7/24 Canlı Destek

İnternet üzerinden alışveriş için kolaylık

Pek çok web sitesi ve internet üzerinden oyunların oynandığı oyun sitelerinde kullanım kolaylığı ve imkânı sunan Ukash kart internet üzerinde kullanılabilen sanal bir kart olmakla birlikte aynı zamanda elektroniktir bir karttır. Yedi yeden yetmişe herkesin oynadığı ve hatta en çok oynanan internet oyunlarından olan kolaylıkla kullanılabilen kart, yine internet üzerinden kontör ve kredi yükleyebilme olanağı sağlamaktadır. Önceleri kredi kartı ya da banka kartı olmadan internet üzerinde her hangi bir işlem yapamayan kişiler şimdi Ukash kart sahibi olarak, kredi kartları ya da banka kartları olmasa da internet üzerinde yapılabilecek bütün işlemleri gerçekleştirebilmektedirler.

Üstelik kredi kartları ya da banka kartlarındaki dolandırıcılık ya da hırsızlık risklerine karşı geniş güvenlik sistemi ile korunan kart, kredi kartlarındaki faiz uygulaması ya da limiti aşan harcamaları da ortadan kaldırmaktadır. Ukash kartlarındaki miktar kadar alış veriş ya da harcama yapacak olan kart kullanıcıları böylelikle bütçelerini aşmadan, hesaplarını bilerek harcama yapmaktadır.  Anlık yazışma, görüntülü konuşma ya da telefonla konuşma olanağı sağlayan Skype programında da geçerli olan kart sayesinde beklenmedik zamanlarda, gece geç saatlerde ya da sabahın ilk ışıklarında kontör ya da kredi ihtiyacınızı online olarak karşılama olanağı da veren Ukash kart sayesinde herkes memnun ve mutu oluyor.

Gece yarısı acil bir durum oldu ve kontöre ihtiyacınız var ya da acil olarak kredi yüklemek zorundasınız ve sabahın olmasını beklemek belki bazı şeyler için çok geç olacağı anlamına geliyor. İşte bu acil ve önemli durumlarda sabahı beklemenize gerek kalmadan, anında ihtiyacınıza cevap verecek olan Ukash kart herkese lazım. Kullanımı sırasında özel bilgilerinizi vermenize de gerek yoktur.  Kart on dokuz haneden oluşan rakamlarla size özel olarak belirlenecek numaralar sayesinde hizmetinizde olacaktır. Kullanımı sırasında sadece pin kodu girmeniz yeterli olacaktır. Pin kodu da sizin belirlediğiniz ve size özel, sizden başka hiç kimsenin, kart yetkililerin de kartın sahibi olan en üstteki yöneticilerin de bilmeyeceği kişisel bir pi kodu olacaktır.

İnternet üzerinden yapacağınız işlemlerde ya da harcamalarda sorun çıktığı anda isterseniz msn den canlı olarak ya da telefon üzerinden anında destek hatlarına bağlanarak, yetkili kişilerden destek alarak sorununuz anında giderilebilmektedir. Ukash kartı kullanmakta satın almak kadar kolay. İnternet üzerinde bulunan ve satışı gerçekleştirilen kart gerekli internet üzerindeki sitelerde belirtilen iletişim bilgileri kullanılarak erişilebilir durumdadır. Ukash kart sahibi olmak isteyenlerin Ukash kartlarına yüklemek istedikleri miktarı Türk lirası olarak şirketin banka hesaplarına havale ya da EFT yapmak suretiyle elde edebilirler. Sizin istediğiniz ödeme şekli ve teslim şekli ile müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmenin ardından kart on dokuz haneli olan dijital numarası size teslim edilecektir.

Bugün artık insanların, internet sayesinde evden çıkmadan bilgisayarlarında her türlü işlemi yapabilme hakkı var. Bebekleri olan ev hanımları ya da yaşlı, hasta olan kişiler ya da engelli vatandaşlar, artık evlerinden çıkıp fatura ödemek ya da alışveriş yapmak ya da harcama yapmak yerine bu tür işlemleri sahip oldukları kredi kartları ve banka kartlarıyla gerçekleştirebiliyor. Ukash kartta internet üzerinden yapılabilecek pek çok alışverişe ve harcamaya uygun olarak tasarlanmıştır. Üstelik kredi kartı gibi önceden alışveriş yapıp sonradan altından kalkılamayacak ödemeleri de ortadan kaldırmaktadır. Çünkü kartınızdaki miktar kadar alışveriş yapma imkânı sağlayan kart sayesinde istenmeyen tatsız durumlar da ortadan kalkmış oluyor.


 • Kagan buruk 02 April 2013 at 13:01

  Internet uzerinden online alisveris yapmama oldukca yardimci oluyor ayricca alisverislerimde kredi kartimi kullanmak zorunda kalmiyorum sade ukash pin kodu ile online odmelerimi kolayca yapabiliyorum internette kredi karti kullanmak istemeynlere ozellikle bu karti tavsiye ederim

 • Erdal Çetin 11 April 2013 at 18:07

  internet üzerinden kolay bir alışveriş yapmanın adresi ukash kart. bu kart sayesinde uzun zamandır kredi kartı kullanmadığımı söyleyebilirim. ayrıca ukash sayesinde online ödemelerini hızlı ve güvenli bir şekilde yapıyorum. ukash kart satın aldığım günden bu yana avantajlarla karşı karşıya olduğumu söylemek istiyorum.

 • Harun Çiçek 11 April 2013 at 18:10

  online alışverişlerim için artık kredi kartlarım yerine ukash kartımı kullanıyorum. çünkü ukash kullanırken özel bilgilerimi vermem gerekmiyor. bence kredi kartı kullanmak istemeyen herkesin bir ukash kartı olmalı ve online alışverişleri için bu kartı kullanmalı. iyi günler.

 • Esra Çıtlak 11 April 2013 at 18:13

  ukash kart sayesinde kolay bir alışveriş yapıyorum ve bunun yanında online para transferlerim için de yine ukashı kullanıyorum. 2 aydır ukash kullanıyorum ve şu ana kadar online alışverişlerimde herhangi bir sorun yaşamadan işlemlerimi gerçekleştirdim.

 • Sinan 12 April 2013 at 00:35

  sitenizden ukash kart satın almak için neler yapmam gerekiyor? bu konuda bilgi vermeniz mümkün mü acaba? bir de ukash kart limitlerini kendimize göre ayarlayabiliyor muyuz? yoksa her ukash kartın limiti sabit mi? yani sitenizde belirtilen rakamlar üzerinden mi satışa sunuluyor? teşekkürler.

 • Cahit Miran 27 April 2013 at 21:37

  internetten alışveriş yapmayı seviyorum, ancak kredi kartı kullanmayı tercih etmeyen biriyim. arkadaşımla konuşurken bana ukash karttan bahsetti ve bende araştırırken sitenizi buldum. acaba ukash kart satın alma işlemleri nasıl gerçekleşiyor öğrenebilir miyim?

Yorum Yazın