7/24 Canlı Destek

Hızlı ve Güvenilir Alışveriş

İnternet hizmetinin gelişmesi ile birlikte pek çok kişi ihtiyaçlarını online alışveriş sitelerinden sağlamakta ve alışveriş gerçekleştireceği zaman kaybını tamamen ortadan kaldırmaktadır. Kredi kartlarının yaygınlaştığı dönemde internet üzerinden alışveriş yapmak isteyen kişiler online sitelere tüm kredi kartı bilgilerini vermek sureti ile alışveriş işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Ukash BayiBilgilerin alışveriş sitelerine tamamen girilmesi güvenlik açıklarını da beraberinde doğurmakta bu da tüketicileri oldukça rahatsız etmektedir. Alışveriş sırasında bilgilerini girerek hem büyük bir zaman kaybına hem de güvenlik zaafından korkan binlerce kullanıcı internet üzerinden alışveriş yapmaktan vazgeçmekte ve yeni bir ödeme aracı ihtiyacı duymuşlardır. Tam da bu ihtiyacı gidermeye yönelik İngiltere merkezli kurulan ukash kart müşterilerini hızlı ve güvenilir bir online alışverişin kapısını aralamaktadır. Ukash kart ön ödeme işlemi ile kullanıma açılan sanal bir karttır. Bu sanal karta sahip olmak için anlaşmalı sitelere çok küçük bir miktar para ödeyerek kartınızı kullanıma açabilirsiniz. Sanal kartınız yatırdığınız para miktarı kadar kullanıma açılmaktadır. İster tek kullanımlık isterseniz birden fazla alışveriş yapmak için kullanacağınız bu sanal kart ile herhangi bir bakiye aşımına maruz kalmadan rahatça alışveriş yapabilirsiniz.

Kartı kullanıma açtığınız anda sizlere verilen 19 haneli kod ile kartın anlaşmalı olduğu binlerce siteden alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş sırasında herhangi bir bilgi vermeden sadece size verilen 19 haneli kodu girerek hiç bir bilginizi aracı site paylaşmamanızı sağlamaktadır. Hatta kendimizin ya da yakınlarımızın verdikleri bilgiler yüzünden zor durumlara düştüklerini de tecrübe etmişizdir. Ukash kartlarıyla bu işkenceden kurtuluyoruz. Ukash kartlarında 19 haneli bir PİN şifresi var, ancak herhangi bir kişisel bilgi yok. Bu durumda korsanlara karşı üst düzey bir güvenlik sağlanmış oluyor. İnternet üzerinden oyun oynayan kullanıcılar tarafından kullanılan kart tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça popüler bir şekilde kullanılmaya başlamıştır. Elektronik kartı kullanıma açmak için ukash kart logosu bulunan resmi sitelerden işlem yapmanızı tavsiye ederiz. Pek çok dolandırıcı site yüksek meblağlar alarak kartınızı kullanıma açmakta ve maddi olarak zarar uğramanıza neden olmaktadır. Kart bozdurma işlemi yabancı para üzerinden yapılmaktadır. Kart günün kuru ayarlanarak Türk Lirası hesabına çevrilmekte ve sizlere sunulmaktadır.

Resmi ukash tedarikçisi olan sitemizden günün en iyi kuruna çevrilerek sanal kartınızı bozdurabilirsiniz. Sitemiz siz değerli müşterilerimize güvenilir bir hizmet kullanarak bilgilerinizi hiç bir site ile paylaşmamaktadır. Kartın kullanımı hakkında daha detaylı bir bilgiye ulaşmak için sitemiz  ile iletişime geçebilirsiniz. Banka hesap numarasına ukash kart miktarınızı EFT ya da havale ile göndererek hızlı ve güvenli yollarla sanal kart sahibi olabilirsiniz. Eğer banka numaralarını bilmiyor iseniz müşteri hizmetlerine ulaşarak hemen öğrenerek online alışverişinizi güvenli bir sistem ile yapacaksınız. Bankaya ödemenizi yaptıktan sonra tekrardan müşteri hizmetlerini arayarak ödeme bilgilerini göndermeniz şarttır.

Tüm bu adımlardan sonra ödeme bilginiz yapıldıktan sonra kısa süre sonra Ukash kart, pin kodunuz kısa mesaj olarak gelerek rahat bir şekilde alışverişinizi yapabileceksiniz. Satın almış olduğunuz pin kodunuz ile anında kullanarak alışveriş keyfini çıkartabilirsiniz. Sanal kartlar sadece online kullanılıyor. Ukash kartı banka havalesi ile temin etmek için güvenli bir adres olan sitemizden canlı olarak anında iletişime geçebilir 19 haneli pin şifrenizi istemeniz yeterlidir. Buradaki tüm amaç insanların online alışverişinde sıkıntı çekmeden, dolandırıcılara karşı önlem almak için çıkmıştır. Hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde bu kartlara ulaşmanın yolları vardır. Sürekli olarak online alışveriş yapan biri iseniz kesinlikle güvenli bir firmadan ukash satın almak için aşağıdaki bilgiler ve internet adresi, telefon numarası ile irtibata geçmelisiniz.


 • Simge 07 April 2013 at 23:25

  Alışveriş yaptıktan sonra ödeme kısmında birçok kişisel bilgimi vermek yerine ukash kartla kolay ve pratik bir şekilde ödememi yapıyorum. Ayrıca kart aşımı da yok nekadar bakiyem varsa okadar kontrollü alışveriş yapabiliyorum.

 • Fatih Duzgun 11 April 2013 at 13:00

  ukash kartın en sevdiğim yönü güvenli alışverişlere izin vermesi. ukashımla istediğim her siteden onlinealışveriş yapabiliyorum, ayrıca online para göndermek için de yine ukashımı kullanıyorum. kartımdan çok memnunum kredi kartı kullanmamı engelliyor ve bu sayede için rahat ediyor.

 • Rıdvan 11 April 2013 at 13:57

  ukash bence internette hızlı ve güvenli alışverişlerin yapıldığı en etkili sanal kartlardan biri. kişisel bilgilerini paylaşmak istemeyenler için oldukça önemli bir konumda yer alıyor. ayrıca ukash sayesinde online ödemelerimi de kolayca yapabildiğimi söylemek istiyorum.

 • Adnan 29 April 2013 at 12:55

  ben ukash kartım sayesinde hızlı ve güvenli bir online alışveriş tercih ediyorum. tercih ettiğim her siteden ukash kart ile online ödeme yapabiliyorum. bunun yanında sorunsuz ödemeler gerçekleştiriyorum. herkese bir ukash kart almasını tavsiye ederim.

 • Kemal 01 May 2013 at 20:54

  ilk alışverişimdi çok hızlı ve güvenilir bir alışveriş oldu ukash kart arayanlar buradan rahatça temin edebilirler anında şifrem geldi çok teşekkürler:)

Yorum Yazın