7/24 Canlı Destek

İnternet Ödeme Sistemi Ukash

İnternet kavramı yaşamımızı her anlamda ablukaya almış durumda, bu elbette olumlu bir durum olarak değerlendirmeli, internet bugün insanın var olduğu her platformda kendini var eden bir güç konumundadır. Bu sürecin tamamlanması ile beraber geçmişin izleri yavaşça silinmeye başlayacak, tamamen yeni bir algı ortaya çıkacaktır. İnternet kavramının gücü konusunda bir sınır belirlemek olanaksızdır. Gün geçtikçe daha da gelişen internet olgusu birçok olanak sağlamış, böylece insanların günlük yaşamını bir nebze olsun kolaylaştırmayı başarmıştır. İnterneti kullanmaktan ziyade interneti doğru ve akılcı bir şekilde kullanmak çok daha önemli bir noktada durmaktadır. İnterneti doğru kullanan, onun fırsat verdiği yenilikleri algılayan insanlar hem bu yolla kazanç elde ediyorlar, hem de iletişim, bilgi ve alışveriş anlamında önemli bir gücü kendilerine entegre etmiş oluyorlar. İnternet dendiği zaman akla gelebilecek olan birkaç önemli işlev vardır.

Bunlardan bir tanesi online oyunlar, diğeri alışveriş yapmak ya da bir başka ifade ile e-ticaret yapmak. Bunların internet üstünden yapılması kuşkusuz müthiş bir lüks gibi görülebilir; fakat internet kullanıcıları bu işlemlerin sonunda önemli bir sorunla karşı karşıya gelmekten kurtulamaz.  İnternet üstünden bu ve benzer işlemleri online bir şekilde yapmak için öncelikle bir ödeme yönteminiz olmalı. Kullanıcıların çoğu ne yazık ki bu durumda bilgi eksikliğinden dolayı doğrudan en kolay yöntem olarak kredi kartlarını devreye sokuyor. Oysa bu oldukça mühim bir hatayı ve güvenlik sorununu ortaya çıkarabilmektedir. Kredi kartlarını bire bir kullanmak güvenli kabul edilse de internet üzerinden kullanmak pek akıllıca değildir. Bu konuda başınıza bugüne kadar herhangi bir şeyin gelmemiş olması, bundan sonra da gelmeyeceği anlamına gelmemektedir. İnternet korsanları adı verilen, bilgisayar yazılım ve sistemleriyle çok üstün teknik bilgiye sahip olan şahıslar, bu konuda sizi uzun süre takip edebilir, özel yöntemleri ile hesaplarınıza sızabilir ve paranızı çekebilirler. Oysa bu konuda internet kullanıcılarına rahat bir nefes aldıran müthiş bir kart var, bu kart Ukash karttan başkası değildir. Kullanmamış bile olsanız en azından, adını ya da logosunu internet sitelerinde bir şekilde görmüşsünüzdür. Ukash oldukça güvenli bir mekanizmaya sahip olan bir ön ödeme sistemidir. Ukash kart sayesinde internet üzerinden aklınıza gelebilecek her türlü parasal işlemi halledebilirsiniz. Kredi kartlarına bir alternatif değil, onun yerine geçmesi gereken bu çok önemli kart, günümüzde gittikçe yaygınlaşmaktadır. Bunun sebebi bu kartın güvenlik konusunda çok önemli işlevlere sahip olmasıdır. Peki Ukash kart ile internet üzerinden neler yapmak mümkün?

Fakat bu konuda da normal banka bilgilerinizi sizden isteyeceklerdir, böyle bir yanılgıya düşmektense Ukash kartınızdaki bakiyeden transfer gerçekleştirin. Bu, sizin bilgilerinizi, bilhassa banka bilgilerinizi, hesap bilgilerinizi korumaktadır. Paranızı da asla riske etmemiş olursunuz. Bu siteler Ukash ön ödeme sistemleri ile anlaşmalıdır. Kart sistemini yine aynı mantıkla alışveriş yaparken de kullanmak mümkündür. Evinizden, işyerinizden, kısaca bulunduğunuz her yerden Ukash kart üzerindeki numaraları kullanarak alışverinizi güvenli biçimde yapmanız mümkündür.


