7/24 Canlı Destek

Hızlı Bir Alışveriş

Günümüzde pek çok kişi mağazalardan ürün satın almak yerine internet sitelerinden alışveriş ihtiyacını karşılamaktadır. İnternet üzerinden sağlanan bu kullanım kolaylığı pek çok kişinin alışveriş yapmak için oluşan zaman kayıplarını en aza indirmiştir.

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde en önemli araçlardan biri kredi kartlarıdır. Kredi kartları internet üzerinden alışveriş yapma kolaylığı sağlasa da oluşturduğu güvenlik açıkları pek çok kişi tarafından tercih edilmeme nedenlerinden biri olmuştur. Ürün satın alınmak istendiğinde satıcı siteye girilen kredi kartı bilgileri çalınmakta ve kullanıcıları büyük bir maddi zarar uğratmaktadır. Nu güvenlik açıklarını kapatmak için kurulan paypal gibi elektronik hesaplarda bu güvenlik zafiyetine daha fazla dayanamamış ve güvenlik korumalarının gardını düşürmüştür. Tüm bu güvenlik açıklarını kapatmak için İngiltere merkezli kurulan ukash kart alışveriş esnasında herhangi bir kimlik bilgisi vermeden alışveriş yapma kolaylığını sağlamıştır. Ukash kart ön ödeme sistemi ile çalışan bir sanal kart uygulamasıdır. Kredi kartı gibi yıllık aidat istemeyen bu karta sahip olmak oldukça kolaydır. Sanal karta sahip olmak için resmi ukash kart sitelerinden ok küçük bir meblağ ödeyerek kartınızı kullanıma açabilirsiniz. Kart bozdurma işlemi yabancı para birimi üzerinden yapılmaktadır. Karta yatırdığınız miktar günün kurundan hesaplanarak Türk Lirası hesabına çevrilmekte hesabınıza bakiye olarak eklenmektedir.

Kullanıma hazır bakiyeniz ile anlaşmalı alışveriş sitelerinden anında güvenli bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünü satan online alışveriş sitesine herhangi bir kart bilgisi vermeden sadece kartı kullanıma açtığınız zaman size gönderilen 19 haneli kart şifresini kullanarak rahatça alışveriş yapabilirsiniz. Bu sanal kartı bozdurma işlemini gerçekleştirirken yüksek meblağdan bozdurma işlemi gerçekleştiren sitelerden kartı kullanıma açmamanızı tavsiye ederiz. 19 haneden oluşan bir PIN ile tamamen soyut bir yapıdan oluşması Ukash kartınızı internet korsanlarından dolandırıcılardan koruyor. Bu kartınızı kullanırken kişisel bilgilerinizi kullanmamanız sizi memnun edecektir. Kredi kartı, banka kartı hesaplarını kullanırken verdiğiniz bilgiler sizin hakkınızda önemli kişisel bilgiler içermektedir. Ancak tüm bu gereçlerle yapacağınız işlemleri Ukash kart ile tamamen gizlilikle ve gönül rahatlığıyla yapacaksınız.

Alışveriş sırasında size kolaylık sağlayan bu karta sahip olmak için resmi ukash kart temini eden ukashbayi.com  sitesinden satın alabilirsiniz. Sitemizden paranızı günün en kazançlı kuru üzerinden çevirerek size daha fazla bütçe ile alışveriş yapma imkanı sağlayacaktır.

