7/24 Canlı Destek

Sanal Alışverişte Güvenlik

Alışveriş özellikle bayanların hayatlarında yer alan en büyük tutkulardan biri olarak bilinir. Sıkılmadan saatlerce mağazaları gezen hanımlar bütün çeşitleri görmek ve bunların fiyatlarını öğrenmek isterler. Artık internetin hayatımıza daha fazla girmesi ile beraber arık bayanlar sanal mağazalarda daha fazla zaman geçirmeye başladılar. Sanal mağazalarda ürünleri incelemek hem daha kolay hem de fiyatları öğrenmek daha basit. İnternet üzerinden alışverişlerine hız kesmeden devam eden bayanlar artık Ukash kart sayesinde daha da güvenli alışverişler yapma şansına sahipler.

İnternetten alışveriş yapan insanların daha güvenli bir şekilde ödeme yapmalarını sağlamak amacı ile hazırlanmış olan bu kartlar dünyadaki her insan tarafından kolay bir şekilde kullanılabiliyor. İngiltere kökenli bir firma tarafından piyasaya sürülen ve kolay bir yöntem ile ulaşılabilen bu kartlar ülkemizde de yasal bir şekilde satılmaya başlandı. İnternet alışverişi konusunda bayanların en büyük korkularından birisi haline gelen kredi kartları numaralarının çalınması y da kopyalanması işlemi bu kar sayesinde artık tamamen ortadan kalkmış durumda. Çünkü bu kartlar ile alışveriş yapan kişiler sadece kendilerine verilmiş olan pin numaraları ile ödeme yapıyorlar. Hiçbir şekilde herhangi bir kimlik bilgisi ya da kredi kartı numarası girmelerine gerek kalmıyor.

Ukash kart almak isteyen kişiler ülkemizde bu kartı satan aracı firmalar sayesinde kısa bir sürede bu karta sahip olabiliyorlar. Kartın limiti müşterilerin isteği doğrultusunda oluşturuluyor. Daha önceden alacakları ürünlere karar veren kişiler ne kadarlık bir harcama yapmak istiyorlarsa bu kadar miktarın kartlarına yüklenmesini istiyorlar. Bunun ardından tek seferlik olan bu kartları büyük bir güven içinde internet alışverişlerinde kullanmaya başlıyorlar.

Bu kartların kullanıldığı yerler çok farklı alanlar olabiliyor. Bazı kişiler Ukash kartı facebook sitesinde candy crash altın almak için kullanırken bazı insanlar online oyunlar için elbise,altın vb. öğeler almak için güvenle bu kartı kullanıyorlar. İsterseniz bu kar ile kitap ya da çiçek alabilir ya da isterseniz elbise alışverişlerinde Ukash kartı kolayca kullanabilirsiniz. Sepetinize eklediğiniz ürünü ödeme kısmına getirdikten sona size burada bu ürünü ne şekilde ödemek istediğiniz soruluyor. Burada yer alan Ukash kart ile ödeme kısmını seçtikten sonra size verilmiş olan 19 haneli pin numaranızı buraya girerek alışverişinizi tamamlamış oluyorsunuz. Ukash kart ile alışveriş yapmak ve ödemek bu kar hızlı, güvenli bir işlem. Tek yapmanız gereken işlem pin numaranızı ödeme kısmına girmek ve alışverişinizi bitirmek. Bu sayede bayanlar artık kredi kartlarının numaralarını internet sitelerine girmek zorunda kalmıyor. Bu yüzden de artık özellikle bayanlar arasında Ukash kart kullanımı daha da artmış gözüküyor.

Sizlerde henüz bu güvenli alışveriş kartı ile tanışmadıysanız sizlere 24 saat hizmet veren aracı firmalara telefon ederek bu kartı kolay bir şekilde alma olanağına sahipsiniz. Özellikle son zamanlarda kredi kartı kopyalama ve dolandırma işlemlerindeki düşüşün bu kart sayesinde gerçekleştirildiği konuşuluyor. Hiçbir kimlik bilgisi ya da kredi kartı numarası girilmediği için insanlar gönül rahatlığı ile istedikleri siteden istedikleri ürünleri alıyorlar. Bu ister bir oyun sitesine para yatırmak olsun isterse bir elektronik ürün alımı olsun artık çok basit bir şekilde alışverişlerini tamamlayıp ürünlere sahip olabiliyorlar. Özellikle internet alışverişi ile tanışmak isteyen ve bu konuda kredi kartlarının kullanmak istemeyen kişiler bu sayede en güvenli alışverişi Ukash kart aracılığı ile yapabiliyorlar. Sizlerde bu güvenli alışveriş yöntemi ile en kısa süre içinde tanışarak çok daha güvenli bir şekilde internet üzerindeki sitelerden alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.


  • Hazal 07 April 2013 at 19:16

    Nasıl yani ukash kart sayesinde kredi kartlarında olduğu gibi şahsi ya da kişisel bilgilerimizi vermiyormuyuz? Eğer bu doğruysa gerçekten çok güzel birşey ulash kart.

Yorum Yazın