7/24 Canlı Destek

Kur farkının Ukash fiyatlarına etkisi

Kur farkının Ukash fiyatlarına etkisi.

Sevgili üyeler,

1 yılı aşkın süredir devam eden ukash alışverişlerinizde sizlere bu kaliteli hizmeti sunmak ve güncel bilgileri aktarmak bizlerin bir temel yapısı ve şirket prensibi haline geldi. Satışını yapmakta olduğumuz ukash kartların Euro kuru ile birlikte yükseliyor olması sizi şaşırtmamalı. T.C.M.B. sitesinden güncel kurları takip edebilir ve anında aldığınız ukash kodunun değerini hesaplayabilirsiniz. Siz müşterilerimizin bildiği gibi ukash kodları Euro ile alınıp Türk lirası olarak satılmaktadır. Yaşanan fiyat değişiklerinin tek sebebi de budur. Bugün 27 Lira olan 10luk kart yarın 25 lira veya 30 lira seviyesine çıkabilir.

Ukash nedir ? Tekrar hatırlayalım nasıl kullanıldığını unutmayalım.

Dünyanın en prestijli markalarından birisi olan smart voucher tarafından 2007 yılında satışa sürülmüştür. Sitemiz üzerinden internet kanalı ile satılmakta ve müşterilere bu güvensiz sanal ortamlarda, güvenli bir alışveriş imkanı sunmaktadır. Sektörün önde kuruluşlarından olan UkashBayi.com firması size bu güvenli kartı satmaya 1 yıldır devam etmekte ve sektörde hızla büyümektedir. 7/24 destek sağlayan firmamız, alanında tekdir. Verdiği hizmetin ve sözlerin her zaman arkasında olan UkashBayi.com kurumsal kimliğinden asla ödün vermeyecektir. Müşteri temsilcileri ile yapılan görüşmeler kayıt altında tutulup Chat loğları saklanmaktadır. Haftalık denetimlerde belirli konuşmalar dinlenmekte ve gerekirse temsilciler uyarılmaktadır. Ukash Kart sektöründe güvenliğin her şeyin önünde gelmesi gerektiğini unutmayın.

www.ukashbayi.com


  • Osman 03 April 2013 at 02:36

    bildiğim kadarı ile ukash kartlar euro para birimi üzerinden satışa sunuluyor. yani ukash kart satın alma sırasında değişen döviz kurunun etkisi önemli anlamda kendisini gösteriyor. ancak 5 eurodan 250 euroya kadar limitlere sahip olan ukashlarda büyük bir değişm olacağını düşünmüyorum. sayın yetkili bu konuda neler söyleyebilirsiniz?

  • Ozan 03 April 2013 at 02:38

    ukash kartımı kredi kartı yerine de kullanabiliyor muyum? ben internetten sık sık online alışveriş yapan biriyim, ancak bu sırada kredi kartımı kullanmak istemiyorum. Bu nedenle ukash kartı kredi karötı yerine kullanabiliyorsak benim işimi önemli ölçüde göreceğini düşünüyorum

  • Yaman 11 April 2013 at 19:52

    ukash sayesinde her zaman avantajlı bir online alışveriş gerçekleştirdim ve tercih ettiğim her siteden istediğim ürünü aldım. bunun yanında kişisel bilgilerimi gerçekleştirmeden online ödemelerimi gerçekleştirdim. ayrıca son zamanlarda öğrendim, ukash kart ile online para transferi yapabiliyor muşuz :))))

Yorum Yazın