Son yıllarda giderek büyüyen online alışverişin en zor kısmı kesinlikle birçok kişinin şikayet ettiği alınan ürünleri ödeme şeklidir. Artık birçok online mağazalar güvenlik açısından dolayı kapıda ödeme şeklini kaldırmaktadır. Kapıda ödeme sistemi olmadığından dolayı kredi kartı ile alışveriş yapılmaktadır. Kredi kartı sistemi ise dolandırıcılara karşı büyük bir davetiye çıkartması nedeni ile online ödeme şekli için başka sistemleri bulmak için yetkili kişileri harekete geçirmiştir.Yüzyılın buluşu olarak ismini sürekli duyuran Ukash, online alışverişin yeni yüzü olmaktadır. 19 haneli şifreden oluşan bu kartı satan birçok firma bulunmaktadır. Kredi kartı, ukash kart satın alındığı zaman bunun kötüye kullanan kişiler bulunmaktadır. Sizin kişiler bilgilerinize bu şekilde ulaşarak her işlemi haberiniz olmadan gerçekleştiriyorlar. Bu yüzden bu sanal kartları satın alırken kesinlikle msn adresiniz olmalıdır. Firmaların msn adresini ekleyerek detaylı olarak canlı bir şekilde rahatlıkla bilgi alabilirsiniz. Banka havalesi ile Ukash kart, satın almak isteyen kişiler sitemizden güvenli bir şekilde temin edebilirler.  Sitedeki canlı destek hattı sayesinde rahatlıkla her an bilgi veriliyor. Üstelik sürekli olarak çevrimiçi olan site ile müşteri hizmetleri ile tüm soruları sorabilirsiniz.

http://www.ukashbayi.com


 • Narin 09 April 2013 at 13:14

  bence ukash kart teknolojinin bir ürünü. bu kart ile istediğimi satın alabiliyorum ve bunun yanında online alışverişlerimi güvenli bir ortamda yapabiliyorum. üstelik kişisel bilgilerimi girmiyorum ve sadece ukash pin kodum sayesinde online ödemelerimi başarılı bir şekilde yapıyorum.

 • Kardelen 09 April 2013 at 13:17

  ukash kart ile daha hızlı alışveriş yapabiliyorum, çünkü bu kart ile kişisel bilgilerimi girmeden ukash pin kodu ile alışverişlerimi gerçekleştiriyorum. bence kredi kartı kullanmak istemeyenler için ukash oldukça önemli bir konumda yer almaktadır. herkese bir ukash kart tavsiye ederim.

 • Serhat 09 April 2013 at 13:42

  ukash kart sayesinde kredi kartı kullanmıyorum. tüm online işlemlerimi hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyorum. siz de istediğiniz gibi online alışveriş yapabilir ve ukash kart ile kendinizi güvende hissedebilirsiniz. online alışverişlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yapmak için hemen ukash alın.

 • Ercüment 11 April 2013 at 14:49

  hızlı alışverişlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmek isteyen herkes için oldukça ideal bir kart. ukash ile yapılan online işlemler sadece 19 haneden meydana gelen pin numarası ile gerçekleştiriyor ve kullanıcılara hiçbir şekilde zorluk çıkarmıyor. ukash alın alışverişlerinizi gönül rahatlığı ile yapın.

 • Mehmet Çiçek 11 April 2013 at 21:10

  hızlı bir online alışveriş için size ukash karttan başka bir sanal kart yardım edemez. eğer online ödemeler sırasında kendinize ait bilgilerinizi paylaşmak istemiyorsanız ve paylaştığınız bilgiler nedeniyle zaman kaybı yaşamayı tercih etmiyorsanız, ukash kartı tercih edebilir ve online alışverişlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

 • Yalçın Kanat 11 April 2013 at 21:11

  ukash kart ile hızlı bir alışveriş yapmak gerçekten mümkün. çünkü bu kart sayesinde online sitelerden istediğim her şeyi hızlı bir şekilde alıyorum ve kişisel bilgilerimi sitelere vermek zorunda kalmıyorum. herhalde ukash kart ile kazandığım en önemli avantajlardan biri bu :)

 • Mirsad 11 April 2013 at 21:13

  online alışverişlerimi artık kredi kartlarımla değil, ukash kartımla gerçekleştiriyorum. sadece 19 haneli bir pin numarası ile online ödemelerimi yapabiliyor ve istediğim ürünü kısa zamanda satın alabiliyorum. herkese bir ukash kart almasını tavsiye ederim. avantajlı alıveriş ukashta.

 • Hasan 12 April 2013 at 17:19

  Kredi kartı kullanmaktan dilim yandı diyebilirim. Arkadaşım sayesinde ukash kart ile tanıştım. Yüklediğim kadar harcama yapıyorum. Bu da kendimi kontrol altında tutmamı sağlıyo çok teşekkürler.

Yorum Yazın