7/24 Canlı Destek

Habbo Ukash!

ukash-habbo Facebook’un en eğlenceli oyunlarından biri olan Habbo yaratıcılığını geliştirmek isteyenlerin oynamayı en çok tercih ettiği oyunlardan biridir. Ülkemizde dâhil dünyada her 3 kişiden 2 kişinin aktif olarak kullanıcısı olduğu internet mecrası olan Facebook adlı sosyal paylaşım sitesinin adminleri bu siteyi daha faydalı ve eğlenceli bir hale getirebilmek için her gün yeni bir uygulama ve oyun geliştirmekteler.
Her yaş grubundan insanın ilgisini çeken oyunların takipçileri ve oyuncuları büyük oranda çocuklar ve genç kullanıcılar. Çocukların zekâlarını ve yaratıcılıklarının geliştirmede oyunların gücü asla yadsınamaz. Fakat çocuk oyunları yazılımları geliştirilirken kesinlikle çocukların iç dünyalarını ve psikolojilerini kötü etkilemeyecek yazılımlar üretmenin önemi çok büyük. Burada işler elbette yazılımcılar düşüyor. Facebook bu sorumluluğun farkında. Site üzerindeki uygulamalara ve oyunlara bakarak bunu rahatlıkla söyleyebiliyoruz. Çocukların tamamen zekâlarını ve yeteneklerini geliştirmeyi amaçlayan oyunlarda amaçlardan biride insanlar üzerinde bir bilinç uyandırmak.
Habbo dünyada milyonlarca kişinin oynamaktan zevk aldığı oyunlardan biridir. Oyunun özelliği kendi evinize sahip olup evinizi istediğiniz gibi döşemek. Arkadaşlığın ve dostluğun anlamını pekiştirmeyi de amaçlayan oyunda komşuluk ilişkileri birinci planda. Evinizi istediğiniz renklerde boyayarak istediğiniz mobilyalarla döşeyebiliyorsunuz. Facebook üzerinden oynana oyun Ukash kart sahibi olanlara da büyük kolaylıklar sağlıyor. Ukash kartınızla istediğiniz anda beğendiğiniz bir mobilyanın sahibi olabiliyorsunuz. Yaşadığınız mekânıUkash kartlı olmanın pek çok avantajıyla güzelleştirmenin zevkini yaşıyorsunuz.
Arkadaşlığınızı ve dostluğunuzu pekiştirip yeni komşular edinebileceğiniz Habbo hotel oyununda arkadaşlarınızı evlerinde ziyaret edebiliyor, uzun zamandır görüşemediğiniz arkadaşlarınızla karşılaşarak birlikte vakit geçirme olanağına sahip olabiliyorsunuz. Yaratıcılığın konuştuğu oyunda dekorun, renklerin, mobilya seçiminin hayatımıza nasıl yansıdığını ortaya koyuyoruz. Yani kendi iç dünyanızın ve arkadaşlarınızı iç dünyalarının yansımalarını görüp, arkadaşlarınızın zevklerini, beğenilerini keşfederek arkadaşlarınızı daha yakından tanıyorsunuz.
Dilerseniz arkadaşlarınızla, dilerseniz tek başınıza oynayabileceğiniz Habbo hotel oyunu dünyada yaklaşık 12 dile çevrilmiştir. Habbo hotel oyununda isterseniz ve Ukash kartınızda yeteri kadar limitiniz varsa kendi evcil hayvanlarınıza sahip olma şansınız var. Ukash kartınızın pin numarasını girerek anında sahip olabileceğiniz her hangi bir evcil hayvanınızı otelde besleyebiliyorsunuz.Facebook’un sunduğu pek çok uygulama imkânlarından biri de Habbo için geliştirilmiş. Habbo için uyarlanmış olan bir uygulama sayesinde eğer isterseniz Habbo ana sayfanızı özelleştirebiliyorsunuz.Ve eğer Facebook’ta herhangi bir arkadaşınıza bağlanmak istiyorsanız facebook connect seçeneği ile online olan arkadaşlarınıza bağlanabiliyorsunuz.
Oyunlar, yaşlarına ve dünyalarına hitap ettiği sürece çocukların zekâ gelişimini olumlu yönde etkileyen en önemli etkenlerden biridir. Faydalı olduğu sürece çocuklarınızın oynamasında sakınca olmayan oyunlar onların hayal dünyalarını ve zekâlarını geliştirir. Facebook’un bütün oyunları bu amaca hizmet eder. Zevkli ve eğlenceli vakit geçirmenin yanı sıra çocuklarınızın hayal gücünü ve zekâlarını destekleyerek, kendilerini, yeteneklerini ve kapasitelerini keşfetmelerine yardımcı olur. Bir insanın yeteneğinin farkında olması, ya da neler yapıp neler yapamayacağını biliyor olmasının bütün bir hayatını etkileyeceğini hepimiz biliriz. Habbo oyununda yeteneğin farkına varan çocuklar hem özgüvenleri konusunda bir gelişme sağlıyorlar hem de neler yapabileceklerinin farkına vardıkları için ilerde meslek seçimi konusunda da doğru seçimler yapabiliyorlar. Ya da ne yapamayacaklarını bildikleri zaman. Çünkü insanın ne yapabileceğini bildiği kadar hangi konuda yetersiz olduğunu bilmesi de seçimlerini etkiler. Bir oyunda başarısız olması aslında büyük bir kazanımdır. Facebook her geçen gün oyun ve uygulama skalasını geliştireceğe benziyor. Yarın bir bakmışsınız bambaşka bir oyunla karşılaşırız. Hiç belli olmaz.

Eğer siz de facebook oyunlarından birinin hastasıysanız hemen bir Ukash kart edinmenizi tavsiye ederiz. Ukash kart üzerinden satın alabileceğiniz oyunlar size çok daha ekonomik gelecek.


Yorum Yazın