7/24 Canlı Destek

Ukash Almanın En Güvenilir Yolu

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde önemli ölçüde artış görülmektedir. Bu durumdan yararlanmak isteyen girişimciler sayesinde internet üzerinden hizmet veren birçok site açılmaya devam etmektedir. Sitelerin ve alışveriş yapanların sayısında ki artış beraberinde birçok sorunu da getirmektedir. Bu sorunların başında güvenlik problemleri yer almaktadır. Güvenlik sorunlarının ortadan kaldırılabilmesi için her geçen gün yeni sistemler ortaya çıkmaktadır. Yeni çıkan güvenlik sistemlerinin de yeterli güvenliği sağlamadığı açık ve net bir şekilde görülmektedir. Bu yüzden ukash sistemini kullanan kişilerin ve internet sitelerinin arttığı görülmektedir.

Online alışverişin hızla ilerlemesi, insanların alışveriş imkanını çok daha fazla genişletmiş durumdadır. Herkesi tek düşündüren mesele alışveriş sırasında ödeme sistemi olmaktadır. Son yıllarda internet dolandırıcılarının artması nedeni ile kişisel bilgilere ulaşarak kredi kartınız ile her işlem yapılmakta ve diledikleri gibi alışveriş yapan dolandırıcılar kol gezmektedir. Bundan dolayı gelecekte çok sıklıkla kullanılacak hatta kredi kartlarını herkesin bir kenara bırakarak kullanabileceği yepyeni kart çıkmıştır.  Ukash, sanal kart adı olarak geçen ve sadece online alışverişte kullanmak için çıkartılan yeni bir sistemdir. 19 haneli bir şifresi olan ve garantili şekilde ön ödemeli mucizevi bir sistemdir. Bu kart sayesinde herkes güvenli şekilde alışveriş yapabilecektir. Ukash kart ödeme yöntemi, temel olarak ön ödemeli bir sisteme dayanmaktadır. Çoğu kişi ukashi telefon kartlarında kullanılan sisteme benzetmektedir. Bu konuda hizmet veren siteler aracılığıyla ukash kart edinilebilmektedir. Tüm sektörlerde olduğu gibi ukash hizmeti veren sitelerin seçiminde de güvenlik ön plana çıkmaktadır. Piyasada faaliyet gösteren birçok ukash hizmeti ekstra ücretlerle fazla para talep etmektedir. En hesaplı ukash fiyatlarının bu sitede yer aldığı bilinmektedir. Aynı şekilde hesaplı fiyatlarının yanı sıra verdiği birçok hizmetle adından sıklıkla söz ettirmektedir. Ukash kart ile gerçekleştirilen alışverişlerde hiçbir şekilde kişisel bilgiler paylaşılmamaktadır. Kartın kullanımı da oldukça basit olup, işlemler çok kısa bir süre içinde gerçekleştirilmektedir. Ukashbayi.com sitesinin tüm bankalarda hesap numarası bulunmaktadır. Müşteriler bu hesaplardan birine para yatırdıktan sonra siteyle iletişime geçilip işlemler tamamlanmaktadır. 7 gün 24 saat boyunca verilen hizmet sayesinde günün her saati işlem yapılabilmektedir. Ayrıca karşılaşılabilecek tüm sorunlara karşı sitenin bünyesinde canlı destek hizmeti de verilmektedir. Yatırdığınız para günün kurundan hesaplanarak hesabınıza çevrilmekte ve hızlı bir şekilde kullanıma açılmaktadır. Satın almak istediğiniz ürünü satan siteye herhangi bir kredi kartı vermeden kullanıma açtığınız anda size verilen 19 haneli kart kodunu kullanarak çok rahat bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Ukash kart, kullanıcılarına son derece güvenli bir alışveriş imkânı sunmaktadır. Alışveriş yaparken herhangi bir sorunla karşılaşmamak için bu hizmeti en güvenilir yerden almak gerekmektedir. Sistem hakkında akıllara takılan sorulara cevap verebilmek için siteden ayrıntılı bir şekilde bilgi alınabilmektedir. Ayrıca sistemde ki son gelişmelerde site üzerinden güncel bir şekilde takip edilebilmektedir. Tüm bunlar ve daha fazlası için erişim ve iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.


 • Emine 07 April 2013 at 17:18

  Ukash kartı alırken kişilerle birebir olarak görüşüyormuyuz? Ya da hiç görüşmeden internet üzerinden mi alıyoruz. Yardımcı olursanız sevinirim

 • Aycan 07 April 2013 at 19:14

  Ukash kart hangi internet sitelerinde geçerli belirtebilir misiniz, yazılarınızdan takip ettiğim kadarı ile tamda aradığım gibi bir kart. Bilgi verirmisimiz?

 • Hayriye 07 April 2013 at 19:20

  İlkönce bana pek inandırıcı gelmemişti ukash kart. Fakat aldım kullanıyorum ve çok memnunum. Teşekkürler ukash

 • Aysel 07 April 2013 at 19:22

  Ukash kart satın aldıktan sonra diğer kredi kartlarımdan bazılarını kapattırdım. Ukash kartın mantığı paramız varsa harcarız mantığı oldukça mantıklı.

 • Şaziye 07 April 2013 at 23:40

  Merhaba, bu siteden ukash satın almamız mümkün mü? Türk lirası olarak ukash kart cıkarabirmiyiz?

Yorum Yazın