7/24 Canlı Destek

Kredi Kartı ile Ukash Satın Almak

Güvenli alışveriş denince akla ilk gelen sistem Ukash sistemidir. Hiçbir şekilde kişisel bilginin istenmediği ve internet üzerinden gönül rahatlıyla alışveriş yapma olanağı vermektedir. Bu sistemi internetteki 400 binin üzerinde sitede kullanıldığını ve bu sayının gittikçe arttığını söylemekte yarar var. Bu kadar çok sitede geçen ve devamlı bir kullanım grafiğini artıran sistemin özelliği neyden kaynaklanmaktadır? Gibi bir soru geldiği zaman cevabı ebetteki güvenirlik ve gizliliktir.

KREDİ KARTI SATIŞIMIZ YOKTUR.

SADECE BANKA HAVALESİ MEVCUT.

Sistem ön ödemeli bir yapı üzerine kurulmuştur. İstenilen limitlerdeki Ukash kartı seçilmesiyle ücreti birçok şekilde yatırılarak karşılığında tüm dünyadaki Ukash kartı geçerli olan sitelerde kullanılmak üzere 19 haneli birbirinden farklı dijital Pin kodu verilir. Bu şekilde sanal dünyanın içerisinde kimlik bilgileri, kredi kartı bilgileri ve banka bilgileri gibi hayatı bilgilerin güvensiz ellere geçmesi engellenmiş olur. Bu sistem çok güvenilir ve başarılı bir sistemdir. Günden güne geliştiren ve tüm formalitelerin bir kenara atılmasın sağlayan Ukash kartları İngiltere menşeli bir firma tarafından pazarlanmaktadır. İngiltere dünyada üzerinden internet ortamında en fazla alışveriş yapılan ülke konumundadır. Geliştirilme aşaması da burada gerçekleşmiştir. Dünyanın en büyük alışveriş sitelerinden olan Amazon, Facebook gibi alışveriş ve sosyal paylaşım sitelerinde geçerlidir.

s2Temeli ön ödemeli kart sistemi olan Ukash tıpkı kontörlü telefon sistemleri gibi bedeli önceden ödenerek hizmet alma meselesine dayanmaktadır. Ne kadar miktar Ukash siparişine karar verildikten sonra banka havalesi, kredi kartı veya telefon kontörü ile alışveriş yapılarak ilk aşama gerçekleşir. Ukash kart satışı için yetkilendirilmiş firmaları tercih etmek en baştan yapılması gereken iştir. Son zamanlarda bu kart sisteminin popülaritesinin artmasıyla internet üzerinden birçok kart satışı yapan firmalar çoğalmıştır. Bu firmalardan bir kısmı aracıların aracılığıyla kart satışı yaparken bir kısmı direk olarak İngiltere merkezli çalışmaktadır. Bu şekilde komisyon oranları artmakta ve müşteriye yansıyan maliyet artmaktadır. En doğru seçim bilinen güvenilir ve her zaman iyi geri dönüş almış firmalarla çalışmak çok daha mantıklıdır. Bu sitelere Kredi kartıyla Ukash alım işlemleri, banka kartıyla alış işlemlerinde sorunlar çıkmamaktadır. Zaten mantık olarak Ukash kartı bir nevi kredi kartı yerine geçmektedir. Tek fark olarak kimsenin bilmeyeceği ve sahibinin tanınmayacağı kredi kartı diyebiliriz. Hem güvenlik açısından hem de gizlilik açısından en doğru seçim bu sistemdedir. Ukash kartlarını isterseniz nakit paraya da çevirebilirsiniz. Bazı satış sitelerinde bu sistem geçerlidir. Yine satışta olduğu gibi bir miktar komisyon alarak rahatlıkla Ukash nakit paraya çevrilebilmektedir. Hali hazırda aldıktan sonra bir yıl boyunca geçerli olan dijital Pin kodu istendiği zaman paraya dönüştürülebilir. Veya telefon kontörüne çevrilebilir. Bu tamamen kişinin ihtiyacına ve isteğine bağlıdır.

Görüldüğü gibi Ukash kartları artık hayatımıza giriş yapmıştır, eğlence, alışveriş, telefon kontörü derken para ile yapılan işlemlerde yerini almaktadır. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hızla gelişen ve yaygınlaşan Ukash sisteminin önündeki yasal engeller kalktıkça internet korsanları ve haydutları iş bırakmak zorunda kalacaklardır. Kullanımını artmasıyla bu tür dolandırıcılık işlerinde ve olaylarında bir hayli azalma yaşanmıştır. Kimlik bilgilerinin olmadığı, kart bilgilerinin ve banka bilgilerinin olmadığı ortamda korsanlık ve dolandırıcılık ta barınamamaktadır. Sistemin güzel işlemesi bu kartın satış bayiliğine olan isteği de artırmaktadır. Son zamanlarda Ukash kart merkezine bayilik için başvuruların sayısı bir hayli artmıştır. Ve artamaya da devam etmektedir. Her yönü ile tam bir güvenilirlik ve gizlilik sistemi olan Ukash siparişlerinizi gönül rahatlıyla verebilirsiniz.


  • ahmet gumus 27 April 2013 at 19:41

    Kk ile satis var mi

Yorum Yazın