7/24 Canlı Destek

İndirim Sitelerinden Güvenli Alışverişler

İnternetten alışveriş yapmak artık artan siteler sayesinde daha kolay bir hale geldi. İnternet kullanan insanlar aradıkları ürünlere artık çok daha kolay bir şekilde ulaşma olanağına kavuştular. Her geçen gün artan alışveriş siteleri sayesinde aradıkları ürünleri kolay bir şekilde bulurken aynı zamanda bu ürünleri güzel fotoğrafları ve ayrıntılı açıklamalarıyla daha fazla inceleme olanakları da var. Özellikle internet alışverişine henüz alışamamış kişilerin bu konuda en büyük kaygısı, alışveriş sitelerine kredi kartı bilgilerini ya da şifrelerini vermek istemeyişleri. Özellikle bayanlar son zamanlarda çok moda olan bazı sitelerin indirimli sattıkları kıyafetleri almak konusunda oldukça büyük ikilemlerde kalıyorlar. Bu siteler en ünlü markaların ürünlerini sürekli olarak büyük indirimler eşliğinde satıyorlar. Her gün farklı bir markaların ürünlerini satarken belli sayıda olan bu elbiseler kısa bir sürede tükeniyor. Buradan beğendikleri ürünleri almak isteyen fakat kart numaralarını ve şifrelerini vermek istemeyen bayanlarda artık Ukash kart sayesinde bu harika markaların ucuz ürünlerini kolay bir şekilde alma şansına sahip oluyorlar.

Ukash kart insanların internet alışverişlerini daha güvenli hale getirmek amacı ile piyasaya sunulmuş bir sanal kredi kartı. İngiltere kökenli bir firma tarafından çıkartılan ve kısa bir süre içinde tüm dünyada en fazla kullanılan sanal kredi kartı olmayı başaran Ukash kart artık ülkemizde de tamamen yasal bir şekilde insanlar ile buluşuyor. Ukash bayi kart ilk çıktığı andan itibaren internet alışverişlerinde insanların kafasında olan soru işaretlerini ortadan kaldırmış durumda. Çünkü bu kart sayesinde artık internet sitelerinden alışveriş yapmak isteyen kişiler hiçbir kimlik bilgisi ay da kredi kartı numarası vermeden hızlı bir şekilde istedikleri ürünleri alabiliyorlar. 15.000 den fazla site ile anlaşması bulunan Ukash kart bu sitelere her geçen gün bir yenisini de ekliyor. Ülkemizde de çok sayıda firma ile anlaşarak insanların bu firmaların internet siteleri üzerinden güveli bir şekilde alışveriş yapması konusunda bizlere yardımcı olmaya başladı.

Ukash kartı ülkemizde almak isteyen kişiler çok basit bir işlem ile bu karta sahip olma şansını yakalıyorlar. Çok küçük bir maliyet ile artık Ukash kart bazı aracı firmalardan kısa süre içinde temin edilebiliyor. Bir defaya mahsus olmak üzere kimlik bilgilerini bu aracı kurumlara veren kişiler kendi belirledikleri limitler dahilinde bu kartı alabiliyorlar. Ukash kart tek seferlik bir kart olarak kullanıma sunulmuş durumda. Yani bayanlar bu indirim sitelerinden ne kadarlık alışveriş yapma istiyorlarsa kartlarına o kadar para yükleterek güvenli alışverişe başlıyorlar. Bayanlar bu kartı çok kolay ve çok hızlı bir şekilde istedikleri indirim sitesinde kullanabilirler. Çünkü bu indirim sitelerinin hepsi Ukash kart ile anlaşma yapmış durumda.

Bayanlar istedikleri limitlerde olan bu kartı aldıkların yapmaları gereken işlem çok basit. Sepetlerine ekledikleri ünlü markaların indirimli ürünlerini ödeme seçeneğine geldikten ve Ukash kart ile ödeme kısmına basarak, onlara verilmiş olan 19 haneli pin numaralarını girdikten sonra satın almış oluyorlar. Bayanlar bu indirim sitelerine kesinlikle bir şifre ya da kredi kartı girmeden hızlı bir şekilde bu harika indirimlerden böylece yararlanmış olmaktalar. Bu indirim sitelerinde elbiseden ayakkabıya, kozmetik malzemelerinden ev dekorasyon ürünlerine kadar her gün farklı ürünler inanılmaz indirimler ile sınırlı sayıda olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Özellikle bu siteyi takip eden ve kredi kartı numaralarını ya da şifrelerini vermek istemedikleri için bu indirimli ürünleri alamayan bayanlar artık

Ukash kart sayesinde istedikleri her ürünü en güvenli bir şekilde alma şansına sahipler.