 • Yıldız 07 April 2013 at 23:59

  Günümüzde teknoji suçlarının çoğalmasından dolayı kredi kartı bilgilerimi verip alışveriş yapmak pek işime gelmiyordu. Neyseki ukash kart bu sorunumu kökten çözdü. Kişisel bilgilerimin 3. Sahısların eline geçmesine izin vermeyen bir sistem.

 • Yaren Şahin 08 April 2013 at 01:02

  Ukash sayesinde güvenlik endişesi yaşamadan alışveriş yapabiliyorum. Sadece yapmam gereken ukash kartı satın alırken bana verilen 19 haneli pin numarasını girmek. Sizinde güvenlik açısından endişeleriniz varsa ukash kart satın alın.

 • Samet 09 April 2013 at 16:38

  bende uzun süredir ukash kart kullanıyorum ve bu sayede internetten yaptığım alışverişlerde güvenlik sorunu yaşamıyorum. çünkü ukash kart sayesinde özel bilgilerimi hiçbir siteye vermemiş oluyorum. online alışverişler sırasında tek yaptığım ukash pin kodunu girmek oluyor.

 • Yalçın 09 April 2013 at 16:40

  ukash kart internet üzerinde hizmete veren bir ödeme sistemi. ilk başlarda böyle şey mi olur? kredi kartının yerini tutabilir mi? gibi düşüncelere kapıldım, ancak kullanmaya başlayınca ukash kart çok farklı ve avantajlı bir sanal kart olduğunu gördüm. herkese bir ukash kart tavsiye ederim.

 • Melek 09 April 2013 at 16:42

  kredi kartı kullanmayan biriyim ve ukashla tanışana kadar internetten bir şey alamıyordum, ancak ukash kartı kullanmaya başlamam ardından online alışverişlerimi kolayca internetten yapabiliyorum. bence internet üzerinden sorunsuz bir alışveriş yapmak istiyorsanız, hemen ukash kart satın alın.

 • Merve Ersoy 10 April 2013 at 00:48

  ukash kart internetten online ödeme yapmanın en kolay yollarından biri. özellikle kredi kartı kullanmak istemeyenler için ukash oldukça önemli bir konumda. bende ukash ile online alışverişlerimi kolayca gerçekleştiriyorum ve istenen sonuçlara ulaşabiliyorum.

 • Mustafa 10 April 2013 at 00:50

  bende internet üzerinden ödemelerimi ukash kart ile yapıyorum. yaklaşık olarak 1 yıl önce ukash kartımı aldım ve çok memnunum. ukash kart ile istediğim internet sitesinden online alışveriş yapabiliyorum. ayrıca online para transferini de ukash ile kolayca gerçekleştirebliyorum.

 • Şengül 10 April 2013 at 00:53

  ukash kart kullanarak kendimi güvenceye alıyorum. siz de ukash limitlerinden bütçenize uygun olanını alabilir ve benim yaptığım gibi online işlemlerinizde ukash kartı tercih edebilirsiniz. ukash kart oldukça etkili bir sanal kart. bu nedenle herkese bir ukash satın almasını tavsiye ederim.

 • Ecehan Gaz 10 April 2013 at 00:54

  internetten ödemenin en güvenli yollarından biri olan ukash kartı uzun zamandır kullanıyorum. para transferlerimi ve online işlemlerimi kişisel bilgilerimi paylaşmadan yapıyorum. ayrıca ukash ile pek çok siteden kolayca online alışverişlerimi yapabiliyorum.

 • Sezgin 10 April 2013 at 00:56

  güvenli bir alışveriş için ukash kartımı kullanıyorum. çünkü ukash ile istediğim her siteden online alışveriş yapabiliyorum. üstelik yaptığım alışverişler sırasında özel bilgilerimi kesinlikle paylaşmak zorunda kalmıyorum. hızlı ve güvenli bir online alışveriş için herkese ukashı tavsiye ederim.

Yorum Yazın