7/24 Canlı Destek

Mobilyalar ve Güvenli Ödeme

 • 4 Yorum
 • 26 March 2013

Mobilya konusunda artık internetten ürün almakta oldukça popüler bir hale geldi insanlar istedikleri ev ya da ofis eşyalarını daha uygun fiyatlara kolay bir şekilde internetten alabiliyorlar. Ancak kredi kartlarının numaralarını vermek istemeyen kişiler bu indirimleri ya kampanyaları kaçırmak istemiyorlarsa artık Ukash kart sayesinde birçok siteden mobilyalarını güvenli bir şekilde alma şansları var. Ofisleri ya da evlerinde kullanacakları mobilyaları Ukash kartın kendilerine sunduğu en güvenli ödeme şekli ile internet sitelerinden alabilirler. Ukash kartın yapılış amacı insanların kimlik bilgilerini ya da kredi kartı numaralarını internet sitelerine yazmadan güvenli bir şekilde alıveriş yapmalarını sağlamak. Dünyada yaklaşık 15.000 sitede geçerli olan ve her geçen gün daha fazla internet sitesi ile anlaşma yapan bu firma internet kullanıcılarına harika bir ödeme seçeneği sunuyor. Ukash kartlar sadece kişilere verilen bir pin numarası ile kullanılmakta. Ülkemizde de çok sayıda alışveriş sitesi ve büyük mobilya firmalarının sitesi Ukash kart ile ödeme alabiliyorlar. Mobilya almak isteyen kişilerde en uygun fiyatlara Ukash kart sayesinde ulaşabiliyorlar.

Ukash kartlar insanların tek seferlik kullanımları için hazırlanmış bir ürün. Burada amaç içlerine yükledikleri bakiyeleri tek seferde kullanarak daha güvenli bir şekilde alışveriş yapmalarını sağlamak. Ukash kartlar ön ödemeli sanal kredi kartları olarak biliniyor. Bu kartı kullanmak isteyen kişiler alacakları ürünlerin fiyatına göre kartlarına yükleme yaptırıyorlar. Bunun ardından alışverişlerini yapmak için girdikleri internet sitelerinde kendilerine verilmiş olan 19 haneli pin numarasını kullanarak güvenli bir şekilde alışverişlerini sonlandırıyorlar. Ukash kart dünyada milyonlarca insanın her gün alışveriş yaptığı en güvenli sanal kredi kartı olarak biliniyor. Bu sayede internet üzerinden sanal dolandırıcılık olaylarından korkan kişilerde çok ucuz maliyetlere en güvenli alışverişi yapmaya başlıyorlar. Alacağınız ev ya da ofis mobilyalarınız içinde nerdeyse her sitede bu kartı kullanma şansınız var. Sepetinize eklediğiniz mobilyaları almak için ödeme sayfasına geldikten sonra Ukash kart ile ödeme seçeneğine geliyorsunuz. Burada yer alan kısma size daha önceden verilmiş olan 19 haneli pin numarasını girerek alışverişinizi tamamlamış oluyorsunuz. Ukash kart ile alışveriş yapmak artık bu kadar kolay bir hale gelmiş bulunuyor.  İnsanlar hiçbir bilgi vermeden istedikleri siteden istedikleri ürünü hızlı ve güvenli bir şekilde almanın tadını sonuna kadar çıkartmaya başlamış durumdalar. Özellikle internet üzerinde yer alan indirimleri ve kampanyaları kredi kartı bilgilerini vermek istemedikleri için kaçıran kişiler artık Ukash kart sayesinde güvenli alışverişlerine başlayabilirler.

İngiliz firma her ülkede kendi kartlarının kullanımı için bazı şirketler ile anlaşmış durumda. Ülkemizde de tamamen yasal olarak satılan Ukash kartları bu aracı kurumlardan çok kolay ve çok hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz. 24 saat hizmet veren bu firmaları aradığınız zaman yetkililer size Ukash kart hakkında her bilgiyi sunuyorlar. Kartları almak istediğinizde limitini sizler söyleyerek en kısa süre içinde kartınızın size ulaşmasını bekliyorsunuz. Henüz internet üzerinden alışveriş yamamış kişiler ya da kredi kartı numaralarını vererek internet alışverişi yapmak istemeyen kişiler artık Ukash kart sayesinde en güvenli şekilde istedikleri ürünlere sahip olabiliyorlar. Bunun için tek yapmaları gereken aracı firmalar ile iletişime geçmek. Hızlı ve güvenli alışverişin keyfini sonuna kadar çıkartmak isteyen kişiler bu kart sayesinde indirimli ürünleri ve kampanyaları kaçırmamış olacaklar. Sizlerde evlerinize ya da ofislerinize alacağınız ürünleri daha uygun fiyatlara internet üzerinden almak istiyorsanız en kısa süre içinde Ukash kartlarından edinerek güvenli bir ödeme ile bu ürünleri alabilirsiniz.


 • Kaan AKAR 06 April 2013 at 20:47

  Yeni evlenecek olan biriyim. mağazalarda mobilya fiyatları oldukça uçuk. ukash kartla istediğim mobilyayı aldım. teşekkürler

 • Emre Çiftçi 09 April 2013 at 00:04

  ukash kart ile gerçekten online ödemeler güvenli bir şekilde gerçekleşiyor. 2 aydan bu yana ukash kart kullanılıyorum ve online ödemelerim sırasında kesinlikle kişisel bilgilerimi paylaşmıyorum. ukash pin kodu denen bir numara veriyorlar ve bu ukash kartın ta kendisi oluyor. online ödemeler de bu pin kodu ile yapılıyor.

 • Anıl Çoşkun 09 April 2013 at 00:07

  ukash kart bence herkesin kullanması gereken bir sanal kart. çünkü bu kart ile yapılan online ödemelerde inanılmaz bir güvenlik söz konusu. kişisel bilgilerinizi paylaşmıyorsunuz ve ödemelerinizi 19 haneli bir pin numarası le yapıyorsunuz. ukashı olmayanlara duyurulur. daha ne bekliyorsunuz :)

 • Uğur Kalkan 09 April 2013 at 00:09

  1 yılı aşkın süredir ukash kart kullanılıyorum ve neredeyse kredi kartı ile işlem yapmadığımı söyleyebilirim. çünkü ukash kartla her işimi halledebiliyorum. ukash ile sadece online alışveriş yapmıyorum, ayrıca online para transferlerim için de ukash kartı kullanıyorum.

Yorum Yazın