7/24 Canlı Destek

Limit Sizsiniz

Alışverişte gerek erkek gerekse bayanların en çok dikkat ettiği konuların başında tabi ki fiyat gelmektedir. Dolaşılan onlarca mağazada en ucuza ürün bulmanın amacı vardır. Ama internet teknolojisiyle beraber artık bu da tarihe karışacakmış gibi gözüküyor. Her gün artan site seçenekleriyle beraber artık alışverişte sanal ortama kaymaya başladı. Özellikle gençler arasında hızla yayılan online alışveriş sınır tanımayan boyutlara ulaştı. Dışarıda alışveriş yaptığımız her mağaza artık rekabetten geri kalmamak için ürünlerini mağazaları dışından kendi internet siteleri üzerinden de satışa sunuyor. Hem zaman kazanmak hem de daha çok ürünü kısa zamanda görmek açısından internet alışverişi artık birçok kişi tarafından tercih edilmeye başlandı.

Yine de insanların bu konuda bazı çekinceleri var. Bunların başında da haberlerde sık sık duydukları sanal dolandırıcılık geliyor. Özellikle kredi kartı numaralarının çalınmasıyla anılan bu hırsızlık insanları internet sitelerinden alışverişe karşı uzak tutuyor. Artık bu da tarihin tozlu sayfalarına gömüldü diyebiliriz. İnternet üzerinden güvenli alışveriş yapmak amacıyla piyasaya çıralına Ukash kart tam da sizin güvenliğinizi sağlamak amacıyla üretilmiş bir sanal kredi kartı. Alışveriş yapılan internet sitelerine kendi bilgilerini vermek istemeyen müşterilerin imdadına Ukash kart yetişiyor. İngiltere merkezli bir firma tarafından çıkarılan Ukash kart sizin istediğiniz kadar yüklenen parayla birlikte internet üzerinden rahatça alışveriş yapmanıza olanak sağlıyor. Aracı firmalar sayesinde edindiğiniz bu sanal kredi kartı alışveriş yapılan siteye sadece üzerindeki pin kodunu girmenizle işleminizi gerçekleştiriyor. Firmanın dünya çapından anlaşma sağladığı firma sayısı şimdilik yaklaşık 14 bin civarından ve bu sayı her gün artarak devam ediyor. Üyesi olduğunuz alışveriş sitesinden ürününüzü aldıktan sonra ödeme seçeneklerine geliyorsunuz. Ödeme seçenekleri arasından yer alan Ukash kısmını seçtikten sonra sanal kredi kartı üzerindeki 19 haneli pin numarasını girip alışverişinizi tamamlamış bulunuyorsunuz. İşte internetten güvenli bir şekilde alışveriş yapmak bu kadar basit. Aklınızdaki bütün kuşkuları gideren Ukash kart sadece alışveriş sitelerinde geçerli değil tabi ki. Son zamanlarda bütün internet kullanıcıların birer sosyal paylaşım sitesi üyeliği bulunmakta. Ve buradaki bazı oyunlar çeşitli ürünleri kullanıcılarının hizmetine sunmuş durumda. Örnek olarak candy crash saga oynamak isteyen kişiler daha fazla altın para karşılığında büyük masalarda yer almak istiyor olabilirler. Satın almak istedikleri altınları Ukash kart sayesinde çok kolay ve çok güvenilir bir şekilde alma imkanına artık sahipler. Bu sadece candy crash saga oyunu için geçerli değil elbette. Başka üye oldukları sitelerde de buna benzer uygulamalar mutlaka vardır. İşte Ukash kart hangi internet sitesi olursa olsun sizin güvenle alışveriş yapıp kafanızdaki soru işaretlerini gidermek için üretilmiş bir sanal kredi kartıdır.

Ülkemizde de bu kartı almak çok kolay. Yine internet üzerinden Ukash kartı satan firmalara yapılan başvurularla çok kısa sürede bu karta sahip olabiliyorsunuz. Daha önce internette görüp güvenlik korkusuyla alamadığınız ürünleri bu sayede en kısa sürede edinebilirsiniz. Limitini sizin belirlediğiniz Ukash kart eğer içindeki paranın tamamı harcanmazsa tabi ki kalan miktar yeni bir pin koduyla beraber tekrar size devrediliyor. Konuyla ilgili aklınızda gelen soruları internette Ukash kart satan firmaları arayıp, konu hakkındaki bütün bilgileri telefon aracılığıyla giderebilirsiniz. Bütün dünyada kullanılan ve en güvenli sanal kredi kartı diye adlandırılan Ukash kartla beraber size internette güvenli ve sınırsız alışverişinizde şimdiden kolay gelsin demek istiyoruz. Sizde bir an önce Ukash kartın size sağlayacağı avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Hepinize güven dolu alışverişler.


 • Seyyare AKTAŞ 06 April 2013 at 21:27

  Kredi karı kullanmaktan dilim yandığı için ukash kart tam bana göre. ne kadar param varsa ona göre harcamamı yapıyorum diğer kartlarda olduğu gibi limit aşımı gibi bi durum söz konusu değil. Teşekkür ediyorum bizlere böle bir imkan sağladıkları için.

 • Özlem Ocak 10 April 2013 at 21:09

  artık online alışverişlerde limitini kullanıcılar belirliyor. çünkü ukash kart farklı limitlerde kullanıcıara sunuluyor ve herkes bütçesine uygun bir ukash satın alabiliyor. örneğin ben 100 euroluk bir ukash satın aldım ve bu kart sayesinde istediğim her siteden online alışveriş yapabildim.

 • Nergiz Deren 10 April 2013 at 21:10

  ukash kartınız ile istediğiniz siteden online alışveriş yapabilirsiniz. ukash kartı arkadaşlarım tavsiye etti. ilk başlarda biraz soğuk baktım ama daha sonra ukash satın almaya karar verdim. bunun ardından ise ukash kartın ne kadar güvenli olduğunu açık ve net bir şekilde gördüm.herkese tavsiye ederim.

 • Erdal 12 May 2013 at 20:10

  güvenli alışverişin en doğru adresi bence ukash kart. çünkü ukash kart ile yapılan online alışverişlerde özel bilgilerimi vermek zorunda kalmıyorum. 19 haneden meydana gelen pin numarası ile alışverişlerimi yapıyorum ve kısa
  zaman içerisinde tüm alışverişlerimi hallediyorum.

Yorum Yazın