7/24 Canlı Destek

Saatler ve Güvenli Alışveriş

Erkeklerin en vazgeçilmez aksesuarları olan saatler de artık internet üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde alınabiliyor. Erkekler aradıkları saat modellerinin hepsini internette ayrıntılı fotoğraflarını ile inceleyebiliyorlar. İnternet alışverişlerinde kredi kartı numaralılarını vermek istemeyen erkekler artık Ukash kart ile kolay ve güvenli bir şekilde istedikleri markanın saatini alma şansına sahipler. Dev markaların sürekli olarak internet üzerinde yaptıkları indirimleri takip eden ve kart numarasını vermek istemedikleri için bu saatlere ucuz fiyatlara sahip olamayan erkekler Ukash kartın kendilerine sunduğu güvenli ödeme seçeneği ile artık bu aksesuarlarına fazla para vermek zorunda değiller. İngiltere kökenli bir firma tarafından, internet üzerinden güvenli bir şekilde ürün alınması için tasarlanmış olan Ukash kartlar hayatımızı daha kolay bir hale getirmiş durumda. Dünya üzerinde 15.000 den fazla sitede geçerli olan ve her geçen gün yani bir site anlaşma yapan.

Ukash kartlar ülkemizde de yasal bir şekilde satılabilmektedir.

Firma İngiltere kökenli olduğu için farklı ülkelerde bazı firmalar ile anlaşıp kendi adlarına bu işlemleri gerçekleştirmek için bu firmalara yetki veriyor. Ülkemizde de olan bu firmalar aracılığı ile kısa bir süre içinde kartlara sahip olma şansınız var. Telefon ile kolay bir şekilde ulaşabildiğiniz bu firmalar sizlere 24 saat hizmet veriyorlar. Alacağınız ürünlerin fiyatı kadar bir parayı kartlarınıza yükleterek artık en güvenli şekilde istediğiniz saatleri alma olanağına kavuşmuş durumdasınız. Bu şirketler size Ukash kart hakkında her konuda yardımcı olmaya hazırlar. Beğendikleri saatleri almak isteyen erkekler bu firmalardan Ukash kartları ile beraber 19 haneli bir pin numarası alıyorlar. Sepetlerine ekledikleri saatleri ödemek için ödeme sayfalarında karşılarına gelen seçenekler arsında Ukash kart ile ödeme seçeneğine basarak kendilerine verilmiş olan pin numarasını buraya giriyorlar. Bunun ardından artık istedikleri ürünü satın almış olan erkekler işlemlerini bu şekilde sonlandırmış oluyorlar. Sizin de gördüğünüz gibi herhangi bir kimlik bilgisi ya da kredi kartı şifrenizi girmenize hiç gereke yok. Yalnızca size verilen pin numarası ödeme yapmanız için yeterli olmuş oluyor.

Ukash kartların kullanım alanı her geçen gün daha da arttığından istediğiniz siteden kolay bir şekilde saatlerinizi alma şansınız var.

Ukash kartlar tek bir sefer kullanım için üretilmiş olan sanal kredi kartlarıdır. Bunun tek amacı bu kartı kullanan kişilerin güvenliğini sağlamak. İnternet üzerinden yapılan sanal kredi kartı dolandırıcılık işlemleri de artık bu kart sayesinde son bulmuş durumda. Hiçbir kimlik bilgisi ya da kredi kartı bilgisi girmediğiniz için sizin herhangi bir bilginize kimsenin ulaşma şansı yok. Bu nedenle Ukash kartlar dünyada en güvenli sanal kredi kartı olarak biliniyor. Milyonlarca kişi her gün bu kartlar ile dünyanın her tarafından internet siteleri üzerinden alışveriş yapmaya devam ediyorlar. Çok küçük bir maliyet ile aldığınız bu kartlar sizlere çok büyük bir güvenlik ortamı sağlamakta. Sadece saat almak için değil aklınızda olan her ürünü bu kart sayesinde kısa bir süre içinde alma şansınız da var. Sizlerde henüz bu güvenli ödeme seçeneği ile tanışmadıysanız ve dev markaların harika saatlerini internet üzerinden en düşük fiyatlara almak istiyorsanız en kısa süre içinde aracı kurumlar ile iletişime geçerek Ukash kartlarınızı almalısınız. Böylece internet üzerinden herhangi bir bilgi girmeden sadece verilen pin numarası ile en güvenli şekilde saatlerinizi alma şansına sahip olabilirsiniz. Bu güvenli alışveriş ödemesinden tüm internet kullanıcıların bir an önce yararlanmaya başlayarak alışverişin tadını sonuna kadar çıkartmalılar.


  • Halil Karakaya 01 April 2013 at 22:15

    ukash kart ile gerçekten internet üzerinde güvenli bir alışveriş yapmak mümkün. çünkü bu kar sayesinde kredi kart bilgilerimi paylaşmama gerek kalmıyor

  • Yalın 06 April 2013 at 20:37

    internetten alışveriş yapmayı zevkli hale getiren bir kart. Birçok çeşitte ürüne istediğim zaman erişebiliyor güvenli bir şekilde alışverişlerimi yapabiliyorum.

Yorum Yazın