7/24 Canlı Destek

Kozmetik Dünyasında Ukash Kart

Hayatımızın en vazgeçilmez parçalarından biri olan internet sadece haberleşme de ya da oyun oynamakta değil, alışveriş konusunda da bizlere oldukça yardımcı oluyor. Sayılar her geçen gün artan internet siteleri ile beraber insanlar daha kolay bir şekilde ürün alma şansını da yaladılar. Aradıkları her ürünü kolay ve hızlı bir şekilde inceleyip, dışarıdaki mağazalardan daha uygun fiyatlara alabiliyorlar. Özellikle bayanlar kozmetik konusunda interneti etkin bir şekilde kullanmaya devam ediyorlar. Beğendikleri markaları hem büyük alışveriş sitelerinden hem de bu markaların kendi sitelerinden sürekli olarak takip ediyorlar. Kozmetik ürünlerindeki indirimleri ve kampanyaları sürekli inceleyen bayanlar artık kozmetik alışverişlerinin birçoğunu bu siteler üzerinden yapmaya başladılar. Sokakta yer alan mağazalara göre çok daha uygun fiyatlara istedikleri kozmetik ürününü çok kolay bir şekilde alırken artık bu ürünleri çok daha güvenli bir şekilde alma olanağına da sahipler. Özellikle internet alışverişlerinde kredi kartlarını kullanmak istemeyen bayanlar Ukash kart sayesinde artık kredi kartı ya da kimlik bilgilerini girmeye gerek kalmadan istedikleri siteden alışveriş yapabiliyorlar.

Sanal kredi kartı olarakta bilinen Ukash kart, insanların internet alışverişlerini daha güvenli ve hızlı bir şekilde yapmaları için tasarlanmış bir ürün. Bir İngiliz firması tarafından piyasaya çıkartılan ve çıktı günden itibaren dünyada en fazla kullanılan sanal kredi kartı olmayı başaran Ukash kredi kartı ülkemizde de yasal bir şekilde satılmaya devam ediliyor. İsteyen kişiler Ukash kredi kartını çok kolay bir şekilde aracı firmalar sayesinde alabiliyorlar. Dünyada 15.000 den fazla internet sitesi ile anlaşması olan Ukash artık, ülkemizde de birçok alıveriş sitesinde kolay bir biçimde kullanılabiliyor. Özellikle kozmetik alışverişini büyük alışveriş sitelerinden yapmak isteyen bayanlar Ukash kart ile en güvenli bir şekilde indirimde ve kampanyada yer alan ürünleri satın alabilirler.

İnternet sitesinde yer alan istedikleri kozmetik ürünlerini satın alan bayanlar alışverişlerini bitirdikten sonra ödeme kısmına geliyorlar. Burada yer alan ödeme seçenekleri arsında Ukash kart ile ödeme kısmı seçildikten sonra kartları ile kendilerine verilmiş olan pin numarasını bu kısma girerek alışverişlerini tamamlamış oluyorlar. İşte Ukash kart ile güvenli alışveriş yapma bu kadar kolay ve bu kadar hızlı bir şekilde başarılabiliyor. Ukash kartlar kişilerin istediği kadar bir limitte kendilerine veriliyor. Kozmetik ürünlerinde ne kadar para harcamak istediklerine karar veren bayanlar ön ödemeli bu sanal kredi kartlarına o kadar para yüklenmesini talep ediyorlar. Bunun ardından kendilerine verilen pin numaraları ile Ukash kartlarını çok kolay ve çok güvenli bir şekilde kullanmaya başlıyorlar. Artık alışverişlerde kredi kartı numarası ve kredi kartı şifresi girme olayı sona ermiş durumda. Bu durumda bayanların en çok korktukları konu olan, kredi kartlarının numaralarının çalınması ya da kopyalanması olayı da tarihe karışmış oluyor. Bayanlar kozmetik malzemeleri ya da başka ürünleri almak istediklerinde artık sadece 19 haneli pin numarası girerek alışverişlerini güvenli bir şekilde tamamlama şansına kavuşmuş oluyorlar.

