7/24 Canlı Destek

Her ukash satana inanmayın.

Her ukash satana inanmayın.

İnternetten sık sık alışveriş yapan biriyim. Güvenilirliğine inandığım bir site üzerinden alışveriş yapıyordum daha doğrusu ben öyle olduğu sanıyormuşum. Uzantısı farklı bir adresti ama tema ve içerikler aynı olduğundan aynı kurumundur dedim ve devam ettim. Bir kaç parça eşya alacaktım ödeme onayı gönderirken baktığımda onaylamam gereken tutarın benim alacaklarımın kat be kat üzerinde olduğunu gördüm. Hemen iptal ettim ve sitedeki numarayı aradım öncelikli olarak onların konuşmasına izin vermeden epey bağırdım ama sonrasında işin iç yüzü anlaşılmış oldu. O site aslında sahte imiş. Bir bankacı olarak bunların benim başıma geleceğini hiç düşünmemiştim. Bu olaydan birkaç gün önce aynı halden muzdarip olan biri gelip durumu anlattığında yardımcı olamam deyip başımdan atmıştım ancak bugün az daha benim başıma geliyordu. Avukat arkadaşımı aradım durumu bildirdim. O da gerekli işlemleri yapması için savcı ile görüşeceğini söyledi ve internetten alışveriş yapmak için en güvenli yöntemi anlatmaya başladı.

Kısaca anlatmak gerekirse ukash dedi. İlk kez duymuştum ve bu kadar güvenilir olduğunu söyleyince merak ettim ve araştırmaya başladım. Öğrendim ki çoğu kişi internetten alışveriş yaparken bu yöntemi kullanıyormuş. Bende hemen denemek istedim ve aldım. Gayet basit bir şekilde ön ödemeli ukash kartımı aldım. Bu sanal kart fazlasıyla güvenli ve hızlı bir sistemle çalışıyor. Ukash satış siteleri aracılığı ile aldığım bu kart sayesinde riski minimize ederek daha güvenilir bir şekilde alışveriş yapıyorum ve mutluyum. Durumu anlattığım arkadaşlarımın da büyük çoğunluğu benimle aynı görüşte oluyorlar ve onlar da satın alıyorlar. İnsanın bilgisi ancak kullanabildiği kadardır. Bende en iyi şekilde kullanmaya çalışıyorum. Nerdeyse bir seneye yaklaştı gayet memnunum ve hala denemediyseniz size diyebilirim ki zamanı çok geriden takip ediyorsunuz.


 • Ali yıldız 27 November 2012 at 12:46

  Gercekten güvenebildigim tek site burası hızınıza hayranım tşkrler ukash bayi çalışanları.

 • Can akın 29 November 2012 at 11:11

  Aslında bu konuda bende cok doluyum bi kac kere Ukash aldığım yerler tarafından dolandırıldım ve bunu cevremle paylaştım arkadaslarımın tavsiyesi üzere bu adrese geldim aslında cok korkuyordum burdada dolandırılıcam yada başka birseyler karsılasıcam diye ama Korkularımın aksini yaşattı burası güvenli hızlı ve güleryüzlü satış olduğunu görünce artık burayla calışmalıyım dedim. TŞKRLER.

 • Fatma Aktun 06 April 2013 at 01:18

  evet her ukash satana güvenmemek gerekiyor. arkadaşlarımın tavsiyesi üzerinde bu siteye geldim ve 5 aydan bu yana ukash kartlarımı bu siteden satın alıyorum ve hiçbir sorun yaşamıyorum. ayrıca satın alma işlemleri sırasında sağlanan olanaklar ile kolayca ukash kartlardan birini satın alabiliyorum.

 • Azize Akyün 06 April 2013 at 01:20

  ukash kart konusunda sağladığınız hizmetten dolayı sizlere teşekkür etmek istiyorum. istediğim bir ukash limitini sitenizden sorunsuz bir şekilde ve kısa zaman içerisinde alabiliyorum. müşterilerinize verdiğiniz bu güvenden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. iyi günler.

 • Hilmi Akyürek 06 April 2013 at 01:22

  sizin siteniz sayesinde ukash kart satın alırken hiçbir tereddüt yaşamıyorum ve almak istediğim ukashlardan birini kısa süre içerisinde satın alabiliyorum. vermiş olduğunuz bu etkili hizmet için tüm site çalışanlarına teşekkürler. bence herkes ukash kartını sizden satın almalı.

Yorum Yazın