7/24 Canlı Destek

Neden Ukash Kart

Eğer siz de kendinize neden ukash kart diyorsanız, bunun nedeninin oldukça açık olduğunu belirtmek istiyoruz. Çünkü sahip olacağınız bir ukash kart ile 14 binden fazla alışveriş sitesinde dilediğiniz ürünü satın alabilir ve alışveriş yaptığınız esnada kredi kartı ve kişisel bilgilerinizin her site tarafından bilinmesini engelleyebilirsiniz. Bir ukash kart, sizlere oldukça önemli avantajlar sağlar ve güvenli bir alışverişin kapılarını siz istediğiniz sürece açık tutar.

Ukash kart neler sağlar?

Siz de bir ukash kart sahip olarak internet üzerinde yer alan birçok alışveriş sitesinden istenen alışverişler yapabilir ve kartınızda yer alan limit oranında istediğiniz her ürünü satın alabilirsiniz. Üstelik bu alışveriş sırasında özel bilgilerinizi sitelere vermek zorunda kalmaz ve 19 haneli bir pin numarasına sahip ukash kart ile tüm sitelere giriş yapabilirsiniz. Çünkü ukash kartlar, dünya üzerinde ki 14 bindan fazla internet sitesinde kabul görmekte ve satın alınmak istenen ürünler için onay almaktadır. Ayrıca ukash kart sayesinde diğer kredi kartlarına ödediğiniz yıllık kart bedeli ödemez ve kendiniz için gereksiz masraflar oluşturma sıkıntısında kurtulursunuz.

Diğer yandan 14 bine yakın alışveriş sitesinde geçerli olan ukash kartlar, kullanıcıların diledikleri her ürünü almasını sağlamaktadır. Sektör içerisinde oldukça geniş bir kitleye hitap eden ukash kartlara sahip olun ve siz de neye ihtiyacınız varsa onu alma şansına sahip olun. Yapmanız gereken ukash kart satışı yapan firmaların sitelerine giriş yapmak ve sitelerde yer alan canlı destek hatları ile bu kartlardan birini satın almak kadar kolay olmaktadır.


 • Abdullah öz 03 August 2012 at 10:01

  Ukash kartın en güzel yanı, güvenli olması eskiden alışverişte kredi kartı kullanırdık ama diken üstünde oturuyorduk. şimdi kartı al kullan kafana takma zaten çoğu yer bu kartı kullanınca bonus veriyor %10 nakitten daha iyi açıkcası bide güvenli yerden alınca deyme keyfime.

 • ozan yıldırım 28 August 2012 at 15:31

  sürekli sizden kart alıyorum yardımlarınız ukash konusunda benim için çok önemli sözünde duran ve samimi bir firma her zaman kazanmalı yalnız bazı konularda şikayetim var yoğun günleriniz oluyor bence eleman sayısını yükseltin.

 • Ozan kara 01 December 2012 at 00:00

  Ukash kartın en güzel yani her yerde kullanabilmem ve rahatcana alışveriş yapabilmem ve burası bana rahatcana güvenerek bi hizmet sağladığı icin tşkr ederim

 • Ertuğrul 02 April 2013 at 15:27

  bence neden sorusunun sorulmasına bile gerek yok. çünkü ukash neden demeden sahip olunması gereken bir sanal kart :) ben aldığım günden bu yana internette kredi kartı kullanımıyorum ve bu sayede kişisel bilgilerin firmalarla paylaşmak zorunda kalmıyorum herkese tavsiye ederm.

 • Kadriye 03 April 2013 at 02:19

  ukash kart kullanıyorum, çünkü ukash sayesinde kredi kartı kullanmıyorum. Eski bir arkadaşım vasıtasıyla haberdar olduğum bu kartı uzun zamandır internet üzerinden yaptığım online alışverişlerde kullanıyorum ve hiç bir sorun yaşamadan dilediğim her ürünü satın alabiliyorum. herkese tavsiye ederim

 • Kaan 03 April 2013 at 02:21

  ukash kart ile 14 binden fazla sitede online alışveriş yapılabiliyormuş sanırım. acaba bu 14 bin sitenin içerisinde hangi türk siteleri var bu konuda bilgi almam mümkün mü? genel olarak online alışveriş yaptığım siteler türk siteleri bu nedenle öğrenirsem benim için çok yararlı olacak :)

 • Kaşif 03 April 2013 at 02:23

  ukash kart satın alarak çok doğru bir iş yaptığımı düşünüyorum. İlk zamanlar ukash karta karşı soğuk duruyordum, ancak kredi kartı yerine kullanabildiğim bu kartı çok kullanışlı buluyorum. uzun zamandır online alışverişlerim içinse sadece ukash kartımı kullanıyorum. herkese bir ukash kart satın almasını tavsiye ederim.

Yorum Yazın