7/24 Canlı Destek

Arkadaşlar Arası Kolay Ödeme

İş hayatlarında uzun zamanlar geçiren insanlar özellikle sosyal hayatlarında oldukça geri kalmaya başladılar. Yeni insanlarla tanışmak ve güzel sohbet etmek isteyen kişiler artık internet sayesinde bunu daha kolay bir şekilde başarıyorlar. Özellikle son zamanlarda oldukça popüler olan bazı arkadaşlık sitelerine girenlerin sayısı da her geçen gün artmaya başladı. Bu sitelerde yeni insanlarla tanışmak isteyen erkekler ve bayanlar küçük bir üyelik ile bu sitelere kolaya girebiliyorlar. Bu sitelerde bazı özellikleri satın almak isteyen kişiler özellikle ödeme konusunda bazı çekincelere sahipler. Arkadaşlık sitelerine kredi kartlarını numaralarını vermek istemeyen kişiler de artık Ukash kart sayesinde bu sitede yer alan bazı özellikleri e ayrıcalıkları kolay bir şekilde satın alma şansına sahipler. Ukash kart insanların internet üzerinden ürün ve hizmet alışverişlerinde tamamen güvenli bir şekilde ödeme işlemi gerçekleştirmeleri için piyasaya sunulmuş bir ürün

Dünya üzerinde 15.000 den fazla sitede geçerli olan ve ülkemizde de oldukça fazla sayıda internet sitesinde geçerli hale gele Ukash kart ile insanlar istedikleri siteden en güvenli şekilde alışveriş yapma şansına sahipler. Bu arkadaşlık sitelerinin nerdeyse hepsinde Ukash kart ile ödeme yapma olanağınız var. Hem erkeler hem de bayanlar bu sitelerde mesaj hakkı ya da başka seçenekleri almak istedikleri zaman Ukash kartları ile bunu andında yerine getirebiliyorlar. Hiçbir kimlik bilgisi girmeden ya da hiçbir kredi kartı girmeden hızlı bir şekilde artık istedikleri özelliklere sahip olma olanakları var. Ukash kart İngiltere kökenli bir firma tarafından kullanıma sunulmuş bir ürün. Önce kendi ülkesinde ardından bütün Avrupa’da ve artık dünyanın her yerinde güvenli alışveriş yapmak ya da hizmet almak isteyen insanların ilk tercih ettiği kart olarak Ukash kart gösteriliyor. Özellikle internet üzerinden kredi kartı kopyalama ya da çalma haberleri Ukash kart sayesinde artık yok denecek kadar azalmış durumda. Hangi sitede olursanız olun sadece size verilen 19 haneli pin numarasını girerek işleminizi bitirdiğiniz için kimse sizin bilgilerinize ulaşamıyor.

Bu arkadaşlık sitelerinde de hangi özelliği almak istiyorsanız bu kadar miktarda parayı Ukash kartınıza yatırtıyorsunuz. Ön ödemeli sanal kredi kartı olarak bilinen Ukash kartlar tek seferlik kullanımlar için insanların hizmetine sunulmuş durumda. Yani size verilen pin numaralarını bir sefere kullanarak çalınma gibi riskleri de ortadan kaldırmış oluyorsunuz. Arkadaşlık sitelerinde seçtiğiniz özellikleri almak için ödeme kısmına geliyorsunuz. Burada size ödemeyi hangi şekilde yapacağınız soruluyor. Burada Ukash kart ile ödeme seçeneğine bastıktan sonra karşınıza gelen kısmıma size verilmiş olan 19 haneli pin numarasını girerek ödeme işlemini tamamlamış olmaktasınız. İşte Ukash kart ile ödeme yapmak bu kadar güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Artık bayanlar ya da erkekler arkadaşlık sitelerinde almak istedikleri fakat kart numaralarını ya da şifrelerini vermek istemedikleri için alamadıkları bu özelliklere en güvenli bir şekilde Ukash kart ile sahip olabilirler. Aracı firmalar ile konuşarak Ukash karta çok kısa bir zaman içinde sahip olabilirsiniz. Telefonla 24 saat sizlere hizmet veren aracı firmalardan bu kartları çok düşük maliyetle alarak en güvenli şekilde internet sitelerinde kullanabiliyorsunuz. Sizlerde bu güzel arkadaşlık sitelerinde vakit geçirirken bazı uygulamaları kullanmak isterseniz artık Ukash kart ile bunlara basit ve güvenli bir şekilde sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek işlem aracı firmalara telefon ederek ne kadarlık bir Ukash kart almak istediğinizi bu aracı firmalardaki kişilere söylemek olacaktır.


 • Hasan 06 April 2013 at 20:55

  Bu konu hakkında daha detaylı bilgi verebilir misiniz? ne kadar güvenli? şimdiden teşekkürler

 • Sinem KILIÇ 06 April 2013 at 21:12

  Arkadaşlık sitelerine gerçekten güvenemiyorum. Bu yüzden de kredi kartı bilgilerimi vermek de pek işime gelmiyor açıkçası. Yazınızı okuduktan sonra ukash almaya karar verdim yardımcı olur musunuz?

 • Seda 09 April 2013 at 10:58

  ukash kart bence son dönemlerin en kolay ödeme sistemlerinden biri. bu kart sayesinde birçok siteden ürün almak mümkün. bunun yanında oldukça güvenli bir sanal kart. çünkü online alışverişler sadece ukash pin kodu ile yapılıyor. bunun dışında herhangi bir bilgi gerekmiyor.

 • Orhan 09 April 2013 at 11:05

  ukash kartımı sitenizden aldım ve çok memnunun online ödemelerinde sadece bu kartı kullanıyorum. ayrıca ukash kart ile kendimi oldukça güvende hissediyorum. kişisel bilgilerim yerine sadece 19 haneli bir pin numarası girerek online alışveriş yapabilmek harika. herkese teşekkür ederim.

 • Dilek Aydın 13 May 2013 at 09:03

  online para transferlerimi artık ukash kart ile gerçekleştirebiliyorum. ukashı tanımadan önce online para gönderimi konusunda birtakım sıkıntılar yaşıyordum, ancak ukashtan sonra her şey değişiti. online para transferlerimi de alışverişlerimi de ukash kart ile yapıyorum. herkese tavsiye ederim.

Yorum Yazın