7/24 Canlı Destek

İnternet Üzerinde Kalkanınız UKASH

Son günlerde bir tek kart konuşuluyor. O da Ukash kart. Herkesin dilindeki bu kartın ne olduğunuzdan yoksa sizin haberiniz yok mu? Az daha çok şey kaçıracaktınız. Bugüne kadar böyle bir karta hiç sahip olmadınız. Çünkü böyle fırsatları ve avantajları olan başka bir kart daha henüz yok. Resmi belgelerden, kimlik fotokopilerinden, gelir belgileri ve maaş bordroları vermeden yani kişisel hiçbir bilgiye gerek kalmadan kolayca sahip olma imkânı veren Ukash kart daha önce hiç denemediğiniz muhteşem bir kart.

Küçük bir şirkette dar gelirli olarak çalışıyorsunuz ve aldığınız maaş size yetmiyor. Dolayısıyla kredi kartına ihtiyacınız var. Kredi kartı başvurusu için bir bankaya gittiniz ve müşteri temsilcisinekredi kartı sahibi olmak istediğinizi bildirdiniz. Ne olduğunu anlamadan pek çok belge sıraladı bir anda. Zaten bütün bunları tamamlamak en az birkaç gününüzü alacak. Tabii işvereniniz kıl bir adam değil de şirketinin faaliyet belgesinin altına kaşesini basıp imzasını atmayı kabul ederse. Sigortasız çalışıyorsanız bir kredi kartı sahibi olmanız zaten imkânsız ki yeri gelmişken sigortasız işçi çalıştırılmasının yasal olmadığını da hemen belirtmiş olalım.

İşte Ukash kartta hiç bu sıkıntılar yok. Ukash kart sizi bu dertlerden kurtarıyor. Bu mükemmel karta sahip olmak hem kolay hem son derece pratik. Hiçbir resmi belge olmadan, şubeye uğramak zorunda kalmadan oturduğunuz yerden ulaşabilmeniz oldukça kolay. On dokuz haneden oluşan karta sahip olmak için internet üzerinde satışı gerçekleştirilen ilgili sitelere girerek hemen satın alma işlemini gerçekleştirmeniz olacak. Paketler halinde satılan Ukash kart belirtmeliyiz ki Türk lirasıyla işlem yapmıyor. Türk lirası üzerinden alım yapılabiliyor fakat işlemler Euro üzerinden gerçekleştiriliyor. On Euro’dan başlayan 250 Euro ve üzeri yani sizin istediğiniz miktarlara çıkabilen kart paketler halinde satılıyor ve on Euro’dan düşük paketleri bulunmuyor.

Dünyada UkashSatışı yapılan güvenilir internet siteleri üzerinden alım gerçekleştirebileceğiniz kart dünyada başta İngiltere olmak üzere pek çok ülkede kullanımı geçerli olan bir kart. Bizim ülkemizde de iki yüz bin noktada şu an itibariyle tanımlanmış ve kullanıma uygun durumda. Yapacağınız şey Ukash kartın satışının yapıldığı bir siteye girip istediğiniz miktardaki paketi satın almak olacaktır. Artık kartınızı güle güle istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Limitiniz mi bitti yeniden satın alabilirsiniz. İstediğiniz paketle istediğiniz miktarda alımınız karşılığında yeniden işlem gerçekleştirmek suretiyle yükleme yapabilirsiniz. Ukash kartınızda limit mi kaldı? Harcamak istemezseniz istediğiniz zaman hesabınıza geri gönderilebiliyor. Ya da kalan parayı bozdurmak gibi bir seçeneğinizde var. Ukash kartınızda kalan bakiye ne kadar olursa olsun istediğiniz zaman kolaylıkla bozdurup kullanabiliyorsunuz.

Bütün eski kart sistemlerini unutturacak olan bu pratik kart ay sonu ödeme sorunu olamadan, yüklü ekstrelere gerek bırakmadan, işin içinden çıkılmayacak hesap özetlerine gerek bırakmayacak sorunsuz bir kart.  Üstelik Ukash kartta, limit aşımı sorunu da yok. Dolayısıyla faiz ödeme problemi de ortadan kalkmış oluyor. Çünkü kredi kartı harcaması her zaman cazip olan bir ödeme şekli. Cebinizden para çıkmadığı için o anda rahat rahat kullanıp farkında olmadan limit aşımı yapabiliyorsunuz. Hatta öyle ki alışveriş sırasında kendini kaybedip ne aldığını bilemeyenler bile var. Ödeme zamanında gelen ekstreyi fazla bulup, borca itiraz ederek bankaya gidip bankada yaptığı harcamaları tek tek saati saatine görünce dumur olup kendine gelenler de yok değil. İşte Ukash kartta bu sorun tamamen ortadan kaldırılmış çünkü kartınızdaki limit bittiği anda işlem gerçekleştiremeyeceğiniz için daha sonra içinden çıkamayacağınız sorunları ortadan kaldırıyor. Yani bu kart size ayağınızı yorganınıza göre uzatmayı öğretiyor da diyebiliriz.


Yorum Yazın