7/24 Canlı Destek

Sanal Kart Nasıl Alınır ?

Sanal kart şuan birçok online sitede ödeme şekli olarak tercih edilen bir sistemdir. Aslında var olmayan sadece pin numaraları ya da kodlardan oluşan bir sistemden ibarettir. Bu kartlarda birçok çeşitlilik mevcuttur. Bankalar aracılığıyla sanal kart almak ve de çeşitli sistemlerle almak gibi birçok alternatifler mevcuttur. Bankalardaki kartlar da kredi kartına eş değer özelliklerde olabiliyor. Sizin istediğiniz bakiyede kart sahibi olabiliyorsunuz. Fakat bilgilerinizin başkaları tarafından ele geçirilmesi durumunda bakiyeniz tehlikeye girer. Tüm bu ödeme seçeneklerine karşın online dünyaya farklı bir boyut katan ukash sistemi ile güvenilir bir şekilde alışveriş imkânı sağlanıyor. Bu sistem 19 hanelik pin numarasından ibarettir ve diğer ödeme şekillerinin tersine tek kullanımlık olarak kullanıma sunulmaktadır. Tek kullanımlık olması birçok dolandırıcılığın önüne geçmiştir. Başkaları tarafından ele geçirilme riski en aza indirilmiştir. Bu sayede güvenli bir şekilde alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sanal kart almak ve işlemleri gerçekleştirmek için birçok satı firması ve de online satış sitesi mevcuttur. Bu firmalara başvuruda bulunarak kısa sürede işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kısa sürede belirlediğiniz bakiyede kart pin numarasına sahip olabilirsiniz.

Günümüz de artık birçok işlemin online olarak yapıldığını düşünürsek, buna eş olarak güvenli bir sistemin kullanılması oldukça önemlidir. Farklı dolandırıcıların peyda olmasından ötürü sanal dünyanın da birçok mağduru oluşmuştur. Genel olarak online alışverişlerde kredi kartının kullanılmasından dolayı bu sorunlar ortaya çıkmıştır.  İnternetten alışveriş furyasının sunduğu birçok olanak ve imkândan yararlanmak herkesin hakkı iken bazı kişilerin kullanıcıların haklarını suiistimal etmesinden dolayı bu fırsatlar kimi zaman göz ardı edilmek zorunda kalınıyor. Farklı farklı platformların oluştuğu internet dünyasında çeşitli sosyal mecralar gelişmiştir. Bu sistemlerde ve platformlarda ukash sistemi kullanılmaktadır. Şuan birçok online alışveriş sitesinde, online oyun sitelerinde, online oyun sitelerinde, online platformlarda kullanılmaktadır. Bu sistem ile çeşitli geçerli online sitelerden alışveriş yapma şansına sahipsiniz. Tüm dünyada artık ilerleyen ağı ile hemen hemen her platformda geçerliliği aktiftir. Ödeme seçenekleri arasından bu sistemi seçerek size verilen 19 hanelik pin numaranızı yazarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Oldukça kısa sürede alışverişleriniz tamamlanmakta ve zaman kaybetmeden fırsatları yakalayabilmektesiniz. Bu kartın avantajlarından biride kullanmadığınız takdirde pin numaranızın bir yıl boyunca aktif olmasıdır. Kullanamadığınız bakiyelerinizi ise ukash bozdurma işlemi ile tekrardan nakde çevirebilirsiniz. Bu sayede bakiyenizi tekrardan hesabınıza yatırabilirsiniz. Ukash bozdurma seçeneği ve tek kullanımlık olmasından dolayı tüm dünyada aktif olarak kullanılan en etkili ve güvenilir ödeme şekilleri arasındadır. Günlük hayatın koşuşturmacasında ve de işlerimizin yoğunluğundan dolayı artık birçok işlemlerimizi gerçekleştirdiğimiz internet dünyası sayesinde kısa sürede belki de tüm günümüzü kurtararak işlemlerimizi gerçekleştirebiliyoruz. Herkese göre farklı farklı alanların bulunduğu online âlemde birçok meşgale mevcuttur. Özellikle de online olarak oynanan oyunlar şuan bütün dünyada bir çığ gibi büyümekte ve çok büyük bir sektör oluşturmaktadır.

Online oyun sitelerinde de rahatlıkla kullanabileceğiniz sistem ile birlikte oyununuzu geliştirebilecek birçok oyun malzemeleri edinebilir ve oyununuzu daha da geliştirebilirsiniz. Birçok online oyun sitelerinde de geçerli olan sistem ile güvenli bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Artık bilgisayarı sadece bir şeyler hakkında bilgi edinmek ya da eğlenmek için değil günlük hayatımızın bir parçası olarak kullanmaktayız. Fatura ödemeleri, araştırmalar, eğlence sektörü, rezervasyonlar, online platformlar, sosyal mecralar ve de çeşitli platformlar da işlemlerimizi gerçekleştirebilmekteyiz ve güvenliğimiz için en güvenilir ve en etkin ödeme şekli olan sistemi kullanmalıyız.


  • Ulaş 08 April 2013 at 01:37

    Ukash satın almaya karar verdiğimde endişelerim vardı. Fakat ulash satıcıları ile birebir canlı destek aldıktan sonra bütün endişelerim yerini güven duygusuna bıraktı. Tecrübeli ve konusunda uzman kişilerle çalıştığınız için teşekkürler.

Yorum Yazın