7/24 Canlı Destek

Nedir bu ukash ?

Ukash Nedir?
İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde en büyük sorun kuşkusuz ki güven sorunu olarak bilinmektedir. Alışveriş yapan bir kişinin ilk öncelikle düşüneceği şey kendi güvenliğinin yanı sıra yaptığı işlem sonucunda parasının da güveni olmaktadır. Teknolojinin belirlenemez bir şekilde sürekli olarak gelişiyor olması ve internet kullanımının da ço yüksek derecede artışı bazı konularda tehlikelerin olduğunun da habercisi olarak bilinmektedir. Hackerler her türlü tehlikeyi insanları yaşatmak adına çalışmakta ve birçok site, hesap çökertilebilmektedir. Bunun en büyük sebebi ise hiç kuşkusuz internet ortamındaki güven unsurunun azlığıdır.

İşte tam da bu noktada ukash devreye giren harika bir sistem olarak gün yüzüne çıkmıştır. Peki ya nasıl engelleniyor bu güven sorunu? Londra’da bir fikir olarak ortaya çıkan ukash kart, daha sonra sri bir şekilde yayılmış ve internet üzerinden birçok alışveriş sitesinin kısa sürede vazgeçemediği bir sistem haline gelmiştir. Çok basit bir şekilde nasıl ki telefonumuza kontör yüklüyorsak ukash kart hakkında da bunun bir benzerini düşünebiliriz. Dilediğimiz miktarda bakiyesi olan bir Ukash aldığımız zaman, anlaşmalı olan bir alışveriş sitesinden en güvenilir bir şekilde alışverişimizi yapmamız mümkün olabilmektedir. 19 haneli benzersiz kodlar ile oluşturulan bu kartlar, internet üzerinden çok sayıda işlemin yapılmasını olağan kılabilmektedir. Bunların yanı sıra bu işlemler yapılırken hiçbir şekilde ne banka hesabı ne de kredi kartına ihtiyaç duyulmaması da bu sistemin en büyük özelliğidir.


 • Samet öztürk 30 November 2012 at 12:36

  Bende cevremde cok duydum bu ukash muhabbetini ve onlar bana anlatmak yerine burayı önerdiler,tüm bilgileri canlı destek yada bloglarda bulabilcegimi söylediler gercekten Ukash olarak burası cok sağlam iş cıkarmışlar şuan ukashın ne olduğunu biliyorum :)

 • Gizem 02 April 2013 at 15:58

  uzun süredir online alışverişlerimi ukash kart ile yapıyorum ve ukash kartla yaptığım her online alışverişimden oldukça memnunum. ne satın alma sırasında ne de online alışveriş esnasında bir sorun yaşamadım. bizlere ukash kart olanağı sağlayan herkese buradan teşekkür ederim

 • Polat 03 April 2013 at 12:57

  ukash kartın ne olduğunu öğrenmem de siteniz oldukça yardımcı oldu. ukashın ne işe yaradığını ve ukashla neler yapılacağını bilmek güzel. özellikle kredi kart kullanmak istemeyenler için ukash kart oldukça etkili bir sanal kart. bence herkesin bir ukash kartı olmalı.

 • Kenan 04 April 2013 at 20:30

  ukash kart almak için araştırmıştım önüme gelen ilk firmadan almıştım ilk aldığımda geç atmıştı kartımı maç oynucaktım geç kaldım oynayamamıştım ama ukash pin kodumu almıştım daha sonra yine aynı firmadan almaya kalktım gönderdim dediler ama sms gelmedi pin kodu şimdi neden bunu yazıyorum , sadece ukash kart olarka düşünmeyin internetten bir şey almadan önce mutlaka araştırınız önünüze gelen ilk siteden almayınız. ancak bu site güvenli ve ben ukash alışverişlerimi buradan yapıyorum

 • Aslan 04 April 2013 at 20:33

  sürekli buradan ukash kart almaktayım ve memnunun şuana kadar hiç problem yaşamadım ukash pin kodumu alırken verdiğiniz geniş çaplı hizmetinizden dolayı teşekkürler. ukash kartı biz müşterilere kolayca ulaştırdığınız için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

 • Nazım Yardan 04 April 2013 at 20:34

  Ben ukash kartların en çok beğendiğim yanı ise 24 saat herşekilde ödeme yapma gibi bir şansınız var.

 • Sevcan 04 April 2013 at 20:40

  bu sayfayı okuduktan sonra ukash kart hakkında başka soru soracak insan olduğunu sanmıyorum ilginiz için teşekkürler yararlı bilgiler sağladınız. ukash kart satın almayı düşünüyordum ve bu siteden yararlanmak istiyorum. araştırdığım kadarıyla bu site hakkında herhangi bir olumsuz görüş bulunmuyor.

 • sarp 04 April 2013 at 20:52

  ukash kart internet sektöründe yapılan online işlemler için bence çok etkili bir sanal kart. bu kart sayesinde istediğiniz gbi online alışveriş yapabiliyorsunuz ya da internette bulunan oyun sitelerine bu kart ile ödeme yapmanız mümkün. Türkiye’de kullanımalanı giderek genişliyor. bakalım ilerleyen zamanlarda ukashı hangi sitelerde göreceğiz.

 • Rıdvan Kargı 12 April 2013 at 01:10

  ukash nedir? diyorsanız, size sadece şunu söyleyebilirim. ukash online alışverişlerinizi güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz bir online ödeme sistemi. bu nedenle herkes onu tercih ediyor ve kullanıyor. tabi bu kadar tercih eden kişi arasında bende yer alıyorum :D

 • Kemal 12 April 2013 at 01:13

  internet üzerinden online alışverişlerimde uzun süredir kredi kartı yerine ukash kartımı kullanıyorum. çünkü ukash kart ile kendimi daha güvenli bir konumda hissediyorum ve online alışverişlerimi kolayca yapabiliyorum. ukash kart ile her yerde avantajlı olmak mümkün. tavsiye ederim.

Yorum Yazın