7/24 Canlı Destek

Sanal Kart Nasıl Oluşturulur

Online alışveriş platformlarının artması ile birçok ödeme şekilleri geliştirilmiştir. Bu ödeme seçenekleri içerisinde kullanıcıların lehine olan birçok sanal kart geliştirilmiştir. Aslında gerçekte var olmayan sadece pin numaraları ya da kodlardan oluşan bir kart sistemidir. Alınması ve de sahip olunması en kolay kartlardan biridir. Bakiyenizi de kendiniz belirlediğiniz için fazladan harcama ya da ekstra bir masraf söz konusu olmuyor.  Kredi kartı formunda olan bu kartlar daha da güvenli bir sistem ile çalışmaktadır. Özelliklede kredi kartı mağdurlarının artması ile birçok sistem geliştirilmiştir. Dünyanın her yerlerinde çeşitli sektörlerde türeyen dolandırıcılar internet ortamında da rahat durmamış ve birçok kullanıcıyı mağdur etmişlerdir. Çeşitli dolandırıcılıklarla birçok kullanıcının bilgilerini ele geçirmiş ve de özellerini deşifre etmişlerdir. Bu yüzden online dünyanın sunduğu avantajlar kimileri için sıkıntılı bir hal almıştır. Çeşitli kampanyaların ve avantajların sunulduğu sanal dünyada alışveriş yapmak artık riskli bir hal almıştır.

Günümüzde ise çeşitli bankalarında sanal kart verdiği bilinmektedir. Bu kartlarda da bakiyeler mevcuttur ve bundan ötürü risk de mevcuttur. Bu kart numaralarının başkası tarafından ele geçirilmesi durumunda içinde olan bakiyeniz ele geçirilir. Bakiyeniz az miktarlarda olsa bu çok can sıkıcı ve kullanıcıyı mağdur edici bir durumdur. Son yılların en çok tercih edilen ödeme seçeneklerinden biri olan ukash satış sistemi oldukça avantajlı bir metottur. Bu sistemin kullanıcı için en büyük yararı tek seferlik olmasıdır. Alışverişlerinizde her seferinde yeni bir kart sahibi olursunuz. İçinde kalan bakiyeniz olsa da olmasa da kartınızın numarası iptal olur. Bakiyeniz karşılığı size yeni bir pin numarası iletilir. Ukash satış işlemlerini birçok satış firması ve de online satış siteleri gerçekleştirmektedir. Bu kartlar 19 hanelik pin numarasından ibarettir. Bu numaralarla sistemin geçerli olduğu birçok online sitelerden alışveriş yapma imkânı bulabilirsiniz. Ayrıca bu karta sahip olmak için sayfa sayfa dokümanlar okumak zorunda kalmıyor, çeşitli bilgi paylaşımlarına girilmiyor, özeliniz sizde saklı kalıyor. Günlerce uğraşmadan hızlı bir şekilde işlemleriniz gerçekleştiriliyor. Online satış ve satış firmaları kullanıcılar için tüm ayrıntıları düşünmüş ve onlar için bu işlemleri pratik bir hale getirmişlerdir.

Ukash ödeme ile artık online dünyada daha kısa sürede işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Bu karta sahip olabilmek için öncelikle belirlediğiniz kart bakiyesini satış firmalarının hesaplarına havale ya da EFT sistemi ile gönderebilirsiniz. Daha sonra size verilen 19 hanelik pin numaranız ile işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Ukash ödeme seçeneği hem çok cazip hem de çok güvenlidir. Online olarak artık tüm işlemlerimizin gerçekleştirdiği bir zamanda yaşamaktayız. Bu kolaylıklar bize zaman kazandırmakta ve işlemlerimiz en kısa sürede gerçekleştirilebilmektedir. Bu sistem tek seferlik olduğundan dolayı günümüzde büyük ilgi görmektedir. Tüm dünyada kullanılan bu sistem şu an birçok online alışveriş sitelerinde geçerlidir. Gün geçtikçe de ağını geliştirmektedir.