 • Selim 01 April 2013 at 22:22

  internette online alıveriş yapmak isteyenler için ukash kartı kesinlikle önerebilirim. çünkü bu sayede tanımadığım sitelerden dahi istediğim ürünü satın alabiliyorum ve bu sırada kredi kartı kesinlikle kullanmıyorum. aslında kredi kartım olmadığını da açıkça belirtmem gerekir, çünkü kontrolsüz bir kullanıcıyım :)

 • Ali YILDIZ 06 April 2013 at 20:52

  Normalde başörtülü birisiyim ve kıyafet bulmakta oldukça güçlük çekiyordum, ve kredi kartı kullanıcısı değilim. Arkadaşım sayesinde ukash kartla tanıştım ve birçok çeşitte kıyafeti rahatça alabiliyorum. Sormak istediğim şu bunun yanısıra teknolojik alışverişlerde yapabilir miyim?

 • Dinçer 09 April 2013 at 10:30

  indirim gördüm mü duramam ve hemen oradan alışveriş yapmak isterim. bu tutkum internetten yaptığım alışverişlerde de devam ediyor. ancak her siteye güven olmuyor, bu nedenle kredi kartı yerine ukash kart kullanıyorum ve gönül rahatlığı ile online alışverişlerimi yapabiliyorum

 • Soner 09 April 2013 at 10:33

  ukash kart ile her zaman güvenli alışveriş yapıyorum ve kredi kartı ile alışveriş yapmadığım için istediğim siteden ürün alabiliyorum. ukash pin kodu sayesinde özel bilgilerini sitelerle paylaşmıyorum. sadece bu kodu girmem yeterli oluyor. kredi kartı kullanmak istemeyen herkese tavsiye ederim.

 • Cihan 09 April 2013 at 10:35

  indirim olan siteleri yeteri kadar tanımasam bile ukash kartım bana bu konuda yardımcı oluyor. bu nedenle istediğim her şeyi gönül rahatlığı ile satın alabiliyorum. ukash pin kodu ile online alışverişlerimi yapıyorum ve sorun yaşamadan istediğim her ünü kolayca alabiliyorum. ukash kart hizmetinde emeği geçen herkese teşekkür ederim.

 • Yılmaz Karasu 11 April 2013 at 22:59

  ukash kart ile hangi site olursa olsun online alışveriş yapmak mümküm. diyelim ki bir siteyi yeteri kadar tanımıyorsunuz, ancak istediğiniz ürün en ucuz o sitede. kredi kartınızı kullanmak istemezsiniz, ancak bu siteden ukash kartınız ile kolayca alışveriş yapabilir içiniz rahat bir şekilde ürüne sahip olabilirsiniz.

 • Ceylin Sekman 11 April 2013 at 23:00

  indirimli sitelerde siz de benim gibi ukash kartınızı kullanın ve avantajlı çıkın. ukash kart farklı limitlere sahip olması nedeniyle her kullanıcı açısından satın alma imkanı sağlıyor. bence siz de bir ukash kart kullanın ve istediğiniz her siteden kolayca online alışveriş yapma imkanını elde edin.

 • Feriha 11 April 2013 at 23:02

  ukash kartınız varsa hiçbir şeyi dert etmeyin. onunla istediğiniz gibi bir online alışveriş yapabilir ve özel bilgilerinizi vermeden istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. ukash pin kodu ile online alışveriş yaptığınız için kişisel bilgilerinizi vermenize gerek yoktur. siz de ukash alın rahat edin.

 • Aynur Tokgöz 12 April 2013 at 07:10

  İnternetnetten alışveriş yapmayı çok seviyorum. Çünkü bir sürü ürün ve çeşide mağaza mağaza gezmeden tek bir yerden ulaşmak çok güzel. Ancak kredi kartı adına endişilerim vardı. artık ukash kart sayesinde bu endişelerim yersiz bir hal aldı. İstediğim siteden istediğim ürünü güvenle alabiliyorum. Kesinlikle öneririm.

Yorum Yazın