. Fatura ödeyebilir, çevrimiçi oyun oynayabilir, sevdiklerimize güzel hediyeler alabiliriz. İnternetten alışverişin hız kazandığı bu dönemde çevrimiçi satış yapan sitelerin sayısı yadsınamayacak ölçüdedir. Ancak satın alma işleminde yalnızca kredi kartıyla satış yapılması, birçok tüketicide soru işaretleri uyandırmaktadır. Alışveriş yapılan sitenin güvenilirliği konusunda endişelerimiz varsa eğer, çoğunlukla internetten alışveriş yapmaya çekiniriz. Kart ve kimlik bilgilerimizin başkalarının eline geçmesi durumunda uğrayacağımız maddi zararlar yadsınamayacak ölçüdedir. Ancak sizi hem bu sıkıntılardan kurtaracak hem de internetten güvenli alışveriş yapmanızı sağlayan bir ödeme sistemiyle tanışmanızın zamanı geldi.

Ukash kart, internet üzerinden satış yapan sitelerde kullanabileceğiniz bir sanal kredi kartıdır. Kredi kartından farklı olarak, bir ön ödemeli kart sistemidir. İçeriğindeki miktarı siz belirleyebilirsiniz. Yani alışveriş yapacağınız tutar kadar limiti olur. Ukash kart tek kullanımlıktır. Siz alışverişinizi yaptıktan sonra iptal olur. Böylece kimlik hırsızlarının size uğratacağı zararlardan da korunmuş olursunuz. Kredi kartı gibi, ödeme işlemlerinizde kart ve kimlik bilgilerinizi vermek zorunda değilsiniz.

Ukash kart, internetten yapacağınız alışverişlerde kullanabileceğiniz bir sanal kredi kartıdır. Kredi kartından avantajı, içeriğindeki limiti sizin belirlemenizdir. Kartınızda kimlik bilgileriniz yer almadığından kimlik hırsızlarının eline geçse dahi, maddi bir zarara uğramazsınız. Peki, Ukash nasıl oluşturulur? Ukash kartı oluşturmak da ön ödemeli hattınıza kontör yüklemek gibi oldukça kolay. Ukash kartınızı, Ukash kartın internet üzerinden satışını gerçekleştiren firmalardan temin edebilirsiniz. Sadece kart alma sürecinde, firmalar sizden düşük bir komisyon ücreti almaktadır. Kartınızı satın alma sürecinde hiçbir kredi kartı bilgilerinizi paylaşmak zorunda değilsiniz. Havale veya EFT ile ödeme seçeneği ile Ukash kartınızın ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Ukash kartınızı aynı zamanda yatırım amaçlı olarak da kullanabilirsiniz. Ukash kartınızı dilediğiniz vakit kartınızı bozdurma işlemini gerçekleştirip nakit paraya çevirebilirsiniz.

Güvenilir Alışveriş UkashUkash ile ödeme sistemi ilk olarak İngiltere’de başlayan ve sonrasında dünya çapında olmak üzere birçok ülkede kullanılmaya başlanan bir sistemdir. Ukash kartlar ile internetten risksiz, güvenli alışveriş yapmanın heyecanını yaşayın. Ukash kartlar, tüm kullanıcılarına internetten risksiz, güvenli alışverişi rutin bir hizmet olarak sunmaktadır. Ukash kart ile internet üzerinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerde kart ya da hesap bilgilerinizi vermek zorunda kalmadan dilediğiniz ürünleri satın alabileceksiniz. Güvenilirliğinden endişe duyduğunuz için sürekli olarak ertelediğiniz alışverişlerinizi, Ukash kart ile sıfır risksiz, tamamen güvenli bir şekilde alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden alışveriş yapan milyonlarca Ukash kullanıcısı, internetten güvenli alışveriş yapmanın keyfini Ukash ile yaşıyor.
Haydi, siz de bir an önce Ukash kartınızı alın ve güvenle internette alışverişin tadını çıkarın.