Şuanda dünya çapında büyük ilgi gören birçok online sitelerde kullanılmaktadır. Online oyun sitelerinde, online oyun (lol, candy crash saga) sitelerinde, sosyal platformlarda kullanımı aktiftir. Karta sahip olduktan sonra kullanmadığınız zamanlarda kart şifreniz 1 yıl geçerliliğini korur. Bir yılın sonunda ise aktifliğini yitirir. Bu dönem zarfında ise ukash bakiyenizi isteğiniz doğrultusunda yetkili firmalarca tekrardan nakde çevirebilirsiniz. Kullanıcı için çeşitli kolaylıklar sunan sistem her yönüyle kullanıcıyı etkilemektedir. İnternet çağında yaşadığımız şu günlerde güvenli bir şekilde alışveriş yapma ve de markaların çeşitli kampanyalarından yaralanabilmek için sunulmuş en etkili ve en güvenilir ödeme şeklidir.


 • Selami 02 April 2013 at 14:52

  Artik internette kredi karti kullanmiyorum onun yerine sadece ukash p. kodumla alisveris yapiyoyorum bu sayede hem guven icerisinde oluyorum hemde aklimda herhangi bir terrddut kalmiyor kredi ile alisveris yapmak gercekten benim icin sikintili bir durum ukash kartlari bizlere ulastiran herkese tskler

 • Yunus Pekdemir 11 April 2013 at 11:18

  etkili bir sanal kart mı arıyorsunuz, o halde doğru yerdesiniz. ukash kartımı bu siteden aldım uzun zamandır kullanıyorum. kredi kartı kullanmıyorum diyebilirim. ayrıca online para transferlerim için de ukash sanal kartı kullanıyorum. herkese ukash kart satın almasını tavsiye ederim. iyi günler

 • Cengiz Fidan 11 April 2013 at 11:30

  sanal kartlar arasında ukash kartı tek geçerim. bu kart sayesinde internetten online alışveriş yapmaya başladım ve istediğim her siteden ürün alabiliyorum. bunun yanında özel bilgilerimi paylaşmak zorunda kalmamam benim için en önemli avantajlardan biri. ukashla her zaman avantajlıyım :)

 • Şevval 11 April 2013 at 12:16

  ukash kartımı almamın ardından tüm online işlemleri mi onunla yapar oldum. normalde bu kadar fazla kullanmam diyordum, ancak şu an da kredi kartlarımı kullanmıyorum neredeyse. üstelik ukash ile ödeme yapmamın ardından herhangi bir taksit ya da ödeme sıkıntısı çekmiyorum. ukash ön ödemeli bir kart olduğu için paranız varsa online alışveriş yapıyosunuz.

 • Demet 11 April 2013 at 12:28

  sanal kart almak istiyorsanız ve hemen ukash kart limitlerine göz atın ve bütçenize uygun hangisi ise kolayca satın alın. ukash sayesinde her zamankinden daha avantajlı bir sanal karta kavuşacak ve istediğiniz siteden bu kart ile online alışveriş yapabilirsiniz.

 • Ayten Eren 11 April 2013 at 18:25

  ukash satışı yapan birçok site var, ancak yapılan yorumlarda en güvenli adresin siteniz olduğunu düşündüm. acaba ukash kart limitleri sadece sitenizde belirtildiği gibi mi? daha yüksek limitlerde ukash satışı yapıyor musunuz? eğer böyle bir imkan varsa yardımcı olabilirsiniz.

 • Enver Gülden 11 April 2013 at 18:27

  ukash kart satın alma işlemleri nasıl oluyor? bu konuda bilgi verebilir misiniz? ukash kart limitleri sitenizde belirtildiği gibi mi? ben yüksek limitli bir ukash kart satın almak istiyorum da acaba bu konuda nasıl bir yol izlemem gerekiyor? yardımcı olmanız ve bilgi vermeniz mümkün mü?

Yorum Yazın