7/24 Canlı Destek

İnternetteki Güvenlik

Bilgisayar ve internet kültürü hayatımızı köklerinden etkilemeye devam ediyor. Bu etki esnasında eski ve yavaş kalan ne varsa artık yeni ve daha hızlı oluyor. Her konuda hız parolasını benimseyen internet servisleri yaptıkları ataklar sayesinde birçok konuda öne geçiyor. Özellikle son dönemde üç konuda ortak bir sorun yaşanıyor. Online oyunlar, şans oyunları ve alışveriş servisleri kredi kartı cenneti haline geldiler. Her gün milyonlarca kullanıcı bu siteler aracılığı ile mal veya hizmet satın alıyor. Online oyunlardaki aktifliği artırmak, şans oyunlarında şansı yükseltmek, e-ticaret sitelerinde ise fırsatları kaçırmamak için ise kişiler kredi kartlarını kullanarak alışveriş yapıyorlar. Kredi kartı ile alışveriş yapmanın kendi içerisinde birçok yöntemi olsa da en güvenlisi dahi kişilere güvenli zayiatı oluşturmaktan kurtulamamaktadır. En güvenilen yöntemlerde dahi yakalanan açıklar sayesinde kötü niyetli kişiler bu bilgileri kendi istekleri doğrultusunda kullanmayı başarmaktadır.

Kötü niyetli bilgisayar korsanları bu sitelerde yaptıkları bazı işlemler ile bu sitelerden mal ve hizmet satın alan kişilerin bilgilerini ele geçirmektedir. Özellikle şans oyunları ve online oyun oynayanlar en büyük risk grubunda kalmaktadır. Şans oyunlarındaki daha yüksek beceri ve istekliliği artırarak yapılan bu işlemlerde kişiler mağdur ediliyor. Aynı durum online oyunlarda da söz konusu hale geliyor. Karakter ve topluklarını daha ileri götürmek isteyen kullanıcılar farklı ayrıcalıklara sahip olmak için resmi site dışarısından satın alma işlemini gerçekleştiriyor. Bu durum sonrasında ise kişilerin kredi kartı ve kişisel bilgileri ele geçirilerek geri dönülemez sonuçlara mazur kalınıyor. Sizi tüm bu sorunlardan kurtaracak internet üzerinde yaptığınız alışverişleri daha güvenli hale getirecek ve tamamen gizlilik sağlayacak bir sisteme ihtiyaç duyuyor iseniz artık tam zamanı. Ukash sizi tüm dertlerinizden kurtaracak.

Ukash internet üzerinden yapacağınız alışverişlerinizi daha güvenli ve tamamen gizli hale getirmek için tasarlanmış özel bir sistemdir. Bu kart sayesinde artık ihtiyaç duyduğunuz tüm mal ve hizmetleri satın alırken kredi kartlarına olan ihtiyacınızı minimize edeceksiniz. Birbirinden zorlu yarışlarda rakiplerinize üstünlük kuracak, en kaliteli malzemeleri en ucuza alacak ve şansınızı her zaman yüksek tutacaksınız. Tüm bunları yaparken de kredi kartı bilgilerinizi vermek zorunda kalmayacaksınız. Ukash kart satın almak için yasal vergi mükellefi olan siteler ile irtibata geçerek ihtiyaç duyacağınız bakiyeleri belirlemeniz gerekmektedir. Satış temsilcileri ile irtibata geçmenizin ardından gerekli adımları uygulayarak kartınızı dakikalar içersinde aktif hale getirebilirsiniz. Aktif kartınızı dünyanın farklı bölgelerinde hizmet veren sitelerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Üstelik herhangi bir komisyon ödemeye gerek kalmadan. Satın alma işlemleriniz bankacılık işlemlerinden çok daha hızlı ve güvenli olarak sürdürülmektedir. Birbirinden güzel zaman dilimleri artık sizleri bekliyor. Anlaşmalı sitelerin kampanyaları sayesinde kartınızı kullandıkça daha fazla kazanmaya ve harcamaya devam edeceksiniz. Ön ödemeli bir yapıya sahip olduğu için sizden herhangi bir ek ödeme talep edilmeyecektir. Tüm bu kolaylık ve imkanlar doğrultusunda size kalan ise en kısa zamanda bu karta sahip olmaktır. En güzel oyunlar ve alışverişler artık sizleri bekliyor. Ayrıca kartınızda bulunan bakiyelerinizi ukash bozdurma özelliği sayesinde dakikalar içerisinde bozdurarak nakit ödemenizi alabilirsiniz. Dilediğiniz kadar satın alın kalan kısmını bozdurun tamamen size kalmış.

Fırsat ve avantajları ile ukash sizleri bekliyor. Sizde hemen bu karta sahip olarak internet üzerinden yaptığınız mal ve hizmet alımlarınızı daha güvenli ve tamamen gizli hale getirir iken bankaların ve finans merkezlerinin uyguladığı komisyonlara gereksiz harcama yapmak zorunda kalmazsınız.


 • Zafer Kurnaz 10 April 2013 at 23:26

  internette güvenli arayanlar için söylüyorum, eğer internetten alışveriş yaparken güvende olmak istiyorsanız, bence ukash kart sizin için biçilmiş bir kaftandır. özel bilgilerinizi hiçbir şekilde paylaşmadan ukash kart ile ödeme yapabilir ve istediğin her siteden ürün satın alabilirsiniz.

 • Koray Ceyhan 10 April 2013 at 23:28

  yaklaşık olarak 4 ay önce ukash kart satın aldım ve o zamandan bu yana birçok sitede ukash kartımı kullandım. yaptığım online işlemlerinde şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım. ayrıca ukash kartımla online para transferlerimi de gerçekleştirebileceğimi öğrendim ve çok sevindim. ukashı bize ulaştırırken emeği geçenlere çok teşekkür ederim.

 • Asiye 10 April 2013 at 23:30

  ukash kart her yönüyle avantajlı bir sanal kart. bence internet üzerinde kredi kartı kullanmak istemeyen ya da kredi kartı olmayan herkesin sahip olması gereken bir kart. ukash kart ile online alışverişleri herhangi bir sorun yaşamadan yapmak ve online para gönderiminde bulunmak mümkün. herkse tavsiye ederim.

 • Mine 11 April 2013 at 12:34

  internette kullanabileceğim güvenli bir sanal kart arıyordum ve karşıma ukash çıktı. kredi kartı kullanmaya her zaman uzak bakmışımdır ve bu nedenle kredi kartım da yok. ancak sonuçta internetten alışveriş yapmak için gerekiyordu ve ukashla tanışmam bu ihtiyacımı kolayca karşıladı.

Yorum Yazın