7/24 Canlı Destek

Sanal Alemin Lideri Ukash

Sanal âlemde alış veriş yapmak bayanlar kadar erkek içinde çok rahatlatıcı bir olaydır. Alışveriş konusunda pek başarılı olmayan erkekler ne alacaklarına karar verirken bir bayana danışmak yerine özgürce siteden siteye gezerek o sitede satın almak istedikleri ürün ile ilgili yorumları okuyarak daha rahat karar verebilmektedirler ve kendilerine daha fazla vakit ayırabilmektedirler.  Siteden siteye sörf yaparak aradığınızın ürünün birçok çeşidini bilgisayarınızın menü çubuğuna dizmek almak istediğiniz ürünü daha önce alan kişiler tarafından yapılmış gerçek yorumlarını okumak bayanlar için ne kadar zevkli bir iştir. Bütün mağazalar parmaklarınızın ucunda ve alış veriş yapmak iki tıklamak kadar kolay bir iş. Buraya kadar anlatması ve yaşaması kadar güzel ve keyif verici ki! Peki, ödeme işlemine geldiğimizde işte kâbus orada başlıyor.

Ödeme işlemi sanal âlemde ki dolandırıcılar ve onların mağdur ettiği insanların uğradığı sıkıntılar ve yaşadıkları ödeme güçlükleri düşünüldüğünde birçok insan için büyük bir kâbus olmaktadır. Bir de alış veriş yaptığımız sitelerin veri bankalarında bilgilerimizin saklı tutulduğu bu bilgilerin ilerleyen zamanlarda sizin bilginiz dışında kart bilgileriniz kullanılarak istemediğiniz çekimlerin kredi kartından çekilmesini düşünmek kâbustan öte bir karabasan gibi üstümüze çökmektedir.

Dolandırıcıların bu kadar art niyet ve ustalıkla çalıştığı gibi bize hizmet veren bankalarda tüketicilerini koruma altına almaktadırlar bunun içinde sanal kredi kartları oluşturulmuştur. Sanal kredi kartlarını sanal ortamda tek kullanımlık olarak kendimiz yaratır alacağımız ürün kadar bakiye yükler ve alış verişimizi tamamlarız. Buda biz tüketicilere çok büyük kolaylık sağlamaktadır. Art niyetli kişiler isteseler de bir daha bizim bilgilerimize ulamamaktadırlar. Ama Sanal kredi kartları da kesilen komisyonlar göz önünde bulundurulduğunda biraz cep yakmaktadırlar. Artık bununda bir kolayı bulunmaktadır. Sanal ukash Aynı kredi kartı görevini gören alış verişlerimizde bilgilerimizi vermek yerine havale sistemini seçtiğimiz de havale ücreti ödemek yerine nakit parayla alış veriş yapma keyfi kadar rahat bir sistemdir sanal kart. Sanal ukash sahibi olmakta günümüz koşullarında artık çok kolay sadece satın alacağımız sitenin güvenlik sisteminin ne kadar yeterli olduğunu kontrol etmeniz yeterli olacaktır. Ukash satın almak için güvenilir bir site bulduktan sonra iş ne kadar limitli bir ukash satın alacağımıza karar vermeye geliyor ve müşteri temsilcimiz ile iletişime geçtikten sonra sanal ukashımıza sahip oluyoruz.

ukash-nedirSanal Ukashı bir kontör kartı olarak düşünebiliriz. Her bir ukash Euro bazında değerlendiriliyor.5 ve katı Euro olarak satın aldığımız ukashları istediğimiz oyun alışveriş ve e ticaret sitelerinde o günkü kur bazında bozdurarak alışverişimiz yapıyoruz istersek ukashlarımızı istediğimiz zaman kullanabilir ve sahibi olduğumuz sanal ukash için artı hiçbir komisyon ödemeyiz. Sizde gelecek vaat eden bir sanal ukash kart edinerek geleceğin sistemi ukasha dâhil olabilirsiniz. İstediğiniz internet sitelerinde istediğiniz zamanda sörf yaparak istediğiniz alışverişi gönül rahatlığı ile tamamlayabilirsiniz. Sanal ukash bizden önce yurt dışında kullanıldığı için yurt dışı sitelerde çok büyük kullanım kolaylıkları sağlamaktadır.

Bu da ticaret ile uğraşan iş adamlarımız çok büyük faydalar sağlamaktadır.  Ukash kart ülkemize yeni gelmiş olmasına rağmen bizim ülkemize gelmeden önce İngiltere ve Amerika’da çok sık kullanılan ve insanların en çok tercih ettiği bir sistemdir. Bu sistem sayesinde Amerikalılar ve İngilizler sanal alemde alışveriş rekorları kırmaktadırlar. Sanal ukash Ülkemizde yeni yeni kullanılmasına rağmen çok büyük ilgi görmektedir. Peki, siz neden bu gelecek vaat eden sistemin kolaylıkların yararlanmıyor neden geleceğinizi aydınlatmıyorsunuz.


Yorum Yazın