7/24 Canlı Destek

Kolaylık Ayağımıza Geldi!

 • 3 Yorum
 • 05 February 2013

İnternet kullanıcıları da bu durumdan rahatsız olabiliyorlar. Ama artık sitelere hiçbir bilgi vermeden sadece bir pin numarası girerek alışverişimizi çok rahatlıkla yapma imkânımız var. İngiltere kökenli bir firma tarafından çıkartılan ve şu anda dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılan Ukash kart artık ülkemizde de giderek artan bir oranda kullanılmaya başlandı. Aracı firmalar sayesinde çok kolay bir şekilde alınabiliyor.

Aracı kuruma gidip sadece firmaya kimlik ve kredi kartı bilgilerinizi vermeniz yeterli. Bundan sonra kimseye ya da hiçbir internet sitesine kimlik bilgilerinizi ya da kredi kartı numaranızı vermiyorsunuz. İnternet üzerinden girdiğiniz alışveriş sitelerinde ürünleri aldıktan sonra ödeme kısmına geliyorsunuz. Ve burada ki Ukash kart ile ödeme kısmını seçerek size verilmiş olan pin numarasını girerek alışverişinizi tamamlamış oluyorsunuz. Gerçekten çok kolay ve çok güvenli olan bu alışveriş sistemi size bütün güvenlik imkânlarını sağlamış durumda.

Ön ödemeli sanal kredi kartı olarak da bilinen Ukash kart artık size söylediğimiz bütün bu güzel imkânlarıyla beraber hizmetinizde. Size düşen yalnızca size en yakın Ukash acentesini bulup bu karta bir an önce sahip olmak.  Artık medya ya da internette yer alan sanal dolandırıcılık haberlerinden korkmanıza hiç gerek kalmadı. Çünkü Ukash tüm dünyada kullanılan yaklaşık 500.000 internet sitesiyle anlaşması bulunan dev bir firmanın ürünüdür. Artık arkadaşlarınızdan duyduğunuz internet alışverişlerindeki ucuzlu kervanına sizde katıla bilirsiniz. Daha önce de yazımında belirttiğimiz gibi unutmamanız gereken en önemli konuların başında internet sitesinden alışveriş yaptığınızda kesinlikle kredi kartı bilginizi ya da kimlik bilginizi girmiyorsunuz. İnternet sitesindeki alışverişinizi tamamladıktan sonra ödeme sayfasına gelip bize sunulan ödeme şekilleri içindeki Ukash kısmına basıp size verilen pin numarasını girdikten sonra alışverişinizi tamamlamış oluyorsunuz. İşlem bu kadar basit ama güvenlik kısmı akla gelmeyecek kadar sağlam. Zaten dünya üzerinde şu an milyonlarca kişini Ukash kartı alıp kullanması da bu güvenliğin bir göstergesi.

Ukash kartla bir an önce tanışıp ayrıcalıklar dünyasındaki yerlerini almalılar. Yapmaları gereken tek işlem aracı firmaları gidip bir kereye mahsus olmak üzere kimlik bilgilerini vermek ve ne kadar limit istiyorlarsa o kadar miktarı alacakları Ukash karta yüklettirmek. Ardından gönül rahatlığı içinde kartı internet sitelerindeki alışveriş kısımlarında kullanmaya başlayabilirler.


 • Mesut Topal 10 April 2013 at 19:44

  kolay ve hızlı bir alışveriş istiyorsanız, ukash kartınız olması gerekir. çünkü ukash kart kullanıcılarına hızlı bir online ödeme sunar ve özel bilgilerini paylaşma zorunluluğu ortaya koymadan kolayca ödemelerin yapılmasına olanak sağlar. ukash kart satın alın ve siz de bu ayrıcalıktan yararlanın derim :)

 • Pınar Kurt 10 April 2013 at 19:46

  ukash kartıma sahip olduğum günden bu yana her siteden online alışveriş yapabiliyorum. hatta benim facebook oyun sitesinde kullanıcı hesabın var. bu hesabıma dahi ukash kart ile online para transferi gerçekleştirebiliyorum. ukash bana birçok konuda yardımcı oluyor. kolay kolay ondan vazgeçeceğimi sanmıyorum.

 • Yusuf Tamcan 10 April 2013 at 19:47

  ukash kart ön ödemeli bir sanal kart. bu kartı kullanmanız ardından komisyon ya da bedel ödemezsiniz. ayrıca tüm sitelerde online alışveriş yapabilir ve istenen sonuçlara bu kart ile ulaşabilirsiniz. etkili bir online alışveriş içerisinde yer almak istiyorsanız, siz de hemen bir ukash satın alın.

Yorum Yazın