Ukash kart, internet üzerinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerde korkmadan kullanabileceğiniz bir alışveriş kartıdır. Peki, bu kartı diğerlerinden ayıran özellik nedir? Öncelikle Ukash kartınızla yapacağınız çevrimiçi alışverişlerde hiçbir kimlik ya da kart bilgilerinizi vermek zorunda değilsiniz.  Bundan dolayı, bilgilerinizin kötü niyetli kişilerin eline geçse dahi hiçbir maddi zarar uğramazsınız. Ukash’ı da güvenli yapan yol budur. Ukash kartınızı yalnızca yurtiçindeki sitelerde değil, yurtdışında da satışa sunulan birçok ürünün ödemesini bu kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.  Sevdiğiniz markaların ürünlerini, internette satışa sunulan büyük indirimlerden güvenli yoldan Ukash ile yararlanabilirsiniz. Bir an önce Ukash karta sahip olun ve yurtiçinde ve yurtdışında binlerce siteden Ukash ile alışveriş yapmanın avantajını yakalayın.


 • Şimal ünsal 08 April 2013 at 01:34

  Günümüzün modern alışveriş kavramını değiştiren bir kart olan ukash kart ile ulashın geçerli olduğu tüm sitelerden hiçbir sıkıntı yaşamadan alışverişlerimi gerçekleştirdim ve çok memnun kaldın. Şiddetle tavsiye ederim.

 • Yeliz Kurden 10 April 2013 at 23:32

  sanal kartlar arasında ukash kart farklı bir konumda yer alıyor. çünkü ukash kart çok güvenli bir sanal kart ve bunun yanında kullanıcılarına herhangi bir şekilde sorun yaşatmıyor. eğer siz de internetten yaptığınız online işlemlerde kredi kartı kullanmak istemiyorsanız, bir an önce ukash satın almanızı tavsiye ederim.

 • Kübra 10 April 2013 at 23:33

  internetten yapılan online alışverişlerimde ukash ile güvenli bir şekilde alışveriş yapıyorum. ayrıca dilediğim her siteden istediğim her ürünü satın alabiliyorum. bunun yanında facebook ve skype gibi sitelerdeki oyun ve sosyal uygulamalara online para transferi yapabiliyorum. bence herkes bir ukash kart sahibi olmalı.

 • Volkan Kolaca 10 April 2013 at 23:35

  online işlemlerde güvenli bir ortamda alışveriş yapmayı tercih eden biriyim. bu nedenle online ödemelerimde uzun zaman önce karşılaştığım ukash kartımı kullanıyorum ve hiçbir sorun yaşamadan online işlemlerimi kolayca yapabiliyorum. herkes bir ukash kart satın almasını tavsiye ederim.

 • Nesrin 11 April 2013 at 19:41

  sanal bir kredim kartım olsun diyorsanız, ukash kartı kullanmaya başlayabilir ve istediğiniz her ürünü ukash ile satın alabilirsiniz. Ayrıca online alışverişlerinizi güvenli bir şekilde yapabilir ve online para transferleriniz için ukash karttan yararlanabilirsiniz. siz de ukash alın avantajlı çıkın.

 • Kayahan Ustaoğlu 11 April 2013 at 19:44

  kredi kartı kullanmıyorum ve bunun yerin 6 ay kadar önce tanıştığım ukash kartı kullanıyorum. online işlemlerimin tamamını ukash ile gerçekleştiriyorum ve online para göndermem gerektiği zaman yine ukashı kullanıyorum. kredi kartından uzak olmak ve gönül rahatlığı ile alışveriş yapmak her zaman için mümkün.

 • Ceyhun 11 April 2013 at 19:46

  ukash kartımı uzun süredir kullanıyorum ve herhangi bir sorun yaşamıyorum. online alışverişler konusunda bana her zaman için yardımcı oluyor ve kişisel bilgilerimi paylaşmadan online alışveriş yapmamı sağlıyor. herkese bir ukash kart satın almasını ve online alışverişlerde bu kartı kullanmasını tavsiye ederim.

Yorum Yazın