7/24 Canlı Destek

Online Ukash Kart

dogru-secim-ukash-kartBugün dünya düne göre çok gelişmiştir. Bu gelişmeler hayatın her alanında kendini göstermektedir. Özellikle teknoloji alanında çok sayıda yenilik meydana geliştir. Bu yenilikler gün geçtikçe artmaktadır. Bu yeniliklerden belki de en önem teşkil eden yeniliğin başında internet üzerinden online olarak alışveriş yapmaktır. Bu online alışveriş internet aracılığı sayesinde yapılabilmektedir.

İnternet üzerinden yapılan online alışveriş sayesinde insanlar evlerinden çıkmadan ihtiyaçları olan bütün her şeyi alabilmektedirler. Tüm bu ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için yapmanız gereken şey alacağınız ürünün ücretini internet üzerinden ödemek ve alacağınız ürünü adresinize istemektir. Tabi burada önemli bir gösterge var ürün karşılığı olan ücret nasıl ödenecektir. Çünkü internet üzerinden yapılan alışverişler de belirli olan bazı riskler vardır. Eğer kredi kartı ile ödeme yapılıyorsa bu ödeme sırasında kredi kartı bilgileriniz çalınabilir ve maddi kayıplarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu tür bir durumla karşı karşıya kalmamanız için üretilmiş olan ve güvenli oluşuyla ön plana çıkan ukash kart alımı vardır. Bu kart sayesinde istediğiniz ürüne güvenli bir şekilde ulaşabileceksiniz. Bu kart ülkemizle birlikte çok sayıda ülkede kullanılmaktadır.

En önemli özelliği bu kartın alışverişlerinizde hiçbir kişisel bilginize yer verilmemesidir. Bu sayede içiniz de cebiniz de rahat eder. Ayrıca ön ödemeli olmasından dolayı ne kadar harcayacağınızı siz belirlersiniz çünkü kullanmadan önce lira yüklüyorsunuz. Ukash kart kredi kartlarından limit konusundan da ayrılır çünkü kredi kartlarında size verilen limitten dolayı bazen hiç gereği yokken lüzumsuz alışverişler yapılabilmektedir. Bu kart sizi kedi kartlarının bu cazibesinden alıkoyarak bütçenize daha yarar sağlar. Sizin belirlediğiniz para miktarı 19 haneli pin numarası ile kartınıza yüklenir. Ayrıca bu 19 hanelik pin tek kullanımlık olması sebebiyle güvenli alışveriş olanağı sağlar. İnternet üzerinden alışveriş yaparken bilgilerinizin başkasının eline geçmesi bu şekilde engellenmiş olur. Olası bir durumda ise kart tek kullanımlık olduğu için bilgileriniz hiçbir şekilde kullanılamaz.

Ukash kart gerçek anlamda alışveriş için ideal bir karttır.

Bilgilendirme ve/veya öneri niteliğinde yazılmıştır. Sitemiz K.K.T.C. üzerinden hizmet vermektedir.


  • Zekai Türk 19 November 2016 at 19:49

    Canlı desteğe bağlanamıyorum bankaya para yaptırdım paykasa almak için napmam gsrekli

Yorum Yazın