Sizlerde internet üzerinde yer alan kozmetik ürünlerindeki indirimlerden ve kampanyalardan yararlanmak istiyor ama kredi kartı bilgilerinizi bu sitelere girmek istemiyorsanız Ukash kart tam da sizin aradığını bir ödeme seçeneği olarak karşınıza çıkıyor. Hiçbir kimlik bilgisi girmeden ve kart numaranızı yazmadan en güvenli şekilde alışveriş yapmak isteyen bayanlar en kısa süre içinde, aracı firmalara telefon ederek Ukash kartlarını alabilirler. Bu sayede daha güvenli ve daha ucuz alışveriş tadını sonuna kadar çıkartma fırsatını da yakalamış oluyorlar.


 • Gülcan AYYILDIZ 06 April 2013 at 21:08

  küçük bir kasabada öğretmelik yapıyorum istediğim kozmetik ürününü doğal olarak bulamıyorum. Kredi kartının da güvenli olduğunu düşünmediğim için ukash satın aldım ve isteğim her ürünü satın alabiliyorum. iyi ki varsın ukash :)

 • Yeliz 09 April 2013 at 11:14

  ukash kart bayanlar için mükemmel bir alternatif. birçok kadın internette hiç tanımadığı sitelerden dahi ürün alabiliyor. (alışveriş çılgınlığı :)) bu nedenle kadınların istenmeyen sonuçlarla karşı karşıya kalmamaları için ukash oldukça etkili bir sanal kart. her bayanda olmasın gereken bir kart bence :)

 • Filiz 09 April 2013 at 11:16

  bende ukash kartım olsun istiyorum. bunun ardından istediğim siteden istediğim ürünü almak istiyorum. sanırım sitenizden ukash kart satın alabilirim. okuduğum kadarıyla siteniz ukash satışı konusunda güvenilir bir site. ukash kart satın almak için kiminle irtibata geçmem gerekiyor acaba?

 • Neriman 09 April 2013 at 11:20

  ukash kart ve özellikleri ile yeni tanıştım sayılır. bundan önce bana böyle kolaylıklar sağlayacak bir ödeme sistemi görmemiştim. bu nedenle artık online alışverişlerimde ukashı kullanmayı düşünüyorum. ayrıca herkesin güvenli bir ortamda online alışveriş yapabilmesi ukash kartı olmalı.

 • Faruk 09 April 2013 at 11:21

  ukash kart ile istediğim her siteden alışveriş yapmam mümkün. özel bilgilerimi paylaşmadan üstelik. ukash kart 19 haneden meydana gelen bir pin numarası bulunduruyor. online alışverişlerde bu pin numarasını girmem ve kısa zaman içerisinde istediğim ürünü almam mümkün oluyor.

 • Hilmi Ceren 12 April 2013 at 00:18

  ukash katımı 2 ay önce aldım ve tüm sitelerden kolayca online alışveriş yapabildiğimi gördüm. ayrıca ukash kart ile birçok avantaja aynı anda sahip oluyorum. özellikle kişisel bilgilerimi vermeden online alışveriş yapabilmem beni her açıdan avantajlı kılıyor. teşekkürler ukash.

 • Eylem 12 April 2013 at 07:36

  Küçük şehirlerde istediğim kozmatik ürünlerini bulamıyordum. Normalde kredi kartına güvenmedğim için kullanmıyorum. Ukash kart bukartın işte bu özelliğini çok seviyorum. Bilgilerinizin başkalarının eline geçmesi gibi bir durum söz konusu değil. Sadece yapmam gereken bana verilen 19 haneli pini girmek :) işte bu kadar basit

 • Onur Arkın 27 April 2013 at 23:19

  birçok sanal kartla karşılaştım, ancak ukash kart gibi avantajlı bir sanal kart görmedim. ukash ile dilediğiniz her siteden online alışveriş yapabiliyor ve bunun yanında kişisel bilgilerinizi paylaşmadan ürün satın alabiliyorsunuz. ukash demek bence avantaj demek.

Yorum Yazın